FHS (Flexible Human Services)

Opinie o FHS (Flexible Human Services)

Wakacje

Wybiera się ktoś na weekendzie do pracy na produkcji?

Iwona

Byłam w FHS-ie ponad 4 lata. Bardzo dobrze wspominam te kilka lat. Przez cały ten okres czasu miałam dwie stałe firmy w których lubiłam bardzo pracowac. Warunki mieszkaniowe (kieruje sie lokacjami na ktorych mieszkalam) są bardzo dobre, oczywiście duzo zalezy tez od osob z którymi sie mieszka, a pod tym względem bywa różnie, jak w każdej agencji. Wypłaty zawsze na czas, Panie w biurze zawsze miłe i pomocne, szczególnie mam tu na myśli Panią Gosię, Agatę oraz Eline. Jesli ktos ma dobre, pozytywne podejscie do pracy, chce pracowac - nie bedzie zadnych problemow. Przez te kilka lat byłam swiadkiem wielu sytuacji jak ludzie mieli prace "gdzieś", a potem byli zdziwieni ze dany klient z nich zrezygnował. Ogólnie rzecz ujmując, polecam FHS.

@Iwona

Dziekujemy za zaufanie i polecanie!

faf
@Iwona

ja tez jestem wieloletnim bylym pracownikiem fhs i mialem stala firme wiele lat pozniej przeszedlem na kontrakt (usunięte przez administratora) tyle w temacie Wielokrotnie mialem problem z meszakniem(usunięte przez administratora) kt to robila cuda i tylko utrudniala zycie (usunięte przez administratora)

fead
@Iwona

kazdy kto pracowal w fhs dobrze wie ze malo osob ma stala prace i wcale to nie zalezy od tego czy ktos jest pracowity czy nie lecz od zapotrzebowan firm w danym dniu na ludzi ale zdarzaly i zdarzaja sie specjalne wysylanie pracownikow do innych firm co dalo sie zauwazyc jak byly jeszcze listy zamiast smsow a to duzo ludzi kosztuje nerwow gdzie do pracy co tam sie robi itd i czesto listy byly bardzo pozno kto byl to wie jak bylo(usunięte przez administratora)

Dominik

Mam auto, szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Mój email: dominikdominikusd@gmail.com

gads

(usunięte przez administratora) Fhs bedxie wysylal was do pracy gdziekolwiek i kiedykolwiek bedzie to potrzebne bedziecie (usunięte przez administratora)po firmach (usunięte przez administratora) ofert na polach maja mnostwo od pielenia po sadzenie l(usunięte przez administratora)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FHS (Flexible Human Services)? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Witam. Wyjeżdża ktoś w tym tygodniu do pracy przez tą agencję?

Za wysokie progi dla was C+E

Ta agencja oferuje prace przy papryce ,pomidorach itp. Najczesciej pokoje 3 a nawet 6 cio osobowe. Ja jako powazny czlowiek staralem sie o prace dla kierowcy C+E a oni pytaja sie mnie czy moge do pracy dojezdzac rowerem buahahahaha. praca od 3 iej w nocy wiec mowie niech zaproponuja chociaz pokoj jednoosobowy zeby mozna bylo normalnie wypoczac ,i np wstac nie budzac innych a gdzie tam pokoje 3 osobowe,moze znajdzie sie dwuosobowy mowia. Sory ale nie szukajcie wiecej kierowcow bo to nie wasze progi.za wysokie.szukajcie sobie dalej osob do tej papryki z pokojami 6 cio osobowymi a powaznym ludziom nie zawracajcie gitary.

@Za wysokie progi dla was C+E

Witam, posiadamy rozne oferty w sektorach agralnym, produkcyjnym, technicznym i logistycznym (mozna sprawdzic na naszej stronie www.fhs.jobs). Obecnie prowadzimy rekrutacje rowniez dla studentow na okres wakacyjny. Pana informacje sa niesprawdzone i nieprawdziwe, posiadamy tylko pokoje dwu i trzyosobowe. Jedynki sa rowniez, zajete przez pracownikow ktorzy od lat sa z nami. Jesli uwaza sie pan za powaznego czlowieka to zapraszam do kontaktu bezposredniego z naszym biurem pod numerem +31252344533. Bedziemy mogli omowic szczegoly oferty i mozliwosci zakwaterowania pod takie specjalne zamowienie jak to na kierowce piekarni z wyplata za ponad 2100 euro netto na 4 tygodnie.

byly pracownik

jestem bylym pracownikiem tej agencji pracowałem tam przez pare lat ale mialem to szczescie ze mialem dobrego szefa ktory mi pomagał wieloktotnie. Wszedlem tutaj z ciekawosci zeby zobaczyc co piszecie o tej agencji. I ku mojemu zaskoczeniu a raczej nie zaskoczeniu ta agencja ma nadal złe opinie -nic tam sie nie zmienilo !!! (usunięte przez administratora)

GADA

Uwaga! ciaga rotacja ! czeste zmiany pracy z dnia na dzien nawet nie wiesz jak dojechac rowwerem do pracy ! Strasznie niemiłe panie w biurze Najgorsza agencja w jakiej byłem ! Pozytywne opinie to chyba pisza te ''..... ''panie

Ohp

Wakacyjne zabrane a co z rozliczeniem rocznym , przecież będzie to mój dochód, którego nie zobaczę a firma?

Mój post dotyczył kary finansowej za rzekome nierozwiazanie umowy mieszkaniowej , dlaczego to usuneliscie, Przecież to nie kłamstwo tak robicie, to dajcie ludziom wybór, niech pzeczytają , a co wstyd za lokacje w kuchni. Może zdjęcia pokazać , po to jest ta strona , żeby o tym pisać . Ale może zwrócę się w tym tamacie do mediów , ich nie usuniecie.

(usunięte przez administratora) według umowy która podpisujesz w Holandii wiadomo, że nie będziesz negocjował masz im zapłacić ponad 300 euro, (usunięte przez administratora) Oczywiście można do agencji dzwonić i prosić , (usunięte przez administratora) Wiem, że nie odzyskam swoich pieniędzy, ale może ktoś to przeczyta i zastanowi się nad wyjazdem przez taka agencję, bo niby to pośrednictwo pracy ale czy na pewno. Co warunków lokalowych , to mi przydzielono (usunięte przez administratora)

Pawelj

Witam, kiedy wypłacane są urlopowe? Mija 6 tydzień, a ja dalej nie mam nic na koncie...

@Pawelj

Witam, z takimi pytaniami prosze zwracac sie bezposrednio do dzialu administracji +31252344533

Alwaro
@FHS (Flexible Human Services)

Taaa tylko się dodzwoń do działu administracji tak żeby łaskawie odebrano tel. O pisaniu maila z zapytaniem zapomnij, Ty wysłałeś a oni na swojej poczcie nie mają, jeśli pojawisz się osobiście to możesz usłyszeć tekst że nie mają czasu, albo hit wciskany namolnym z nie ukrywanym śmiechem, że Twoje sprawy rozlicza holenderka i z nią sie kontaktuj.

Acia
@Pawelj

Może naliczyli ci (usunięte przez administratora) jak mnie 330 euro za nie zgłoszenie 4 tygodnie przed wyjazdem do Polski

Mg

Pracowałem dla fhs w Menkenie na sałatkach... może wielu z was to zdziwi ale ja wspominam te czasy pozytywnie... jednym minus i to bardzo duży że gdy przebywałem na zwolnieniu po operacji nie dostałem żadnych pieniędzy a bylem obciążony kosztami zakwaterowania... w Polsce jak idzie się na l4 to dostaje się pieniądze... a tu olew mimo tego że pomogli mi dostać się do lekarza... w Polsce musialem mieć przez to 2 operacje bo chciałem wrócić jak najszybciej do pracy... bo wiadomo kasa potrzebna i wróciłem bez żadnej rechabilitacji co skutokwalo nawrotem choroby która wykryto u mnie właśnie w Holandii... jeżeli jesteś zdrowy polecam ale nikt nie jest wróżka i różne sytuacje się zdarzają... (usunięte przez administratora)

Balmondo

Dostałem propozycję lekkiej pracy przy sortowaniu cebulek. Natomiast wysłali mnie do jakiejś firemki na sadzenie, gdzie było ostre parcie na normę, (usunięte przez administratora) Do samej agencji nie mam pretensji, panie w biurze wszystko tłumacza, zarobki na czas. (usunięte przez administratora) Nie jest najgorzej, ale dobrze też nie. (usunięte przez administratora)

Balmondo
@Balmondo

Dlaczego moj komentarz został przerzedzony? Nie było tam ani wulgaryzmów, ani informacji wrażliwych. Czyżby prawda Państwa bolala?

Nen
@Balmondo

Chyba nawet wiem, o jakim pracodawcy mówisz... Prywaciarze, zakład na takiej pipidowie, gdzie nawet nie ma normalnej drogi by dojechać samochodem, rowerem już nie wspominając. Dostajesz parę rekawiczek lateksowych na cały sezon, pruja ci się I musisz sam sobie nowe do pracy kupic, Żenada. Nie ma szatni, ani nic takiego, rzeczy zostawia się w stołówce gdzie każdy ma do nich dostęp. (usunięte przez administratora)

Czekałam trochę, żeby wystawić ocenę na temat tej firmy, ale myślę, ze warto. A więc przyjechałam z chłopakiem na jesień by zostać do świąt i zarobić kilka groszy, pierwszy raz w Holandii i trafiliśmy na FHS, tak sie złożyło, ze wróciliśmy po świętach, oczywiście kwarantanna ale w fajnym, nowym domku, 5 dni po teście negatywnym okazało sie, ze możemy wrócić do miejsca, które wcześniej sobie zarezwowaliśmy. Pierwszy miesiąc rzucali mnie po firmach, na co byłam przygotowana, w koncu trafiła sie fajna praca, która naprawde polubiłam i będę bardzo miło wspominać, rownież koordynatorka, która zarządza ludźmi bardzo miła, można sie z nia w każdej sprawie dogadać. Jeśli chodzi o koordynatora na lokacji, powiem szczerze, chyba zależało jaki ma humor, ogólnie trochę cwaniaczek, ale jak cos miał zrobic to zrobił. Ludzie Ok, zależy jak sie trafi, czasami na gorszych i na miłych. Na palarni zawsze można było sie pośmiać i pogadać. Osoba z transportu chyba najlepsza z tej firmy, ogarnięta, warunki lokacji normalne, nic specjalnego, można trafić gorzej, z ludźmi z biura można sie tez dogadać, bywaly rożne sytuacje, ale ogólnie na plus, urlopowe wypłacane, wypłaty zawsze na czas, tylko raz sie spóźnił salaris na te kilka miesięcy. Wypłaty są zależne juz od firmy w której pracujemy, ale dla mnie były naprawde Ok. Wakacyjne wypłacone bez żadnego problemu. Także polecam

Cezary

A więc wygląda to tak że na start trafiacie na kwarantannę trwająca 7dni w hotelu(usunięte przez administratora) Scheveningen (usunięte przez administratora). Pod koniec kwarantanny każdy dostawał telefon że trafi do innej pracy niż był dogadany w kraju. Domki a głównie hotele pracownicze często zaniedbane ale to głównie wina pracujących akurat. Dodatkowo podczas kwarantanny macie 2testy na covid i zamiast ja wcześniej skończyć to po co lepiej robić co chwila testy i pozwalać każdemu wychodzić gdzie i kiedy chce z hotelu.

...

Zdecydowanie nie polecam.!!!! Koordynator poniżej krytyki praca bardzo zła teksty szefa (usunięte przez administratora) to standard 0 szacunku do pracownika i fhs nic z tym nie robi. OMIJAJCIE

@...

Witam, jestesmy bardzo ciekawi u ktorego z naszych klientow miala taka sytuacja zajscie. Prosze o email z wieksza iloscia szczegolow bezposrednio na info@fhs.jobs

Kapusta
@...

Wiedzą, tylko nic nie robią bo po co ? Nie ten to drugi, przecież na Twoje stanowisko w pracy maja już od ręki 10 innych chętnych,(usunięte przez administratora)Albo (usunięte przez administratora)robisz i to bez problemów dla biura(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

Dada
@FHS (Flexible Human Services)

Haha ciekawi wy dobrze wiecie o co chodzi.

On

Czy ktoś pracował jako operator przy cebulkach na produkcji?

Marcelina
@On

Pracowałam na cebulkach z operatorami ogólnie nie najgorsza praca.

Gupik
@On

Odpuść sobie. Duże wymagania, tempo itd (usunięte przez administratora)

Kwiatuszek

Ludzie z biura są okropni, praca dla (usunięte przez administratora) Rezerwy notorycznie, w pl mówią ci że idziesz do innej pracy a w NL okazuje się że dają do innej pracy oni są niewiarygodni. Rowerem (usunięte przez administratora) w jedną stronę. W firmach niektórych nie ma nawet 7 godzin dziennie więc (usunięte przez administratora), a jak na solarisach znikają godziny i (usunięte przez administratora)

Xxx
@Kwiatuszek

Dokładnie tak jest!!

Xxx

Agencja nic nie warta :) przenoszą byle gdzie i kiedy chcą bez uprzedzenia, zero organizacji!!!! Z całego serca polecam omijać ta agencje szerokim łukiem!! :)

Zostaw merytoryczną opinię o FHS (Flexible Human Services) - Noordwijkerhout

• Jak się pracuje w FHS (Flexible Human Services)?

Zobacz opinie na temat firmy FHS (Flexible Human Services) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHS (Flexible Human Services)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 33 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHS (Flexible Human Services)?

Kandydaci do pracy w FHS (Flexible Human Services) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHS (Flexible Human Services)