Opinie o Zid-Service w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zid-Service. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zid-Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zid-Service w Warszawa

maniek

torche mi się tutaj coś nie zgadza.. skoro jedni pisza, że na stanowsiku managerskim pracują ludie, którzy nawt nie maj roku stażu w tej firmie, a inna osoba pisze, że ma umowe o prace i pracuje już ponad 6 la.. chyba, że jest to jakieś inne stanowsiko, gdzie nie ma takiej rotacji? dacie rade mi to jakoś wyjaśnić?

OTIS

Witam. Proponuje walczyć o swoje pensje. W otis na start podstawa to 4000 brutto dla konserwatora ze wszystkimi uprawnieniami( jedynka plus schody) a do schodów jest specjalna brygada wiec nie ma co się martwic ze rzucą cie na coś czego na oczy nie widziałeś. Samochód za który zabierają ci 198 zł miesięcznie a w zasadach użytkowania jest jasno napisane ze masz go do dyspozycji w święta , chorobę, urlop itp. Pakiet medyczny. Multi sport za 18 PLN. Premia od wymiany czesci od 0 do 2500 tys.( 900 premi robisz z palcem w ....). Dyżury w noce/święta/ weekendy są w domu pod telefonem. Jeżeli nie masz zglzen to dostajesz za każdą godzine siedzenia w domu 5 PLN. Gdy musisz wyjechac to dostajesz tzw setki ( czyli srednie podwojne wynagrodzenie za godzine pracy licząbe z podstawy) czyli jakies 40-50 PLN. Łatwo policzyc ze jak masz 8 reklamacj to 400 brutto za osiem godzin pracy dostajesz do reki. A tez nie możesz pracowac wiecej niz osiem godzin w ciągu dnia wiec dyzury są podzielone na cztery osoby czyli od 7 do 15 np. Andrzej. Od 14 do 22 np Pioterk a nastepnego dnia Od 7 do 15 Jurek a14 do 22 Tomek. Noce zalezy od brygady jedni po jednym dniu a wyjazdów jest jeden. A w brygadach gdzie jest mniej reklamacji to po całym tygodniu i srednio do 2-3 zgłoszen w tygodniu. Noce płatne są 5 PLN za czuwanie i setki za wyjazd. Sa takze kontrole lecz jeżeli potrafisz zapamietac trzy zasady po 8 czynosci tzn. otworz drzwi sprawdz czy kabina jedzie , wcisnij stop zamknij drzwi potem otworz drzwi sprawdz czy kabina sie nie przemiescila i tak dalej to nie masz co sie martwic. Jeżeli nawet uwalisz to nie ty pierwszy i ostatnni. A i tak jeżeli nie jestes tumanem to premi ci nie zabiorą. Proponuje składac CV i jezeli lubicie ta prace to nie dajmy sie wykorzystywac bo wiele firm zatrudnia ludzi z odzysku po marne grosze i pieniądze pod biurkiem dzieki temu zaniza cene za konserwacje. Łatwo policzyc ze jezeli pracoenik by musial dostac pensje 6000 brutto plus samochów to juz kwota 100 PLN za dzwig była by nierealna. A liczba dzwigów w OTIS na montera zależy od wysokosci urzadzen jeżeli masz dzwigi do 6 przystanków wyjdzie nawet 110 urządzen lecz gdy masz wyzsze tradycje litencje to 70 a nawet 35.

origam

Bardzo nierzetelna firma, starają się zrobić monopol poprzez zaniżanie cen, jedynym narzedziem pracy konserwatora jest pieczątka i długopis, nie polecam !

dyspo! :P

5. coroczne wyjazdy integracyjne dla wyróżniających się pracowników 6. Multi Sport

Konserwator

przedstawiłem wachlarz swoich uprawnień i rozmowa nie była potrzebna

nie było dla mnie trudnych pytań. Jestem konkretnym i raczej się znam na tej robocie

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
dyspo! :P

tam nawet na lodówkę w biurze żydzą, że o pitnej wodzie nie wspomnę :D jak se ugotujesz w czajniku i ostudzisz, to masz ;) warto przemęczyć się 1,5 miesiąca na bezrobociu by złapać fajną pracę, gdzie: 1. umowa o pracę z kwotą zaczynającą się na "3" brutto nie stanowi problemu... 2. jest lodówka 3. jest mikrofalówka 4. jest ekspres do kawy z funkcją pienienia mleka

żenada

zid service ma same złomy :D na dyżurze jak się winda rozkraczy to albo jedzie konserwator, który nie umie jej naprawić, albo mu się nie chce więc suma summarum winda zostaje unieruchomiona na następny dzień, tak że jedzie konserwator mający ją w obiekcie i dłubie przy niej pół dnia... samochodów służbowych mają deficyt, w dalsze delegacje nie chcą zwracać za benzynę bo za drogo to wysyłają na drugi koniec Polski PKSem albo pociągiem :) nie szanują ludzi, totalni wyzyskiwacze

konserwator

pracuję na umowe o prace będzie juz 6 lat. w duzych miastach biorą na stale, samochdy maja sluzbowe, za prywatne oddja w ryczlcie. nie jest zle, a jak sie zlom- windapopsuje to od tego dyzur zeby jechac

żenada

wszędzie :) ta firma to dno, na ich stronie nawet jako "kierowniczki marketingu" widnieją 2 dziewczyny, które nie pracują tam ponad rok :D nie ma co się pchać, zmarnowany czas

Krakus

Wszędzie oferują takie warunki czy tylko w małych miastach? Widziałem że w Krakowie też szukają.

Henryk

Szukają naiwniaków którzy będą konserwatorami urządzeń dżwigowych, masz posiadać własny transport (będziesz wozić ich ciężkie klamoty, części, np. liny nośne) i masz mieć własne narzędzia. Do pracy masz przychodzić tylko jeśli będzie taka potrzeba, (jak się coś popsuje -może wieczorem , może w niedzielę)jeśli nie będziesz potrzebny to "siedż na tyłku i czekaj" zapłacą ci tylko za godziny spędzone w pracy, i oczywiście na warunkach śmieciowych (umowa o dzieło lub działalność)ogólnie żenada omijać z daleka tą pseudofirmę

opinia

"bezpłatną opiekę medyczną, Może jakieś narzędzia pracy (służbowy telefon? laptop?)? " Żartujesz sobie ?! praca w biurze to praca na własnym laptopie, umowa zlecenie, więc o żadnych benefitach czy opiece medycznej w firmach typu medicover nie ma mowy, poza tym gdy zadzwoni do Ciebie Pani zapyta Cię, 'czy posiada Pan prywatny samochód i może wykorzystywać go w celach służbowych?'

ixi

Ogólnie marne pieniądze, ale w sumie nie narobiłem się zbytnio. Praca charakteryzuje się dużą liczbą wyjazdów po całej Polsce. A wiadomość o takim wyjeździe dostaje się z dnia na dzień.

konserwa 1234567890213456

Witam czy ktoś może powiedzieć o pracy w zid service na stanowisku pomocnik konserwatora na ile można liczyć na początek itd

dobra miałem tu nie pisać bo mam na to ostro wyje...ne :) ale jak już apropo kamer jest to napisze jaką akcje miałem :) pomijając to że wróciłem do pracy po tygodniowym zwolnieniu które sam mi dał i tego samego dnia dostałem wypowiedzenie, to następnego dnia rano dzwoni do mnie[usunięte przez admina] że widział na kamerze jak wyciągam sobie z szuflady pensje :) niezłe jaja :) miałem wtedy świetną okazje żeby sprowadzić gościa na ziemie :) trzymajcie sie!

student

Praca w tej firmie to jakiś horror, a wszystko przez pewnego człowieka. Nie ma szacunku do ludzi, którzy tam pracują, potrafi tak obrażać i poniżać ludzi, że człowiek zaczyna myśleć, że jest nic nie wart. Jeśli ktoś ma zamiar tam pójść do pracy niech tego nie robi bo tylko straci czas i swoje nerwy.

aaaa

[usunięte przez admina]. dziwie sie tym ludziom co tam siedzą za takie grosze. na durnych słuchawkach płacą 2 razy tyle! :D a jak już macie "praktykę" w biurze to weźcie i się wreszcie ogarnijcie. hail

wolna od tej firmy studentka

UCIEKAĆ UCIEKAĆ I JESZCZE RAZ UCIEKAĆ!!!!! Szkoda czasu i nerwów jak nie masz ich ze stali i nie potrafisz olać jak ktoś cię poniża..

studentka

spokojnie, nigdzie jeszcze nie poszłam i nie mam zamiaru isc,a pytania-czysta ciekawosc :) napewno nie jest gorzej niz w mojej poprzedniej firmie, ale to juz bez komentarza

Ten test jest po to, by wyeliminowac kompletnych glupkow - chociaz widac, ze nie zastosowali tego w przypadku zatrudniania[usunięte przez admina]. A laptop dlatego, ze nie maja tam wlasnych komputerow, jak ktos napisal, siedza po 4 osoby przy jednym biurku, z laptopem przycupniesz sobie przy kacie i mozesz pracowac ;) Dziewczyno, po co ty tam szlas na ta rozmowe?

studentka

czy ktos wie, dlaczego w ogloszeniu wymagaja swojego laptopa? az takie ciecia?;) i nie zrozumiałam-na rozmowie kwalifikacyjnej jest test matematyczny? na pracownika biurowego? pozdr

Zostaw merytoryczną opinię o Zid-Service - Warszawa

• Jak się pracuje w Zid-Service?

Zobacz opinie na temat firmy Zid-Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zid-Service?

Kandydaci do pracy w Zid-Service napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zid-Service