Norda Parts

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Norda Parts

Adam Nowy wpis

Zakres obowiązków magazyniera to transport pracowników z okolicznych parkingów biedronka/Lidl. Serio? I co te osobówki tam stoją pod sklepem cały dzień? A co te sklepy na to? Może pójdę spytam

Czy rotacja pracowników w Norda Parts na Pracownik magazynu jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 24 listopada na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Andrzej Nowy wpis

Wszystko wporzadku, porzadna ekipa FRP UNLOCK DM

Bartek

Witam Jak najszybciej umówić się na rozmowę na podany adres w ogłoszeniu wysłałem cv to wróciła zwrotka ze błąd adresata. może niech podaja namiary kierownika magazynu

Marta Nowy wpis
@Bartek

Ja wysyłam dosłownie od paru miesięcy i cisza, nie wiem już dokładnie czego oczekują od przyszłego kandydata..

Czy po rozmowie w Norda Parts rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Szukają do pracy? Dużo ofert na różnych stronach,zero odzewu... Wysyłane wielokrotnie od paru miesięcy

Czy w Norda Parts możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Bezrobotny

Szukają do pracy, jakie zalety i wady ?

Maciek

Odradzam. Warunki straszne na hali. Sprzęt który nie działa i dużo dźwigania za 20 zł na rękę. Śmiech na sali. Stołówka to raczej graciarnia.

Mariusz
@Maciek

Dzień dobry, jestem pracownikiem od samego początku działalności firmy, wg mojej wiedzy nigdy nie pracował u nas żaden Pan Maciek więc proszę o nie szerzenie nie prawdy. O jakim sprzęcie Pan mówi ? za wszystkie sprzęty osobiście odpowiadam i każdy sprzęt jest sprawny (kolektory, komputery itp.) Praca na każdym magazynie polega na zbieraniu towarów dla klientów.

Praca

Co chwile widać oferty pracy związane z kompletacją oraz dostawy, to jest aż taka rotacja? Czy tak prężnie rozwija sie firma?

Dawid
@Praca

W ciągu 2022 roku zatrudnionych zostało ponad 20 osób a podziękowano jednej osobie ( luty 2023 - notoryczne nie wywiązywanie się z obowiązków) więc rotacji nie ma (1 osoba w ciągu 14 miesięcy), reszta do dzisiaj pracuje. Poszukiwanych jest aktualnie kilka nowych osób na magazyniera, kompletację zamówień oraz do działu e-commerce.

Zostaw merytoryczną opinię o Norda Parts - Gdańsk

• Jak się pracuje w Norda Parts?

Zobacz opinie na temat firmy Norda Parts tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Norda Parts?

Kandydaci do pracy w Norda Parts napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Norda Parts