TRIBECA Polska Sp. z o.o.

TRIBECA Polska Sp. z o.o.

Opinie o TRIBECA Polska Sp. z o.o.

Wiesz jak wyglądają zarobki w TRIBECA Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

kochanienki

ja też, wypłatę na koncie MAM ZAWSZE NA CZAS kochani :)

partner

Choleryk! Nie polecam, Pan bardzo nerwowy wyzywa sie, nie placi w terminie.

zleceniobiorca

Oszust, nie polecam współpracy, nie płaci w terminie, żeby dostać pieniądze trzeba się naprosić i jest to łaska, że w końcu uda się coś wywalczyć. Najlepiej, przeprosić go, że za wykonaną pracę należą się pieniądze. Nikomu nie polecam!

maserati

Potwierdzam. Facet ma kompleks wzrostu i wyzywa sie na ludziach. Przerost formy nad trescia. Zero klasy, kultury. Chamstwo i cwaniactwo. Nie wyplacil kasy za prace pod byle pretekstem. Straszy prawnikami.

ja

[usunięte przez moderatora], nie wypłaca w terminie pieniędzy, na wypłatę trzeba czekać do 2 tyg a jak odejdziesz z pracy to zapomnij, wtedy wypłatę otrzymasz jak dobrze pójdzie to po 7 -8 miesiącach, świadectwa pracy też od razu nie wystawia.

ona

Pracodawca furiat, [usunięte przez moderatora] w firmie panuje od samego początku, niby miły na pierwszy rzut oka ale w rzeczywistości choleryk nie z tej ziemi. Jeśli lubisz się denerwować, być kłębkiem nerwów i słuchać jak Cie wyzywa to zapraszam. NIE POLECAM [usunięte przez moderatora] Z NIM I U NIEGO MOŻNA DOSTAĆ !!!!!

Zostaw opinię o TRIBECA Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRIBECA Polska Sp. z o.o.