Opinie o Regium Human Resources Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Regium Human Resources Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Regium Human Resources Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Regium Human Resources Sp. z o.o. w Katowice

Wojtek

Jestem zadowolony z współpracy z tą firmą. Pani Marlena dobrze doradzała , wszystko załatwiane było szybko. Kontakt bardzo dobry. Kultura rozmowy na wysokim poziomie.

Bogdan CE

Nigdy nie korzystalem z agencji pracy lub innych posrednikow i tutaj byl moj pierwszy raz kiedy skorzystalem z takiej oferty.Jestem mega zadowolony.Kontakt z ludzmi,ktorzy tam pracuja jest bardzo fajny,pomocni posrednicy

Kacper Grodzki

Polecam, nie zawiodłem się mimo że miałem obawy z uwagi na to że przez agencje to tak średnio. A tu proszę, wszytsko tak jak ustalałem, dziękuje i miłego dnia.

Marta Dębska

Mój maz pojechal z tej firmy i pracuje w Hamburgu. Pieniądze na czas, mąż zadowolony. Polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Regium Human Resources Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca C+E w Niemczech, wywrotka, trasy dalekobieżne,? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Veo Worldwide Services
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Winfried 84 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
logo firmy Asystent projektu
CP Consulting Engineering Services
Waldek

Polecam agencję, pomogła mi znaleźć dobrą pracę. Jakby ktoś zastanawiał się nad skorzystaniem z ich usług to już wie że dobrze trafił. Miłego dnia

Rafał Kochmaniuk

Polecam każdemu firmę jeśli szukacie pracy za granicą. Szukały pracy jako kierowca chłodni i nie jestem zawiedziony. Rozmawiałem z Panem Markiem i od początku do końca była ze mną w kontakcie. Wytłumaczył mi kwestie podatkowe w Niemczech i pomogła mi z wyjazdem. Polecam

Marcel Kaszak

Polecam firme w 100% bardzo profesjonale podjscie, oby wiecej takich!!!

Dariusz Kaniecki

Prace dostałem 2 miesiące temu wszystko, jest jak jak było ustalane i zapowiada się podwyżka :-))) Polecam tę firmę! Pozdrowienia dla Pana Konrada

Kamil M

Wysyłają do pewnej firmy w Kassel, do której na pewno nie chcielibyście trafić. Regium oczywiście mówi że wszystko w porządku, firma ok jak najbardziej, umowa będzie po trzech dniach. Przyjechałem po tygodniu pracy na bazę, umowy brak, w drugim tygodniu pracy miałem uszkodzoną oponę przednią i kazali mi jechać ze sflaczałą oponą na serwis! Z przednia opona! Firma porażka, auta złomy i skąpią nawet na serwis. A Pan z regium nawet nie odbiera telefonów. Nie dajcie się nabrać.

Tomasz Karbowski

Jestem zadowolony z agencji. Po kilku dniach miałem już umówiony termin dojazdu do nowej firmy. Pracuję przez nich prawie dwa miesiące i jest bardzo dobrze

Marian

Aplikowałem przez Regium jako kierowca wywrotki. Pracuję od 3 miesięcy, jestem zadowolony, wypłaty na czas, świetne warunki w oferowanym zakwaterowaniu. Auta nowe, czyste. Polecam z całego serca

Natan Kustra

Sprawdziłem, wyjechałem i wszystko gra. Miałem do czynienia kiedyś z inną agencją i było do kitu, nic się nie zgadzało, tu wręcz odwrotnie

Norbert Miodek

Praca załatwiona szybko i sprawnie. Dopytując o szczegóły nie było żadnych problemów by uzyskać jasne odpowiedzi Niemiecki pracodawca bezproblemowy i duża pomoc agencji z formalnościami

Krzysztof Kacała

Miałem okazje wyjechać z nimi już 2 razy i do tej pory jestem bardzo zadowolony. Kasa zawsze tak jak mówią. Nie ma problemu żeby sie z nimi skontaktować przed wyjazdem czy w trakcie pracy. A teraz jeszcze pomogli mi ściągnąć do firmy kolegę

Radek Trucker

Dwa razy już podejmowałem pracę u Niemca za pośrednictwem Regium . Za każdym razem wszystko było dopięte na ostatni guzik i z czystym sumieniem mogę polecić tą Agencję. Mega sympatyczne i pomocny rekruter. Warunki na miejscu się zgadzają i nie zawyżają wynagrodzeń jak niektóre inne agencje

Przemek

Polecam firmę Regium. Dostałem przez nich dobrą pracę w 2/1, pieniądze się zgadzają, nawet zaskoczenie, dostałem więcej niż mówili, chyba 1 raz w moim życiu. Jak co trzeba to firma stara się pomóc. Firma z Kassel , firana, szefo spoko, dyspo też i sporo naszych także szybko da się złapać z kimś na dojazd

Wojtrans

Jestem zadowolony, w regium pomogli mi we wszystkim. Znaleźli mi odpowiednią ofertę pracy i nawet napisali za mnie CV dla firmy. Pracuje już od 2 miesięcy i jest klasa.

Kuba Stępień

Jeżeli chodzi o pośredników to jedna z lepszych firm z jakiej wyjeżdżałem do pracy, staly kontakt i pomagaja wszystko załatwic, łatwo znaleźć u nich coś z dobrymi warunkami

Robert Franaszek

Wyjechałem do pracy w Chemnitz. Wszystko tak jak przedstawił pan z regium. Podczas pracy sami dzwonią z regium i pytają jak się pracuje, czy wszystko ok. Zadowolony polecam

Kacper Kominiarczyk

Polecam, duże wsparcie przy szukaniu pracy i też w pierwszych tygodniach na miejscu w nowej firmie,

Zostaw merytoryczną opinię o Regium Human Resources Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Regium Human Resources Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Regium Human Resources Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Regium Human Resources Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 43 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Regium Human Resources Sp. z o.o.

Regium Human Resources Sp. z o.o.