SlickCloud Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

NIP: 7611569514 REGON: 525069270 KRS: 0001031511

Adres: Aleja "Solidarności" 68 lok. 121, 00-240 Warszawa

Opinie o SlickCloud Sp. z o.o.

Venom22 Nowy wpis

Ogólnie bardzo fajnie, projekty niektóre ambitne i wymagające, ale dzięki temu jest to fajne miejsce na rozwój. Czasami zatrudnienie jest bezpośrednio u ich klienta (działają też jako agencja rekrutacyjna), niektóre projekty są też przez firmę partnerską a nie ich. Mają sporo partnerstw z innymi firmami, ale to akurat dobrze bo zawsze są projekty i nigdy nie ma tak  że ktoś nie ma projektu. Nie ma przestojów i zawsze jest robota. Z protipów co do procesu rekrutacyjnego, z tego co wiem, nie zatrudniają osób bez angielskiego z uwagi na to że większość klientów jest zagranicznych. Warto sobie zatem trochę odświeżyć angielski jak ktoś dawno nie gadał :P

Kuba Nowy wpis

Sporo już współpracuje ze SlickCloud, więc myślę, że opinia będzie pomocna. Praca jest głównie w modelu outsourcingowym, czyli pracujemy na rzecz klienta. Fajnie bo projekty są długoterminowe a nie takie krótkie jak w innych firmach. Niektórzy na jednym projekcie pracują wiele lat. Tak naprawdę pracują tu sami DevOpsi więc Javaowcy czy Frontendowcy nawet nie mają co składać tu CV ;) Współpraca bardzo fajna, zawsze idą na rękę ze wszystkim, czy to podpisanie praktyk czy innych sprawach. Wypłaty zawsze na czas. Fajna, luźna atmosfera. Naprawdę ciężko się do czegoś przyczepić.

zainteresowany Nowy wpis

na jakie warunki może liczyć senior devops u nich?

Administrator Nowy wpis

Slickcloud Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko DevOps. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Firma Slickcloud Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Junior DevOps Engineer z chmurą GCP. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
K2

Nie zostałem zatrudniony w firmie, ale tylko tutaj dostałem obszerny feedback po rozmowie, dlatego zdecydowalem się napisać. Zostałem miło zaskoczony. Za jakiś czas pewnie zrobię drugie podejście. Pozdrawiam Panią Olę :)

Spam

Nie polecam, nachalny spam mailowy więc nieprofesjonalna firma

Raczej mniejsza niż większa firma, ale dzięki temu można się fajnie dogadać, mają elastyczne podejście. Technologicznie fajne projekty, robią tematy tylko DevOps i Cloud, więc typowy programista raczej tu nie znajdzie zatrudnienia. Generalnie na plus, terminowe wypłaty, nie było nigdy większych problemów z firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o SlickCloud Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SlickCloud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SlickCloud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SlickCloud Sp. z o.o.?

SlickCloud Sp. z o.o.