IMPAKT TECHNIKA

Kraków

Opinie o IMPAKT TECHNIKA

wybór

Wydaje mi się, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. To doskonały dowód na to, że rotacji wśród pracowników, bo wiedzą jak zadbać o przyjacielskie relacje między sobą. Ciekawe tylko czy wypłata jest na czas, wiecie może? Dzięki za odpowiedź

Nie polecam na dłuższą metę. Jako praca dorywcza jest Ok, ale przy dłuższej współpracy zaczynają się schody. Właściciel tylko obiecuje. Nie wypłaca wszystkich pieniędzy, ma dziwne pomysły.

Byłem

Uwaga! Płacą obietnicami. Szczególnie łysy pan.

spawacz

Uwaga ! Impakt Technika sp.z o.o. to nie to samo co IT spółka cywilna. Jednym słowem "obiecanki cacanki"

Zostaw opinię o IMPAKT TECHNIKA - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMPAKT TECHNIKA