Opinie o Gaia Medical/ Gaia Beauty Clinic Warszawa w Warsaw

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gaia Medical/ Gaia Beauty Clinic Warszawa. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gaia Medical/ Gaia Beauty Clinic Warszawa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gaia Medical/ Gaia Beauty Clinic Warszawa w Warsaw

Run

Firma z długami, nieumiejętnie prowadzona przez obcokrajowców. Wypłaty od 2msc wypłacane w ratach (nawet do 4rat) z dużymi opóźnieniami. Odwołują klientki, które już mają opłacone pakiety, żeby przyjść nowe, które mogą coś kupić. Duży chaos na recepcji, pokrywające się zapisy, opóźnienia. Za lipiec wypłacili jak dopiero połowę wypłaty, cześć pracowników nie przyszła do pracy, bo nikt im nie chce powiedzieć, kiedy dostaną resztę. Non stop wymówki: będzie w środku tygodnia, pod koniec tygodnia, w przyszłym tygodniu, a już sponsor zrobił przelew tylko trzeba przelać pieniądze na inne konto, a sponsora nie przepuścili przez granice z pieniążkami, a kuriera nie przepuscili. Po wczorajszym zapytaniu na grupie kiedy można przyjechać po wypłatę, 5 dziewczyn zostało usuniętych z tej grupy nawet nikt im oficjalnie nie powiedział, że zostały zwolnione. W skrócie atmosfera przyjemna, ale pracodawca traktuje Cie jak śmiecia, który ma non stop sprzedawać i zarabiać na firmę. A to, że zarobisz i sprzedasz nie oznacza, że dostaniesz wypłatę.. A jak wypłacą Ci z 800zl to powinieneś być wdzięczny, bo przecież wypłacili. Po zwolnieniu połowy teamu, którym zalegają z wypłatą szukają na gwałt kolejnych osób. Dziewczyny nie warto!

Kandydat Nowy wpis

Bylam tam na rozmowie i starsza Kosmetolog bardzo slodko o wszystkim mówila . Ale komentarzy tutaj jak o innym miejscu. Moze ktoś opowiedzieć co i jak w Gaia ?

@Kandydat

Oczywiście ze będą słodko mówić bo musza zatrudnić kogoś. Wszystko jest tak jak jest napisane w tych komentarzach. Byli pracownicy nadal są niewyrejestrowane z ZUS , gdzie już nie pracują tam od pół roku

Były pracownik Nowy wpis

Minęło ponad pół roku jak tam nie pracuje a składki ZUS za mój czas pracy tak nikt i nie opłacił. Mnie nawet nie wyrejestrowali z ZUSU ???? po prostu „idealna” firma.

Na jakie benefity można liczyć w Gaia Medical/ Gaia Beauty Clinic Warszawa?

Były pracownik Nowy wpis

Benefit „dostań wypłatę w kilku ratach nie wiedząc kiedy” Benefit „nieopłacone składki ZUS” Benefit „spróbuj dogadać się z szefostwem po polsku” Benefit „brak umowy jeśli kolejna księgowa zrezygnuje” Benefit „brały materiałów”

Jako były pracownik nie polecam pracy w tym miejscu. Szef nie płaci pracownikom, dostajesz wypłatę w 5 ratach. Na klinikę nasyłane są różne instytucje z racji ze nie płacą. Szef na rozmowie opowie Ci o idealnym miejscu ale niestety tak nie jest.

Gaia Clinic

Dzień dobry,Pani Katarzyno. Jest nam niezmiernie przykro że nie dostala Pani u nas pracy. Nie zatrudniliśmy Pani tylko przez to ze nie umie Pani normalnie się zachowywac w zespolie. Nie uprawia to Cię do pisania tych wszystkich komentarzy na temat naszej firmy. Prosimy, aby na przyszlość powstrzymać się od falszywych faktów. DziękujeDzień dobry,Pani Katarzyno. Jest nam niezmiernie przykro że nie dostala Pani u nas pracy. Nie zatrudniliśmy Pani tylko przez to ze nie umie Pani normalnie się zachowywac w zespolie. Nie uprawia to Cię do pisania tych wszystkich komentarzy na temat naszej firmy. Prosimy, aby na przyszlość powstrzymać się od falszywych faktów, i nie pisać pod różnymi imionami. Pamiętamy o tym , co Pani mówila , że będzię pisala rózne opinie wszędzie ) Dziękuje

Firma Gaia Medical/ Gaia Beauty Clinic Warszawa prowadziła rekrutację na stanowisko Kosmetolog. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Opowiadają jak fajnie się pracuje, ale tak naprawdę szef będzie kontrolował każdy twój krok i mówił że wszytko robisz niepoprawnie, w tym, że nie ma klientów wina pracownika a nie głupiego zarządzania przez kierownictwo. Będzie prośba zostać dłużej w pracy, ale za nadgodziny nikt nie zapłaci. Szef nie ma szacunku do pracownika, może pisać o 7 rano i o 22 ma to gdzieś, że pracownik oprócz pracy ma własne życie. Brak wypłaty, nie płacą podatków. Więc jeżeli ktoś chce pracować za darmo i jeszcze dowiedzieć się, że ma nieopłacony ZUS (za pół roku mojej pracy ani jednego razu nie opłacili ZUSu) to welcome. A tak naprawdę ODRADZAM

Uciekaj, póki możesz

1. Kadra zarządzająca nie potrafi kompletnie porozumieć się z pracownikiem w języku polskim, więc w razie jakichkolwiek problemów jest się zmuszonym kłopotać dziewczyny pracujące na recepcji, by wspomogły Cię tłumaczeniem. 2. W klinice kładzie się tak wielki nacisk na sprzedaż pakietów, że dochodzi do sytuacji, w których wizyty klientek pakietowych są w ostatniej chwili odwoływane i przesuwane na inne terminy (pod pretekstem choroby kosmetologa), by w tym czasie przyjmować nowe klientki na konsultacje. Dodatkowo, Panie mające wykupiony pakiet z użyciem danego sprzętu po jakimś czasie mają problem, bo właściciel nie opłaca wynajmu i sprzęt regularnie jest z kliniki usuwany (Panie otrzymują informację, że sprzęt jest serwisowany). 3. Wynagrodzenie za pracę to temat rzeka - nigdy nie wiesz ile i czy w ogóle je otrzymasz. Notorycznie trzeba chodzić i prosić o pieniądze. Finalnie wypłaty nie ma (a już na pewno nie całości), a składki ZUS nie są odprowadzane. Księgowe jedna po drugiej rezygnują ze stanowiska, bo dla nich również nie ma środków. 4. Właściciel to szuja jakich mało - na instagramie kreuje się na coucha, który instruuje ludzi w jaki sposób stać się milionerem, przy czym wisi mu, że jego pracownicy nie mają pieniędzy, by kupić sobie jedzenie czy opłacić mieszkanie.

@Uciekaj, póki możesz

Pracowanie charytatywnie - jeżeli lubisz pracować za darmo to idealne miejsce. Szef z Białorusi pojawia się w klinice raz ma miesiąc. Wszyscy pracownicy odchodzą z braku wypłacania wypłat przez klinikę

Odradzam prace w tej firmie. Co miesiąc trzeba się prosić o wypłatę, możesz ją dostać nawet 20 dnia miesiąca. Niektórym osobom spóźniają się po kilka miesięcy. Jedyny plus to dobry zespół. Firma ma długi, zabierane są urządzenia także nawet nie będziesz miał na czym pracować. Właściciel na instagramie ma profil o rozkręcaniu biznesów, również prowadzi z tego szkolenia a swoim pracownikom nie płaci. Właściciel to osoba z Białorusi która ma gdzieś pracowników. Jeżeli ludzi prace za darmo to polecam.

W mieście Warszawa można podjąć prację jako Kosmetolog. Średnie zarobki na tym stanowisku to 5000 PLN. Co sądzicie o pracy w firmie Gaia Medical/ Gaia Beauty Clinic Warszawa?

Run

Były pracowik

Ładny wystrój kliniki, ale..Szefostwo danej kliniki nie szanuje swoich pracowników. Nie wypłacają całego wynagrodzenia na czas, tylko ciągle pracownicy są zmuszeni prosić się o wypłatę i dostają tylko część, gdzie o kolejną część znowu trzeba się prosić i zawsze obiecują, że „jutro będzie”, a później, że jednak „do końca tygodnia” i tak w kółko póki pracownicy nie zaczną się buntować, że nie wyjdą do pracy jeśli nie będzie kasy. Cały czas mydlą oczy. Także nie opłacono usługi księgowej przez co pare osób pracowało bez umowy, a jeden z szefów powiedział że umowa będzie, żeby się nie przejmować ale przecież i tak niby ta umowa ani ich ani pracownika od niczego nie chroni XD. Przeważnie chcą podpisywać umowe B2B, ewentualnie zlecenie ale najlepiej żebyś był studentem, bo albo będziesz bez umowy albo bez ZUSu. Często brakowało materiałów do pracy. Zapisują kilka klientek na ten sam czas z myślą, ze pewnie któraś nie przyjdzie. Organizacja pracy leży. Celowo szefostwo oddzieliło prace recepcji od kosmetologów przez co współpraca była w pewnym sensie utrudniona. Nie przysłuchują się do pracownikow z doświadczeniem i ich rad. Oczywiście nacisk jest głównie na sprzedaż pakietów, więc w pewnym stopniu ciągle czujesz presję pod tym względem. Nie opłacają już pare miesięcy ZUSu. Po zbuntowaniu się pracownikow że jeśli nie będzie pozostałej części wypłaty, to nikt to pracy nie wyjdzie, obiecano ze pieniądze będą wyplacone na następny dzień w ciągu dnia, ale niestety kurier z kasą nie dojechał, a prawie wszyscy zostali zwolnieni (po cichu usunięci z czatu roboczego zamiast porozmawiać normalnie). Nie ufajcie tam nikomu i róbcie zdjęcia wszystkich dokumentów które podpisujecie. Szefostwo oczywiście obiecuje ze wszystko będzie dobrze, będziemy „bogaci i szczęśliwi”. Gdzie klinika działa od stycznia tego roku (pół roku) i już od kilku miesięcy takie cyrki. Szefostwo nie rozumie i nie rozmawia po polsku. Z nowych pracownikow również zrobią jeleni, bo będą pracować przez co najmniej miesiąc na wypłaty zwolnionych pracowników. A kiedy kolejny raz pracownicy pytali się o swoją wypłatę to usłyszeli, ze musza na nią zapracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Gaia Medical/ Gaia Beauty Clinic Warszawa - Warsaw

• Jak się pracuje w Gaia Medical/ Gaia Beauty Clinic Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy Gaia Medical/ Gaia Beauty Clinic Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Gaia Medical/ Gaia Beauty Clinic Warszawa