Opinie o Liveo Meble Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Raniżów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Liveo Meble Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Liveo Meble Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Liveo Meble Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Raniżów

Czy pracownicy w Liveo Meble Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dogadują się między sobą?

Marek c Nowy wpis

Zarobki 2.500 zł brak wody w lecie 40 stopni w zimie -10 brak socialu urlopu na święta +30zl

Administrator Nowy wpis

Planuję aplikować na stanowisko Analityk do firmy Liveo Meble Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Chciałbym poruszyć temat pracy na magazynie w Białymstoku. (Ignatki) Zacznijmy od tego że największym problemem jest kierownik, wielki guru znający się na wszystkim - od lekarza specjalisty wszystkich chorób jak i psychiatry, skończywszy na filozofie. To co on powie jest święte, czy ma rację czy jej nie ma. Nie widziałem w życiu jeszcze tak porąbanego człowieka, jest to nie tylko moje spostrzeżenie. Co do pracy to jak w pracy, jednym będzie pasować innym nie - ogólnie wszystko przerzuca sie ręcznie (paczki po 20-30kg) po kilka a nawet kilkanaście ton dziennie (jak przyjedzie tir lub dwa po około 30 ton z meblami to trzeba go rozładować i każdą paczkę oddzielnie położyć na swoje miejsce). Gdy pracownicy chcą coś polepszyć lub udoskonalić to odpowiedź kierownika jest zawsze taka sama - 20 lat temu było dobrze tak i teraz jest dobrze. Kilka razy w roku ktoś jest na zwolnieniu z powodu bólu pleców. Ogólnie praca od 8 do 16 bez sobót i nadgodzin. Wypłata na czas lecz nie taka jak w ogłoszeniu, ponieważ pracownik dostaje najniższą krajową plus 2 premie które są ruchome (raz można dostać np. 300zl a innym razem 100zl, wszystko zależy od sprzedaży) W tym roku wywalczyliśmy podwyżkę i dostaliśmy 250zl lecz nie przekłada się to na wypłatę bo dalej jest taka sama jak była (dali 250zl podwyżki i 250zl zmniejszyli premi) Tak to się robi ludzi w konia. Duży problem jest też z urlopami, Pan i władca (kierownik) w większości stwarza problemy w daniu dnia wolnego kiedy chce pracownik a wymyśla że da Ci inny. (ktoś chce wtorek bo musi coś załatwić a "szef" mówi nie i proponuje Ci czwartek) Problem jest od kilku lat i pracownicy podejrzewają że robi on to specjalnie. Do zadań dodatkowych pracownika będzie należeć też sprzątanie WC (nigdzie nie było rozmowy na temat sprzątania) gdzie po umyciu jest wykonywany test białej rękawiczki i jeśli jest coś źle zrobione to trzeba to poprawić i się wytłumaczyć kierownikowi. Co do ubrań i butów trzeba cały czas się dopraszać a i tak ubiór dostaniemy po kilku dobrych miesiącach. Wymiana rękawiczek gdzie należą się pracownikowi jak psu buda też jest problem. Tak szczerze to ze wszystkim jest tu problem. Ogólnie nie polecam, przepracowałem tu rok i żałuję zmarnowanego czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Liveo Meble Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Raniżów

• Jak się pracuje w Liveo Meble Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Liveo Meble Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Liveo Meble Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością