FHS (Flexible Human Services)

Opinie o FHS (Flexible Human Services)

Mariusz

Nie rozumiem trochę tych negatywnych komentarzy- pracuje tu 4 lata i jest ok. Nie zasypiałem, nie balowałem, nie byłem chory co poniedziałek i godziny mialem i mam... Pozdrawiam!

Kasik

Bylam w roznych agencjach ale tu jest spoko. Zalezy do jakiej firmy sie trafi oczywiscie i z kim sie mieszka. Mieszkam nad morzem, pelno fajnych tras rowerowych, az sie chce zostac dluzej.

Jaaa
@Kasik

Gdzie dokładnie mają lokacje miejscowość ? Hotel czy dom ?

Artek
@Jaaa

Nad morzem mają domki albo bungalowy

CK
@Kasik

a ty pojechalas do pracy czy na wakacje co mi z tras rowerowych za 300 e zarobku na tydz? i zycze fajnego waiaterku podczas jazdy na rowerze pod wiatr 10 km to dopiero fajne uczucie

Albert

Agencja KŁĄMIE, że można od nich odstąpić z 4 tygodniowym wypowiedzeniem ! ŚCIEMA !!!! Pracę można rzucić z dnia na dzieńn TAKIE SĄ PRZYWILEJE FAZY A UMOWY HOLENDERSKIEJ ! (usunięte przez administratora)

Yuki
@Albert

Chcemy zerwać umowę i straszą 4 tygodniowym wypowiedzeniem mieszkania, że normalnie wracasz do domu a za zakwaterowanie płacisz nadal 4 tygodnie ja nie rozumiem

@Albert

A Ty czytać umiesz czy nie za bardzo? Tylko bierzesz co dają i podpisujesz? Oni maja dwie umowy. Jedna o prace druga o mieszkanie i to są dwa oddzielne tematy. Jak rezygnujesz z pracy musisz dalej opłacać mieszkanie według umowy o mieszkanie. 4 tygodnie to normalny czas wypowiedzenia umowy najmu. Zaciśnij zeby, przepracuj te 4 tygodnie i wiej. A ze robią co chcą no cóż… każdy jakoś zaczynał

@Yuki

A co w tym dziwnego? Jak się wyprowadzasz to też musisz wypowiedzieć umowę wcześniej. Co to za problem zacisnąć zeby i przepracować 4 tygodnie? Jeśli sprawa jest poważna to dzwonisz i tłumaczysz i nie pobierają kasy za najem tylko możesz zjechać wtedy od razu. Tylko trzeba rozmawiać a nie się bać. Z FHS zaczynałam na początku swojej przygody w Holandii i przez 9 miesięcy było spoko ale wróciłam z urlopu i nie mieli dla mnie godzin - zadzwoniłam, ze sytuacja jest taka i taka, ze nie ma godzin i ze z tego powodu chciałabym zjechać JUŻ… i nic mi nie pobrali. Jak masz sytuacje nagła dzwonisz i gadasz z nimi i mówisz jak jest… oni specjalnie chronią się 4 tygodniowym okresem wypowiedzenia, zeby ludzie od tak nie zjeżdżali. Tak samo jak teraz płace za mieszkanie to też mam miesiąc wypowiedzenia, normalna sprawa i nie rozumiem co was tak szokuje. Tam też pracują ludzie, wystarczy zadzwonić i się dogadać a jak nie idzie po ludzku to trzeba twardo.

@Yuki

Przede wszystkim trzeba dobrze czytać umowy które oni podsuwają i znać swoje prawa.

X.O.X

Ogólnie agencja jako pracodawca nie jest najgorszą z możliwych… Przyjmując się do FHS trzeba mieć świadomość Że F~ Flexible jeśli ktoś ma wątpliwości co do Ciągłej zmiany pracy w tej agencji warto sobie to przetłumaczyć. Jeśli nie pracujesz tylko siedzisz na tak zwanych ,, rezerwach’’ być może sam sobie zawiniłeś. Pracują tam też ludzie i do nich też trzeba podchodzić Jak do ludzi. Mieszkanie…Hmmm? Tu można się pozastanawiać aczkolwiek nie ma jeszcze tak źle i przyjeżdżając na mieszkanie agencyjne trzeba liczyć się z tym że to nie są luksusy , a jeśli tak jak mówię podchodzisz do nich jak do ludzi oni odwdzięczą się tym samym..Zarobki~ jeśli przyjechałeś do Holandii bez grama języka to czego ty oczekujesz ? Kumam jeśli byś znał język na pewno stanowisko kierownicze Cię gdzieś czeka..I tak pewnie będzie ‚, to pewnie pracownik biura’’ fakt pracuje dla fhs już trochę czasu jako szary pracownik i miałam rożne sytuacje ale nigdy nie wychodziło na tym że coś straciłam. Reasumując Jeśli Ci zależy to będziesz pracował jeśli nie to jest wiele innych agencji w Holandii.Pozdrawiam Szary Pracownik FHS

JHV
@X.O.X

(usunięte przez administratora)...(usunięte przez administratora)BO NIKT NIKOMU Z WYJEZDZAJACYCH DO FHS NIE MOWI ZE BEDZIESZ PRACOWAŁ JAKO SKOCZEK I ZE MOZESZ MIEC REZERWY (usunięte przez administratora)...DOBRZE WIEM JAK TRAKTUJE I TRAKTOWAŁA ZAWSZE TA AGENCJA LUDZI.(usunięte przez administratora)I NIE WMAWIAJ TU LUDZIOM ZE ZAWINILI SWOJA ZŁA PRACA ZE SA NA REZERWIE CZY RZUCANI SA OD FIRM DO FIRM CZESTO I WOZENI PO 100 KM. T(usunięte przez administratora)BEDZIECIE (usunięte przez administratora) ZAPEWNIAJACA GODZIN PRACY !!! J(usunięte przez administratora)

JHV
@X.O.X

HAHAHAHAHAHAA HAHAHA -JAK ZNASZ JEZYK NAPEWNO KIEROWNICZE STANOWISKO CIE GDZIES CZEKA HAHAHAHAHAHAH CO TO ZA GŁUPOTY WYPISUJESZ JUZ CAŁKIEM MYSLICIE (usunięte przez administratora)TAM 80% LUDZI MÓWI PO ANGIELSKU CO NIE JEST ZADNA PRZESZKODA W NIDERLANDACH HAHAHA ROZBAWIL MNIE TWÓJ KOMENTARZ

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w FHS (Flexible Human Services)? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

HEJ WYBIERA DIE KTOŚ W TYM ROKU NA PIWONIE

cesx

Od stycznia 2022 r. nowy pracownik zwerbowany w swoim kraju przez agencję pracy tymczasowej (dotyczy tylko członków do pracy w Holandii otrzymuje gwarancję zarobku. W ciągu pierwszych dwóch miesięcy taki pracownik zarobi co najmniej tyle, ile wynosi płaca minimalna za 40-godzinny tydzień pracy, nawet jeśli tych godzin nie wypracuje. Celem ochrony zagranicznego pracownika, któremu nie przysługuje gwarantowany zarobek, zwolniony pracownik ma prawo: Do gwarantowanego powrotu do domu. To oznacza, że koszty transportu do kraju pochodzenia pokrywa agencja pracy tymczasowej. Do możliwości spędzenia 5 kolejnych nocy na koszt agencji pracy tymczasowej w zakwaterowaniu zaoferowanym przez agencję. Do umorzenia wszelkich niespłaconych długów, które narosły lub powstały w pierwszych dwóch tygodniach po przybyciu migranta zarobkowego do Holandii. Chodzi o długi powstałe z tytułu zatrudnienia pracownika przez agencję pracy tymczasowej i dotyczą: kosztów transportu do Holandii, dojazdu do pracy, kosztów zakwaterowania i kosztów z tytułu wykupienia polisy ubezpieczenia zdrowotnego.

Jakie wartości są cenione w FHS (Flexible Human Services)?

Lukasz

Biuro jak biuro jak ktoś pracuje i chce nie będzie narzekał według mnie jest dobre biuro niestety zmiana pracy zerwałem umowę nie powiem złego nic na fhs

HALI

UWAZAJCIE PROSZE WAS NA TA AGENCJE ! W GOOGLE MAPS ROWNIEZ SA OPINIE O TEJ AGENCJI ! PRZESTRZEGAM WAS I PROSZE BYSCIE SIE NIE PCHALI W TAKIE (usunięte przez administratora) ! DOSTAJECIE DWIE UMOWY JEDNA NA PRACE DRUGA NA WYNAJEM POKOJU OCZYWISCIE Z INNYMI OSOBAMI JESTESCIE W POKOJU. (usunięte przez administratora) i tak wam potracac bedą nawet jak sie zwolnicie bo macie osobna umowe na łózko w pokoju UWAZAJCIE SERIO MOWIE TO NIE SA ZARTY !!!!

Red Herwest

Jeśli ktoś kiedykolwiek zastanowi się nad praca w tej A G E N C J I, niech pierw zobaczy jak administrator cenzuruje opinie. Mam nadzieję, że odpowiednie organy się kiedyś wami zajmą. Nie polecam, nie pozdrawiam.

Jak zobaczycie że macie trafić do (usunięte przez administratora) to nie przyjmować. Nieprzyjemni ludzie( łagodnie określając) tam pracują, oczywiście nie wszyscy ale większość. Najgorszy chyba dojazd 10 kilometrów rowerem. Zaraz ktoś napisze że była informacja że do 10 km trzeba dojeżdżać, ale można to jakoś usprawnić bo jak leje deszcz to nawet płaszcze nic nie dają.

POMOC SNCU

UWAGA !!! WSZELKIE NIEZGODNOSCI NALEZY ZGŁASZAC DO SNCU -POMOC TAKZE W JEZYKU POLSKIM AGENCJA NIE MA PRAWA POBIERAC OPLAT GDY JUZ NIE PRACUJECIE NIE DAJCIE SIE ZASTRASZYC !!! WSZELKA POMOC ZOSTANIE WAM UDZIELONA (usunięte przez administratora)

Albert

Witam. Agencja (usunięte przez administratora) z 4 tygodniowym wypowiedzeniem. Pracę można rzucić z dnia na dzieńn TAKIE SĄ PRZYWILEJE FAZY A UMOWY HOLENDERSKIEJ !(usunięte przez administratora)

@Albert

Czemu cenzuruje administrator, ze w przypadku jeśli was tam wypluje polecam zawijać kiece i zmieniać na inną agencję, których jest w Holandii pełno.

Albert

Agencja (usunięte przez administratora)że można od nich odstąpić z 4 tygodniowym wypowiedzeniem ! ŚCIEMA !!!! Pracę można rzucić z dnia na dzieńn TAKIE SĄ PRZYWILEJE FAZY A UMOWY HOLENDERSKIEJ ! (usunięte przez administratora)

Polak...w....Holandii

FHS to moja 3 agencja na terenie Holandii i musze przyznac, ze powiedzenie do trzech razy sztuka w tym wypadku sie bardzo sprawdzilo. Pracuje juz tutaj czwarty miesiac i jestem tak pozytywnie zaskoczony wspolpraca, ze postanowilem podzielic sie z Wami moja opinia. Fajna praca, super zakwaterowanie (blisko morza) i wyplaty min. 300-500 euro co tydzien. Od pierwszego dnia nie moge narzekac, nie mialem nawet ani jednego dnia rezerwy, ale jak to mowia kto daje cos od siebie, ten dostaje cos w zamian. Kontakt z biurem ok, nie mialem problemu z wyjasnieniem kilku spraw, ktore nie byly dla mnie zrozumiale. Duzy plus za mozliwosc korzystania z aplikajci pracowniczej, kontakt zdecydowanie latwiejszy. Szczerze polecam wspolprace z tym biurem osobom, ktore chca pracowac bo SERIO WARTO! Pozdrawiam!

Rudy lis
@Polak...w....Holandii

Kto (usunięte przez administratora)

Farbowany lis
@Polak...w....Holandii

Czy mozna zapytać, przy czym takie stawki firma daje??? Ja jak zarobiłem u nich na cebulkach 200 euro tyg to już byłem bogaty...

@Polak...w....Holandii

Biuro nie jest złe,ale jak ktoś dostaje na czysto 45 euro za dzień pracy 8 godzin(usunięte przez administratora)Na fazie A przy stawce 10.34 tyle zarobiłem za dzień pracy.(usunięte przez administratora) 500 euro,no chyba że 7 dni w tygodniu i po 10 godzin dziennie.Jestem zdania że nie warto sobie głowy zaprzątać za takie grosze.Pracując za granicą jak się nie zarobi 80-100 euro dniówki to szkoda zdrowia.(usunięte przez administratora)ja się do nich nie zaliczam.

@Myślący

Zastanawiam się czego administrator wykasował moją stawkę po odliczeniach na godzinę.Wszła pięć siedemdziesiąt netto

xyz
@Myślący

Bo nie podoba mi się kasowanie niewygodnych komentarzy, achłopak nie napisał nic złego

Piotrek67
@Farbowany lis

Sorry ale wrzuciłem od nich miesiąc temu z pracy właśnie przy cebulkach kwiatowych i praca była po 40godzin tygodniowo ,na rękę po potrąceniach było 289,euro,ale przy braku nadgodzin to i tak nieźle ,a jak ktoś nie chodził od poniedziałku do piątku to nie zarobił ,tylko z kad te 200euro ,pozdrawiam agencje

ggc

Nie rozumiem tych co tam dalej jada bez przeczytania opinii o tej niby agencji. A WIEC: STANOWCZO ODRADZAM I NIE PLACZCIE POZNIEJ ZE WAS NIKT NIE OSTRZEGAŁ!

Byly pracownik WUJA

Odradzam pracy i marnowania czasu na firmę. Ja jako już były pracownik tej firmy żałuję decyzji (usunięte przez administratora)A myślę że lepiej bym zarobil gdybym bezdomnej sąsiadce sprzątał mieszkanie. Mieszkanie rzekomo blisko biura oraz miejsca pracy a wychodzi na to że jezdzi się 100km dziennie w jedną stronę do pracy, za co nikt nie zaplaci. Hotel jak hotel, cudów nie ma ale rewelacji tez nie (usunięte przez administratora) Także lepiej nie pracować(usunięte przez administratora)

Major
@Byly pracownik WUJA

Zgadzam sie (usunięte przez administratora)

anonnim

Wraz z chłopakiem Pracuje w fhs około pół roku i jak narazie nam się podoba. Nie miałam żadnych problemów jeśli chodzi o kontakt z firmą. Bardzo mili ludzie pracuja w biurze. Praca też mi się podoba . Mieszkałam na trzech lokalizacjach i każde mi sie podobało nigdzie nic nie brakowało. Polecam

Xxx

Ja również nie polecam. Mój narzeczony 3go pojechał i na drugi dzień zjechał do pl . Firma obiecała mu zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym bądź dwu okazało się że dostał 3 (usunięte przez administratora)

Lusi

Witam wybiera się ktoś do pracy w najbliższych dniach?

Patrycja
@Lusi

Moja mama tam pracuje juz dlugo... wiec bede do niej jechac na dniach do pracy na szklarni.

Adriannn
@Lusi

Hej tak wybieram się samochodem lada dzień. Jak coś to proszę o kontakt 502140134

Rudy lis
@Lusi

(usunięte przez administratora)polecam.(usunięte przez administratora)

@Lusi

A na jaką pracę Pani ma trafić?Lokację?

Jaaa

Wszystko fajnie, tylko szkoda, że po wielu latach pracy w fhs moja stawka godzinowa zmnienila sie moze o 40 centów. I właśnie dlatego ta firma traci pracowników, bo nie potrafią docenić tych, którzy ich utrzymują.. ;p także, życzę wszystkiego wspaniałego w Nowym Roku i przeglądam oferty dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o FHS (Flexible Human Services) - Noordwijkerhout

• Jak się pracuje w FHS (Flexible Human Services)?

Zobacz opinie na temat firmy FHS (Flexible Human Services) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHS (Flexible Human Services)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 33 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHS (Flexible Human Services)?

Kandydaci do pracy w FHS (Flexible Human Services) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHS (Flexible Human Services)