Opinie o O!Fryzjerzy MARIUSZ SZYMOJKO w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy O!Fryzjerzy MARIUSZ SZYMOJKO. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w O!Fryzjerzy MARIUSZ SZYMOJKO o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o O!Fryzjerzy MARIUSZ SZYMOJKO w Warszawa

Jakie są warunki zatrudnienia w O!Fryzjerzy MARIUSZ SZYMOJKO?

Manager Nowy wpis

Proszę o zadanie pytania na maila o.fryzjerzy.marketing@gmail.com

Iza Nowy wpis

Pan Mariusz stworzył wyjątkowe miejsce z przemyślanym wnętrzem, bez nadęcia z fajnym podejściem do klienta. Ma temperament, który niewątpliwie pozwolił mu odnieść sukces w branży. Jedne z najlepszych warunków zatrudnienia jakie miałam, zwłaszcza dla początkujących fryzjerów.

Magdalena Nowy wpis

Pan Mariusz to nie tylko pracodawca - to super specjalista z ogromnym talentem i doświadczeniem, którym chętnie się dzieli z resztą ekipy. To miejsce do którego chce się wracać. Jest uczciwym pracodawcą, jeśli umówi się na pewne warunki to zawsze ich dotrzymuje. Wypłaty są na czas i nie trzeba się o nie prosić. Jeśli ktoś chce zarobić to tutaj napewno będzie miał taką możliwość. Polecam

Ola

Wizyta w O! Fryzjerzy by Szymojko, to zawsze czysta przyjemność. Ciepła, swobodna atmosfera, poczucie humoru a przy okazji pełna profeska! Od kilku lat jestem klientką Mariusza, u którego każda wizyta to przygoda, często pełne zaskoczenie , ale zawsze absolutne zadowolenie! Nawet wtedy, gdy wypadły mi wszystkie długie włosy i szukałam już dla siebie peruki, wyczarował coś pięknego na krótkich, a ja zaniemówiłam z wrażenia! A to się rzadko zdarza :) polecam z całego serca!

Fryzjer

Miła luźna atmosfera Zaproponowano mi coś do picia Podano w dobrym stylu

Czy to pasja również nie tylko zawód Czy chce Pan podnosić swoje kwalifikacje

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
Magda M.

Po pierwsze jestem Mariusza klientka od 16 lat od roku z nim współpracuje. Ile trzeba inspiracji, aby móc artystycznie działać w obszarze upiększania. Mariusz zawsze widzi najlepiej. Jego wrodzony talent, wenę twórczą i wewnętrzny napęd do walki o lepszy wygląd klienta podziwiam od lat. W życiu i w pracy jest uczciwy, dobry, niezwykle mądry, cieżko pracujący i pełen emocji.

Maggie

Praca z artystą nie jest łatwa. Jednak kiedy udowodnisz swoją wartość i kompetencje- współpraca idzie gładko. Przejrzyste zasady, konkretne wymagania to bardzo ułatwia pracę. Pracodawca wywiązuje się ze swoich obowiązków. Jak w każdym zespole zdarzają się lepsze i gorsze dni, ale priorytetem w tym miejscu jest klient. To rozumiemy wszyscy.

Anka

Polecam OFryzjerzy! Od lat jeżdżę do Mariusza, Najlepszy, zawsze doradzi, dopasuje nie tylko do twarzy, ale również do sytuacji, nastroju, przeżyć życiowych aby moc wyglądać lepiej!

Damian

Mariusz był zawsze bardzo utalentowanym artystą i fryzjerem. Jego pasja i zaangażowanie w pracę były niezwykle zaraźliwe i zawsze motywowały mnie do jeszcze lepszego wykonywania moich obowiązków. Był doskonałym mentorem i nauczycielem, który zawsze służył radą i pomocą, a jego wiedza i doświadczenie w branży fryzjerskiej były bezcenne. Wypłaty zawsze na czas. Było to niesamowite doświadczenie pracować z tak utalentowanym i profesjonalnym człowiekiem jak Mariusz

Magda

Bardzo piękny salon i świetna obsługa, Atmosfera nie jest taka… jakby to nazwać????….nadęta, jak to się zdarza czasami w innych salonach. Bardzo fajne podejście do klienta. Od razu widać ze Mariusz jest pasjonatem w swoim zawodzie, świetnie doradza, niesamowicie potrafi dobrać kolor fryzurę, cięcie. Gorąco polecam!❤️

Yana Postyka

Można powiedzieć wiele o Mariuszu - ma temperament artysty, dzięki czemu osiągnął sukces. Jest wielostronnym, utalentowanym i wymagającym stylistą, który szanuje swój czas i stawia wysokie wymagania. Współpraca z nim była wartościowym doświadczeniem, które pozytywnie wpłynęło na moją pracę i karierę w branży fryzjerskiej.

Agnieszka

Witam pracowałam w salonie 2 lata chcę dodać że w pandemii Mariusz wypłacał pensje należycie mimo borykania się z problemem zamknięcia jednego z salonów Ciężki człowiek ale uczciwy i szczery Potrafi być empatyczny jeżeli sytuacja tego wymaga Byłam zadowolona z pracy ale dojeżdżałam z daleka i mam małe dziecko przerosło mnie to Uczciwy i uczciwie płaci Wynagrodzenie na czas pozdrawiam i polecam Agnieszka

Kuba

Serdecznie polecam. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Tak trzymać! Brawo!

Irena

Fajne miejsce pracy, polecam. Pracowałam 5 miesięcy jako recepcjonistka, za ten czas nie było żadnych problem. Dobre wynagrodzenie dla tego stanowiska. Wypłata zawsze na czas. Pracodawca docenia swoich pracowników. Bardzo fajny kolektyw i klienci salonu❤️ Nie mam żadnych zastrzeżeń do tej firmy. Pozdrawiam

@Irena

A na jakim stanowisku była ta praca ???

Irena na jakim stanowisku pracowałaś

Alicja P

W trakcie pokazów, czy programów tv pracowałam z rożnymi fryzjerami-sławnymi artystami. Żaden z nich, nie miał tego co Mariusz. Mariusz ma ogromny talent, jest mistrzem w swoim fachu, idealnie dobiera fryzurę, kolor, genialnie strzyże i upina włosy. Bardzo polecam ????

Magda

Witajcie pracowałam u Mariusza 4 lata temu Wiedziałam wszystko lepiej chciałam zawsze więcej pieniędzy Zawsze byłam roszczeniowa A zaczynałam swój rozwój jako fryzjer !!! Odeszłam wiele razy nabruzdzilam zabrałam ze sobą pracownicę bo założyłam swój salon !!! I teraz rozumiem co i jak chciał dla mnie Mariusz przekazać i to w jak najlepszy sposób że biznes i współpraca z ludźmi to nie zabawa to odpowiedzialność Zobaczyłam dopiero jak on zapieprzał na nazwisko jak uczciwie pracował !!! Jak chciał dla nas jak najlepiej wtedy tego nie rozumiałam dziś to rozumiem Nie udało mi się z moim biznesem popełniłam wiele błędów o których przestrzegał mnie Mariusz Wtedy nie rozumiałam dziś dziękuje i przepraszam uważam że to nie tylko artysta ale też odpowiedni biznesmen Pozdrawiam i polecam M

Justyna

Dla mnie najlepszy fryzjer do jakiego trafiłam. Pan Mariusz potrafi doradzić, jeśli przyjdę z głupim pomysłem na cięcie wybija mi to z głowy. I to się ceni bo przychodzę do specjalisty???? Polecam i dziękuję za piękne zawsze włosy ????

Magda

Jestem klientką OFryzierzy od 15 lat! Zaczęłam przychodzić na strzyżenie do Mariusza, kiedy oboje nie mieliśmy nawet jednego siwego włosa - byliśmy piękni i młodzi...Niestety u mnie teraz pół głowy jest siwa! Raz w miesiącu przemierzam dystans 40 km w jedną stronę, żeby Mistrz dokonał fryzurowego dzieła...U mnie z fryzjerem, jest jak z ginekologiem - nie oddam się w inne ręce !!! Polecam bardzo!

Nikola

Jestem wierną klientką salonu . Usługi fryzjerskie są na najwyższym poziomie , atmosfera oraz personel również na wysokiem poziomie . Zawsze wychodzę zadowolona i zaopiekowana . Serdecznie polecam .

Super miejsce, usługi na najwyższym poziomie, holistyczne podejście do włosów i skory głowy. Wychodzę z salonu zawsze z uśmiechem na twarzy, a najlepsza rekomendacja są ochy znajomych mównicę, wow ale mąż piękna fryzurę. Odkąd trafiłam do O!fryzjerow polecam wszystkim, już cała rodzina i połowa znajomych stałe uczęszcza do salonu. Zawodowo jestem fotografem wiec polecam także swoim klientom wizytę przed sesja :) Pyszna kawa i świeże ciasteczko jest dodatkowym atutem, oprócz pięknego wystroju wypełnionego zielenią i światłem.

Zostaw merytoryczną opinię o O!Fryzjerzy MARIUSZ SZYMOJKO - Warszawa

• Jak się pracuje w O!Fryzjerzy MARIUSZ SZYMOJKO?

Zobacz opinie na temat firmy O!Fryzjerzy MARIUSZ SZYMOJKO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w O!Fryzjerzy MARIUSZ SZYMOJKO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy O!Fryzjerzy MARIUSZ SZYMOJKO?

Kandydaci do pracy w O!Fryzjerzy MARIUSZ SZYMOJKO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

O!Fryzjerzy MARIUSZ SZYMOJKO

O!Fryzjerzy MARIUSZ SZYMOJKO