Eko-Wtór Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eko-Wtór Sp. z o.o.

Szanowny Panie, nie wiem kiedy skończył Pan pracę w firmie Eko-Wtór, ewidentnie nie jest Pan na bieżąco. Aktualnie na magazynie mamy pełną obsadę. Kierownik jest doświadczoną i kompetentną osobą, która współpracuje z firmą od kilkunastu lat. Wymaga dużo od siebie i od innych; najwidoczniej nie wszystkim to odpowiada. PS. treści forum moderuj administrator serwisu więc polecam kontakt z GoWork jeżeli ma Pan zastrzeżenia.

Mafi
@Eko-Wtór Sp. z o.o.

Ale nawet przy " dużym wymaganiu " można okazać pracownikowi trochę szacunku a nie traktować jak jakiegoś (usunięte przez administratora) Niestety w tym przypadku nie chodzi o nic innego tylko o zwykłą pokazówkę ze strony Pa a kierownika magazynu bo musi dobrze wyglądać w oczach kuzyna... W tej firmie tylko szanuje się pracowników z Ukrainy, którzy mają większe prawa i przywileje niż rodacy.

@Mafi

Szanowny Panie, kierownik magazynu ma wystarczająco dużo (usunięte przez administratora) i odpowiedzialności i zapewniam, że nie ma czasu ani potrzeby aby cokolwiek udowadniać w ten sposób. W firmie Eko-Wtór szanuje się każdego pracownika, bez względu na narodowość, rasę czy płeć, oczekując wzajemności. Przykro mi jeżeli miał Pan inne doświadczenia. Zatrudniając nowego pracownika zawsze podkreślamy, że jeżeli pojawi się jakiś problem, którego nie może rozwiązać ze swoim bezpośrednim przełożonym zawsze można spotkać się z Szefem po wcześniejszym ustaleniu terminu z asystentką.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Eko-Wtór Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Nowy wpis

Dzień dobry, to zależy na jakie stanowisko aplikuje dana osoba. Zapraszam do kontaktu osobistego jeżeli chce Pani/Pan otrzymać więcej szczegółów.

Magazyn Nowy wpis

Czy pracownicy Iwanowic nadal są czy wrócili do siebie?

@Magazyn

Dzień dobry, prawdopodobnie chodzi Pani/Panu o pracowników z Wilamowic. Nadal pracują w Skawinie.

Hej. Mam parę pytań/kwestii odnośnie pracy tutaj. Jak wyglądają warunki pracy i płacy na stanowisku np magazyniera? W miarę cywilizowane czy raczej lipa? Płaca, dodatki, czas pracy itd? Proszę o info jak może ktoś napisać. Pozdro ????

@Zainteresowany

Dzień dobry, rekrutacja na stanowisko magazyniera jest cały czas aktualna. Jeżeli będzie Pan zainteresowany bardzo proszę o kontakt telefoniczny pod numerem +48 511 118 454. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz zaprosimy na spotkanie. Pozdrawiam i życzymy miłego dnia, Eko-Wtór.

Jonny
@Zainteresowany

Nie polecam w tej firmie stanowiska magazynier. Nie da się tutaj być magazynierem dopóki nie zmieni się atmosfera na magazynie. Kierownik magazynu jest niedostępny dla nikogo, jeszcze się taka osoba nie narodziła żeby mogła tam pracować na magazynie. A kolejna sprawa, rozładunek jak i załadunek towaru to porażka.

Kazik
@Zainteresowany

Praca magazynier nie istnieje robisz wszystko za siebie i wszystkich im więcej robisz tym bardziej mają ciebie gdzieś a liczy się tylko rodzinka (usunięte przez administratora)im wolno chorować a ty spróbuj o urlopie też zapomnij jak masz nie tego kierownika co trzeba oczywiście są wyrozumiali i się dogadują ale jak (usunięte przez administratora)za kierownika a wypłata za robola a urlopu nie dostaniesz bo kierownik się nie wyśpi na nocce bo ciebie nie będzie to zapomnij ...pozatym jak ktoś pracy się nie boi to ok tylko ludzie

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Eko-Wtór Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Aktualność
W imieniu Pracowników oraz Zarządu Eko-Wtór Sp. z o.o. życzymy cudownych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
polaris

Pracowałem jakiś czas temu w tej firmie i nie żałuję, że odeszłem. Praca nie dobra ze względu na czynniki chemiczne, zresztą jak w każdej firmie na tym terenie w Skawinie... W firmie panuje dziwna atmosfera, Panowie dyrektorzy i kierownicy nawet nie potrafią się przywitać ze zwykłym pracownikiem jak to bywa w normalnych firmach... Tylko udają ze Cie nie widzą No ale Tutaj liczy się rodzina, szwagry, kuzyni reszta to tylko dodatek, jakoś to bedzie

Nie polecam. Firma nie wywiązuje się z warunków ustalonych podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że odniósł Pan/Pani takie odczucia. Na rozmowie rekrutacyjnej przedstawiany jest cały, dokładny zarys współpracy, który nieustannie jest utrzymywany po zatrudnieniu każdego pracownika. Zawsze jesteśmy dostępni oraz otwarci do rozmowy i rozwiązania wszelkich nieścisłości. pozdrawiam.

Mundek

No cóż, są lepsze ale też gorsze firmy. Nie odradzam nikomu, dla mnie największy minus za to, że nie ma umowy o pracę na start, dopiero po dwóch miesiącach na zlecenie dostajesz umowę o pracę. W dzisiejszych czasach umowa o pracę to podstawa.

@Mundek

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za poświęcony czas na wystawienie opinii o naszej firmie. Podczas tych dwóch miesięcy dajemy czas pracownikom na zapoznanie się z oferowanym stanowiskiem pracy, po tym okresie zawsze również nam zależy aby każdy pracownik zatrudniony został na umowę o pracę. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pozdrawiamy i miłego dnia Eko-Wtór.

Mafi
@Eko-Wtór Sp. z o.o.

Oczywiście, ja wszystko rozumiem, każdy pracodawca ma i stosuje swoje praktyki ale ja nigdy bym się nie zgodził na umowę zlecenie i to jeszcze na taki długi okres jak 2 miesiące. Proszę sobie wyobrazić gdybym sobie np w pracy złamał nogę to nawet mi L4 nie przysługuje a jestem jedynym żywicielem rodziny. I co wtedy ? Byłbym nie zdolny do pracy i przebywałbym w domu przez długi okres bez pieniędzy. Reasumując, na zapoznanie się z oferowanym stanowiskiem pracy służy umowa o pracę próbna na okres 3 miesiące.

Co wiecie nowego o pracy w przedsiębiorstwie Eko-Wtór Sp. z o.o. w mieście Skawina? Twoja opinia jest ważna! Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Wtór Sp. z o.o. - Skawina

• Jak się pracuje w Eko-Wtór Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Wtór Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Wtór Sp. z o.o.?

Eko-Wtór Sp. z o.o.