Zesstos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Piotr Kołodziej

Pracownik firmy - Dyrektor Techniczny

11.12.2023 03:12

Czym zajmuje się Państwa firma?

Piotr Kołodziejikona wywiad

Jesteśmy wiodącym dostawcą energii odnawialnej, specjalizującym się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu odnawialnych źródeł energii. Nasze usługi obejmują dostawę, montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych, instalacji pomp ciepła oraz magazynów energii. Zajmujemy się także termomodernizacją. Głównym filarem naszego biznesu jest zrównoważony rozwój, który osiągamy poprzez efektywne wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.

Na jakim obszarze Państwo działacie?

Piotr Kołodziejikona wywiad

Działamy na terenie całego kraju. Nasza firma dynamicznie się rozwija, zatrudniając wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Liczba pracowników ciągle rośnie, a to świadczy o naszym zaangażowaniu w rozwój i ekspansji na rynku.

Co jest głównym filarem Państwa biznesu?

Piotr Kołodziejikona wywiad

Głównym filarem naszego biznesu są kompleksowe usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii, obejmujące dostawę, montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz magazynów energii. Stawiamy na innowacyjność, ekologię i satysfakcję klienta, co czyni nas liderem w branży.

Jak wyglądały początki Państwa firmy?

Piotr Kołodziejikona wywiad

Inspiracją do rozpoczęcia działalności w branży odnawialnych źródeł energii była troska o środowisko oraz przekonanie, że innowacyjne technologie mogą przyczynić się do tworzenia zrównoważonej przyszłości.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Piotr Kołodziejikona wywiad

Nasza firma działa w dynamicznie rozwijającej się branży odnawialnych źródeł energii. Współpracujemy ściśle z renomowanymi kontrahentami, dostawcami najnowszych technologii oraz partnerami biznesowymi. Konkurencja w naszym obszarze jest znacząca, co stanowi dla nas bodziec do nieustannego udoskonalania usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Piotr Kołodziejikona wywiad

Struktura naszej firmy jest nieustannie kształtowana przez wzrost liczby pracowników. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i z przyjemnością witamy specjalistów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu mogą przyspieszyć nasz wspólny rozwój. Młodość firmy sprawia, że istnieje przestrzeń do awansowania. Poszukujemy pracowników, którzy angażują się w obszarach związanych z doradztwem i obsługą klienta. To właśnie tutaj kształtujemy relacje z naszymi klientami, oferując im nie tylko produkty, ale również dedykowane wsparcie i profesjonalne doradztwo.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Piotr Kołodziejikona wywiad

Proces rekrutacji w naszej firmie jest starannie zaplanowany i obejmuje kilka etapów. W zależności od stanowiska rekrutacją zajmują się bezpośredni przełożeni i dział HR. Poszukujemy osób z doświadczeniem w profesjonalnej obsłudze klienta z wiedzą techniczną dotyczącą fotowoltaiki, instalacji pomp ciepła oraz obsługi magazynów energii. Kluczowymi dla nas kompetencjami są: pasja do odnawialnych źródeł energii, precyzja i zaangażowanie.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Piotr Kołodziejikona wywiad

Nowi pracownicy przechodzą przez kilka etapów wdrożenia, obejmującego zapoznanie z misją i wartościami firmy, a także praktyczne szkolenia z zakresu doboru odpowiednich rozwiązań technicznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Pracownicy są przydzielani do doświadczonych mentorów, co przyspiesza adaptację i integrację z zespołem.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Piotr Kołodziejikona wywiad

Zależy nam na ciągłym rozwoju naszych pracowników, dlatego oferujemy szereg szkoleń i kursów z zakresu najnowszych technologii, technik sprzedażowych i sztuki negocjacji. Pracownicy mają dostęp do specjalistycznych programów edukacyjnych wspierających ich rozwój zawodowy.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w najbliższym czasie?

Piotr Kołodziejikona wywiad

Planujemy znaczący wzrost zatrudnienia, zwłaszcza w obszarach związanych z profesjonalnym doradztwem klienta, ekipą monterską oraz obsługą klientów.

Jakie są Państwa plany rozwojowe?

Piotr Kołodziejikona wywiad

Nasze plany rozwojowe obejmują dalszą ekspansję na rynku, wprowadzenie nowych technologii z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz stałe poszerzanie oferty. Jako firma działająca w branży odnawialnych źródeł energii, chcemy być liderem innowacji i zrównoważonego rozwoju.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Zesstos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 12 maja kilka ogłoszeń.

Aleksandra

Pracuję w firmie Zesstos od kilku miesięcy i jestem szczerze zadowolona. Zarząd jest profesjonalny i przyjazny. Tworzymy fajny zespół. Wypłaty zawsze na czas. :)

Piet Jace

Pompa razem z fotowoltaiką jest super połączeniem. Osoby, które to montowały, były profesjonalne i pomocnie. Teraz, od kiedy to wszystko działa, nasze rachunki wynoszą równe 0 i możemy być w końcu samowystarczalni!

Nowy wpis

Aleksandra Nowy wpis

Piet Jace Nowy wpis

Katarzyna Su

Fotowoltaika i panele na dachu to świetna inwestycja.. rachunki spadły, jestem bardziej niezależna i dbam o środowisko eco. Montaż i formalności poszły sprawnie. Polecam! Blachownia

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zesstos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na stanowisko Doradca Handlowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Ola Ola

Pompa Ciepła zainstalowana w terminie. Bardzo dobry kontakt. Polecam

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie Zesstos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jako Koordynator. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Zesstos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Częstochowa

• Jak się pracuje w Zesstos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Zesstos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zesstos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zesstos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością