Opinie o Bridal Art Izabela Orkasiewicz-Retelewska w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bridal Art Izabela Orkasiewicz-Retelewska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bridal Art Izabela Orkasiewicz-Retelewska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bridal Art Izabela Orkasiewicz-Retelewska w Wodzisław Śląski

Aleksandra Nowy wpis

Gorąco polecam!Właśnie tu znalazłam swój wymarzony welon.Profesjonalna, miła i kompetentna obsługa.

Ania Nowy wpis

Polecam! Dbałość o szczegóły i detale.Suknia perfekcyjnie wykonana.Właścicielka jest bardzo miła i widać,że zna się na rzeczy.Jestem bardzo zadowolona.

Wiktoria Nowy wpis

Samo wykonanie welonu, jak i materiał zasługują na 5! Pani Izabela jest otwarta na propozycje, zawsze stara się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie z sytuacji, po prostu z sercem na dłoni. Ja polecam. Kontakt bez zarzutu :)

Beata Nowy wpis

Pani Izabela jest bardzo profesjonalna, welon przepiękny.Super miejsce gdzie można wymyślić co się chce i poczuć się komfortowo.Serdecznie polecam!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bridal Art Izabela Orkasiewicz-Retelewska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Szef Kuchni
Wodzisław Śląski
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Adegis Sp. z o.o. Sp. k.
Justyna

Bardzo miła obsługa. Widać , że Pani Iza jest osobą profesjonalną. Doradziła i uszyła piękne rękawiczki. Polecam

Dominika

Welon przepiękny, szybkie wykonanie. Pani Iza przemiła i konkretna. Polecam serdecznie !!!

Magdalena

Profesjonalne podejście Mile i przyjazne porady Serdecznie polecam

Kamila

Serdecznie polecam z całego serca.Pani Iza jest niezastąpiona.Doradzi pod każdym względem.Peleryna przepiękna.Oby więcej takich ludzi w przygotowaniach do tak ważnego dnia.

Kamila

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Każda Panna Młoda znajdzie coś dla siebie.Polecam

Sandra

Suknia piękna,wymarzona dziękuję!

Kinga M

Pani Izabela uszyła mi przepiękny welon do bardzo nietuzinkowej sukienki. Wszystko odbyło się telefonicznie, a welon okazał się strzałem w 10. Polecam z całego serca ????

Serdecznie polecam, Pani Izabela ma wielkie doświadczenie, mimo tego że nie miała możliwości zobaczenia mojej sukni ślubnej na żywo bo mieszkam na Pomorzu, przez kontakt jedynie na Messenger idealnie dobrała, dopasowała i uszyła mi piękny tren do sukni. Jestem zachwycona.

Zibi 01

Bardzo dobra Firma z dużą przyszłością i możliwościami rozwoju. Powstał jeden salon już który jeszcze nie wiecie , że jest na ulicy Leszka.Suknie ślubne,dodatki,szycie na miarę również innej odzieży a kolejny ma być w Toruniu. Firma majstersztyk.Precyzyjne i niepowtarzalne rzeczy Pani Izabelii to rękodzieło niczym anielski cud. Polecam! Będą tam przyjęcia do pracy chyba już w najbliższym czasie.Firma naprawde super!

Zostaw merytoryczną opinię o Bridal Art Izabela Orkasiewicz-Retelewska - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Bridal Art Izabela Orkasiewicz-Retelewska?

Zobacz opinie na temat firmy Bridal Art Izabela Orkasiewicz-Retelewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bridal Art Izabela Orkasiewicz-Retelewska?

Bridal Art Izabela Orkasiewicz-Retelewska
  • Osiedle XXX Lecia 83 lok. 5