Nord Energy Poland S.A.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Nord Energy Poland S.A.

Aktualność
Dziękujemy za liczne opinie. Widząc duże zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu. Bardzo cenimy, każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką.

Wpisy, które nie będą prawdziwie uzasadnione, będą usuwane przez administratora. Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji. We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach możecie kontaktować się również z nami bezpośrednio pod adresem e-mail

Wierzymy, że dzięki rzetelnej komunikacji uda nam się zadbać o to, aby współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca i procentowała rozwojem firmy.  A na tym szczególnie nam zależy.

Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało. Chętnie na wszystkie odpowiemy.
Jarosław Purol

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Nord Energy Poland S.A. Montaż był błyskawiczny, kontakt z przedstawicielem handlowym świetny, a obsługa biura naprawdę profesjonalna. Dodatkowo, pomogli mi w uzyskaniu dotacji. Polecam ich z czystym sumieniem!

@Jarosław Purol

Taka opinia jest dla nas kluczowa i potwierdza, że nasza firma konsekwentnie oferuje wysoką jakość. Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Paula

Nord Energy cenię głównie za możliwości, jakie ta firma daje. Wsparcie od pierwszego dnia, ciągła motywacja do działania, ale też i ogrom pracy. Tutaj trzeba lubić szybkie tempo i chcieć się rozwijać. Bardzo na plus atmosfera w firmie- częste imprezy integracyjne, dużo szkoleń, konferencji.

@Paula

Paula ! Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa, cieszymy się , że jesteś z nami. Pozdrawiamy.

Łukasz

Firma nie tylko dowozi wszystko czym się reklamuje, czyli szybki jakościowy montaż, szybkie rozliczenia i kompleksowa obsługa klienta, ale też dba o rozwój pracowników i dobrą atmosferę. Duża ilość szkoleń, oraz liczne programy motywacyjne naprawdę napędzają do działania. Bardzo polecam wszystkim!

@Łukasz

Łukasz, Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy

Karol

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ofertą pracy. Mnóstwo przekazywanej wiedzy , świetna atmosfera i zawsze jak masz jakies wątpliwości i pytania to zawsze ktoś ci pomoże. Naprawdę bardzo polecam i zachęcam do współpracy.

Aktualność
Montujemy fotowoltaike do 14 dni i pompy ciepła do 30 dni od podpisania umowy z klientem wyłącznie własnymi ekipami monterskimi. Świadczymy kompleksową obsługę na każdym etapie. Pomagamy klientom oszczędzać na cenach energii oraz ogrzewania.
Nord Energy S.A. to firma tworzona przez dyrektorów i managerów sprzedaży branży OZE. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w bezpośredniej pracy z klientami doskonale znamy ich potrzeby i wiemy jak im sprostać.

Najważniejsze dla nas jest dobro klienta, jego bezpieczeństwo i komfort. W swojej pracy stawiamy na fachowe doradztwo i szybką realizację. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy procesy, które pozwalają nam na obsługę na najwyższym poziomie.
Jarosław Purol Nowy wpis

@Jarosław Purol

Paula

@Paula

Igor

Witam, jestem w firmie od kilku dni ale mogę zwrócić uwagę na bezbłędny przepływ informacji oraz świetna ekipę, która daje super feedback;)

@Igor

Dziękujemy za pozytywny komentarz. Pozdrawiamy.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nord Energy Poland S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Toko

Z założycielami Norda współpracuje od ponad dwóch lat i sam Nord jest zwieńczeniem drogi, którą musieliśmy przejść zanim stworzyliśmy własne miejsce do pracy i rozwoju. System prowizyjny, wypłaty co tydzień, możliwości rozwijania się i to nie tylko sprzedażowo ????montaże na czas, możliwość budowania zespołu, szkolenie ludzi od zera gdy już samemu nabierze się doświadczenia daje ogromną satysfakcję i świetną kasę ???? Jeśli szukasz miejsca w którym chcesz wystrzelić i nie boisz się pracy to nie musisz już dalej szukać.

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół Nord Energy

Łukasz

@Łukasz

Łukasz, Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy

Bartosz Borowski

Zacząłem pracę w firmie Nord Energy na początku czerwca. Ludzie i atmosfera w firmie nie mają sobie równych. Jest to pod tym kątem najlepsze miejsce do rozwoju osobistego, mentalnego i sprzedażowego. Nauczyłem się wszystkiego od podstaw bo nigdy wcześniej nie pracowałem w sprzedaży. Czas i poświęcenie dyrektorów w mój osobisty rozwój doceniam najmocniej. A to dopiero początek drogi ku wielkim celom.

@Bartosz Borowski

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię . Dobrze , że jesteś z nami. Firma Nord Energy S.A.

Karol

Adamski

Firma na tle reszty pseudo firm top. Wypłaty na bieżąco, biuro ze wsparciem 10/10. Wsparcie w sprzedaży i obsługi 10/10. Profity, bonusy, docena zaangażowania mega.

Filipi Frankowski

Z tym samochodem to żartowałem sam sobie kupię jak zarobię xd

Filip Frankowski

Żeby za bardzo się nie rozwijać powiem tak :perfekcja i profesjonalizm w każdym z tych słów znaczeniu Do tego jeszcze(co ma ogromne znaczenie jezeli chodzi ominie)w firmie emanuje bardzo pozytywna energia od wszystkich osób z którymi wspolpracuję Żeby nie było tak słodko jest jeden mankament a mianowicie nie chcą mi kupić terenowego samochodu do pracy ????????????

Jakub Jońca

Dzięki temu zespołowi oraz tej branży rozwijam swoje ukryte talenty których nie potrafiłem odkryć. Firma daje mi na czas zawsze wypłaty, montaze są zawsze w terminie, biuro pomaga nawet po godzinach pracy. Jestem wdzięczny tym ludziom i całej organizacji za to że mogłem dołączyć oraz za dotychczasową współpracę.

Damian

Świetne miejsce do rozwoju! Wszystko co było powiedziane na spotkaniu rekrutacyjny ma przełożenie w rzeczywistości: -terminowe wypłaty -szybkie montaże -pełne wsparcie dyrektorów -duża ilość szkoleń Itp. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę wszystkim osobom, które nie mają doświadczenia i też tym które to doświadczenie mają jest do idealne miejsce do rozwoju.

Daniel Lec

Zanim dołączyłem do Nord Energy to obserwowałem tą firmę prawie od początku działaności. Kiedy dołączyłem byłem pod ogromnym wrażeniem jak można dopieścić schematy procesowania umów, komunikacji w firmie i samego podejścia do handlowca. Nord na tą chwile to jedyna opcja gdzie przedstawiciel robi tylko to co do niego należy, czyli sprzedaje. Ogromnie się cieszę, że mogę być częścią organizacji, która jest stworzona przez praktyków branży dzięki czemu nie ma problemu, którego nie można rozwiązać. Polecam

Kamil

Z największą przyjemnością i czystym sumieniem polecam firmę Nord Energy. Genialne szefostwo, genialny zespół jak i menadżerowie a co do tego świetny klimat, motywacja i 100% pozytywnej energii i wsparcia od samego rana do wieczora. Wszystko zawsze na czas, rozliczenia, montaże, po prostu wszystko na najwyższym poziomie. Idealne miejsce na rozwoju zawodowego.

Tomasz Dworecki

Do firmy dołączyłem na samym początku i jest to najlepsza organizacja w której przyszło mi pracować. Wszystko jest zawsze na czas i tak jak ustalimy, są słowni a obsługa klienta przez biuro jest z uśmiechem na twarzy o czym mówią nam klienci którzy dzwonią na nasza infolinie. Jak dla mnie najlepsze miejsce do rozwoju zawodowego i fantastyczni ludzie którzy tworzą ten projekt.

Kama

Firma Nord Energy to miejsce, w którym praca staje się prawdziwą przyjemnością. Wspaniała atmosfera i zgrany zespół sprawiają, że każdego dnia jesteśmy gotowi dać 100% swojego zaangażowania. Tutaj praca to nie tylko obowiązek, to wspólna podróż z niesamowicie zgraną drużyną. Dla mnie to przywilej być częścią tego fantastycznego środowiska.????????????

Maciej

Praca w Nord Energy to czysta przyjemność. Czuje jak wzrastam każdego miesiąca razem z firmą. Biuro przestronne, ładnie urządzone i w dogodnej lokalizacji. Wypłaty zawsze na czas. Zarząd pełen energii i wyrozumiałości a pracownicy towarzyscy i pomocni.

Sabina

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy w Nord Energy.Zachęcam wszystkich czytających moja opinie do współpracy. Wspaniała atmosfera, rozwój, szkolenia, zarobki i przede wszystkim uczciwość, której brakuje dziś wielu firmom z branży OZE. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Nord Energy Poland S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Nord Energy Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nord Energy Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nord Energy Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 27 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nord Energy Poland S.A.