Opinie o Family Pets Sp. z o.o. w Chwaszczyno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Family Pets Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Family Pets Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Family Pets Sp. z o.o. w Chwaszczyno

były pracownik Nowy wpis

Nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem pracowników jak w tej firmie. Czytając aktualne oferty pracy można się pokładać ze śmiechu po podłodze - firma przedstawia się jako szukająca pasjonatów i nagradzająca osoby z największą wiedzą. Prawda jest taka, że zwalniają osoby ze specjalizacjami, bo na ich miejsce można zatrudnić kogoś komu nie trzeba płacić dodatku specjalizacyjnego. Pracownicy z długim stażem też są zwalniani, bo nie są warci umowy na czas nieokreślony. Z takim podejściem ZooKarina/Family Pets stanie się kolejnym januszexem, w którym ludzie będą się zatrudniać na dwa-trzy miesiące, po czym odejdą. Zwolnienia są nawet na sklepach, które znajdują się na obrzeżach miast i ciągle brakuje na nich rąk do pracy lub są zwalniane pod koniec miesiąca, gdzie są uwzględnione w grafiku na kolejny - gdzie tu rozum, nie wiem. W styczniu zrezygnowano z najlepszego programu premiowego jaki motywował pracowników do sprzedaży, teraz wszyscy robią za minimalną. Jakieś pół roku temu firma została sprzedana bogaczom, którzy nie mają pojęcia jak działają sklepy - chcą tworzyć kąciki dla dzieci, montowane są głośniki z których leci nielicencjonowana muzyka, a na jednym z zebrań szef stwierdził, że nie chce mieć na swoich sklepach niepełnosprawnych (za to można pozwać, ale nic nie sugeruję) "Zapewniamy zwierzętom to co najlepsze"? Króliki i ptaki MIESIĄCAMI siedzą w małych klatkach i terrariach, bo nikt ich nie chce kupić. Gdy klienci zwracali nam uwagę, jedynie co mogliśmy to wcisnąć kit, że są tu tylko na parę dni. Nie polecam pracy w zoologu ze zwierzętami nikomu kto jest wrażliwy na cierpienie małych istot. Zwierzęta do sklepu przyjeżdżają w kartonach i plastikowych wiadrach po farbie (nieważne jak niska temperatura na dworze), są wyziębione. Chomikom zdarza się umrzeć dwa dni po dostawie. Gdy już jakiś zwierzak zachoruje, zostaje zabrany na zaplecze, gdzie albo dogorywa albo czeka kilka dni aż będzie dostawa, dopiero wtedy może zostać zabrany do weterynarza. Raz w miesiącu robi się zamówienie wyposażenia dla zwierząt (trociny, karma, kolby). Centrala po kryjomu zmienia ilości zamówionych towarów, aby jakiś sklep nie miał zbyt dużego zapasu (gdzie trocin regularnie brakuje). Na prośbę pracowników centrala zakupiła rękawice do zakładania gdy mamy do czynienia z agresywnymi zwierzętami. "Rękawice do zwierząt" okazały się zwykłymi ogrodowymi szmaciakami, które nijak nie chronią przed zębami i dziobami. Jedyne do czego się nadały to wykładanie dostaw. Parę miesięcy temu kilka blisko położonych siebie sklepów miało awanturę z jedną nawiedzoną klientką, która próbowała kraść, po zwróceniu uwagi rzucała wulgaryzmami i pluła na osoby które się jej nawinęły. Jedna dziewczyna została oddelegowana z pracy by donieść na policję, niedługo potem otrzymała wezwanie do opłacenia sprawy sądowej, jaka została delikwentce założona. Centrala nie rzuciła ani grosza, by to opłacić i awantura została zamieciona na dywan. Babka oczywiście dalej krąży po sklepach, teraz dodatkowo dzwoni z groźbami. Podsumowując, nie polecam stałej pracy w Zoo Karinie/Family Pets. Nie dajcie się zwieść na mydlenie oczu o premiach i miłej atmosferze (kierownicy są przeciążeni coraz to większymi obowiązkami, ponadto jest wśród nich kilka osób z syndromem (usunięte przez administratora) Dobrze jest się tu zaczepić na parę miesięcy, załapać się na kilka inwentaryzacji lub towarowania nowych sklepów, bo to jedyna możliwość zarobienia więcej niż minimalnej stawki. Klienci bardzo doceniają osoby o szerokiej wiedzy i to może przynieść dużo satysfakcji, ale wielu narzeka na ceny towarów dodając, że w internecie jest taniej. Tu pozostaje jedynie rozłożyć ręce, bo na ceny wpływu nie mamy.

Witajcie. Szukam byłych pracowników których można zapytać na temat warunków zatrudnienia. Czy można podjąć pracę na niepełen etat? Czy atmosfera w miejscu pracy jest ok? Czy firma oferuje premie? Serdecznie dziękuje za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Family Pets Sp. z o.o. - Chwaszczyno

Firma Family Pets Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• AKWARYSTA/ PRACOWNIK SKLEPU ZOOLOGICZNEGO, Gdańsk - Kwiecień 2024
  • Doradca klienta, Koszalin - Kwiecień 2024
  • Pasjonat akwarystyki - Pracownik sklepu zoologicznego, Gdańsk - Kwiecień 2024
  • Kierownik zmiany w sklepie zoologicznym, Gdańsk - Kwiecień 2024
  • Kierownik zmiany w sklepie zoologicznym ZooKarina Morski Park, Gdańsk - Kwiecień 2024
  • Doradca klienta na dziale akwarystycznym, Leszno - Kwiecień 2024
  • Doradca klienta sklep zoologiczny ZooKarina, Szczecin - Marzec 2024

Czy pracujesz w firmie Family Pets Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Family Pets Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Family Pets Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Family Pets Sp. z o.o.
  • Węglowa 5