Opinie o Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej w Bielsko-Biała

Hej, szukam pracy w Bielsku jako osoba bez doświadczenia i zastanawiam się jak zapatrują się na to w samym UP? Czy na dany moment przyjęcie do biura takiej osoby byłoby możliwe? po adresie miałabym blisko, ciekawe jakie warunki maja od środka

BR Nowy wpis

To biuro,to jakaś porażka.Bylam tam ostatnio.po tzw."PLAN DZIAŁANIA" Zero konpentencji, pani w sektorze B stanowisko pracy nr 4.,zasugerowała mi ,że mając 50+,powinnam łapać co mi zaoferuje potencjalny pracodawca (nawet 3tys),bo przecież jestem w wieku na tyle sędziwym, że nie mogę wybrzydzać. Zero pomocy,oferty które mi przedstawiła,to piaskowanie narzędzi i jeszcze jakieś 2 inne Jeszcze bardziej bzdurne.

Do teraz opinie o pracy w urzędzie będą niezmienne? w sumie jest tu tylko jedna i ma raczej negatywny wydźwięk a interesowałam się zatrudnieniem, bo po Bielsku czegoś sobie teraz szukam. jeśli faktycznie do teraz występuje jakaś gorsza atmosfera to z czego wynika?

Miki

Ja nie byłem pracownikiem ale moja koleżanka była. Sama odeszła bo powiedziała że w tym b... wiecej nie wytrzyma. Totalne olewanie ludzi. A przecież osoby tam pracujące mają pomagać w znalezieniu pracy. Bajki.Pracownice są opryskliwe,niemiłe przynajmniej niektóre. Oni tam tylko dbają o swoje posadki. Ludzi mają .. w poważaniu. Powinni rozwiązać te PUPy....

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej?

Zobacz opinie na temat firmy Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
  • Partyzantów 55