Opinie o Phoenix Contact E-Mobility Sp. z o.o. w Rzeszów BIZNESOWA 11

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Phoenix Contact E-Mobility Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Phoenix Contact E-Mobility Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phoenix Contact E-Mobility Sp. z o.o. w Rzeszów BIZNESOWA 11

Domino

Czy jest coś pozytywnego w firmie? Czy jest sens składać cv? Bo z tego co tu czytam to (usunięte przez administratora).

Pracownik Miesiąca
@Domino

Jest dużo pozytywnych rzeczy. Dobra kasa jak za wykonywane obowiązki, miła atmosfera, koordynatorzy, liderzy oraz brygadzisty są w porządku i zawsze można się z nimi dogadać. Większość negatywnych opinii jest wyssana z palca. Jedyna negatywna rzecz to nastawienie ludzi, którzy nie wiadomo jakie mają wymagania co do firmy..

Ert
@Pracownik Miesiąca

klamstwo,i odbielanie reputacji ,wrzystkie komentarze tutaj sa prawdziwe ,jest tam okropne traktowanie pracowników przez kierownictwo ,które wogule nie ceni ludzi którzy dla nich pracują

Tomasz
@Domino

Jak jest to możesz tu przeczytać. Na chwilę obecną nie ma przyjęć wręcz są zwolnienia i wysyłają na postojowe. Jedyna oferta pracy to na inżyniera, no chyba że masz jakieś dojścia. To się głupio nie pytaj bo to oczywiste że będziesz inaczej traktowany. Zarobki przeciętne, praca lekka i łatwa. Są linie co chodzą na dwie zmiany są co chodzą na trzy. Zależy gdzie trafisz.

Abudabi

Praca w tej firmie to jakiś żart, zarządzanie leży, zero przekazu informacji, płaca jak za wykonywaną pracę taka o, ludzie zależy na jakich liniach ale to jak wszędzie są ludzie i ludzie Kierownictwo całe chodzi nadęte, żadnych rzetelnych informacji się nie uzyska, ludzie czekają miesiącami na umowy a inni przychodzą z ulicy z wyższymi zarobkami.. Egzaminy na podwyżki to jakiś żart, zmienianie zasady, urlopy każą wybierać wcześniej a potem zostanie 1 dzień i pracownik nie ma co i jak robić , trzeba kombinować, zmiany regulaminów z dnia na dzień, zasady BHP nie zawsze są przestrzegane , ludzie robią co chcą, kierownicy nie przejmują się że odchodzą im wykwalifikowana kadra z AAS tylko zatrudniają nowych i nowych

W..A
@Abudabi

Kadra z AAS nie odeszła sama w większości dostali wypowiedzenie z dnia na dzień w ostatni dzień lutego i to przez agencję bo tchórze z firmy nawet nie raczyli ich poinformować. Wśród zwolnionych były osoby którym obiecywano umowę o pracę.

Andrzej zmądrzej

Masakra. Arek S. Robi co chce swoimi pomysłami. Najpierw karzą wybierać urlopy na koniec roku 2022. Teraz ZMUSZAJĄ do wypisania dwutygodniowego urlopu, postojowe przed świętami. W efekcie dla pracownika z małym stażem zostaje tylko 3 dni urlopu na rok. Porażka jakaś na prawde. Ccs i inlet św .krówki. 3 zmiany, podwyżki, muzyka pomimo że nie można puszczać. Nic mniama tylko. A reszcie tylko zamazują oczka że będzie dobrze. Nie dajcie się zwieść. Te wszystkie opinie nie są wyssane z palca. Najbardziej szkoda dobrych ludzi, którzy odeszli... r.i.p. liderzy i brygadziści widać że chcą ciągnąć te firme ale pan wielmożny napoleon A.S robi co chce. Myśle że wszystkie generacje ma nad łóżeczkiem powieszone i patrzy ze świeczkami w oczach... szkoda na prawde...

Św.Krówka
@Andrzej zmądrzej

500 zł więcej... Też mi podwyżka... I kolega zapomniał dodać że mamy 30 min przerwy :)

Nikt ważny

Dziwne zasady panują w firmie. Jeśli nie masz pleców nie wiele osiagniesz lub będziesz blokowany. W ostatnim czasie można wyczuc, że szukają (usunięte przez administratora), żeby mieć powód, byle jaki ale powód do zwolnienia. No i największy kompleks firmy kierownik A. S. Któremu brakuje ludzkiego podejścia do pracowników. Nie wspominając o liderze M.S. ten to w ogóle jakby z choinki się urwał.

Czy po rozmowie w Phoenix Contact E-Mobility Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Rzeszów
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy FRAC Rzeszów -pracownik stoiska mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy archiwista
Służba Cywilna
Enrique Alvarez.

Pracowałem w tej firmie przez agencję AAS. Niestety zostałem zwolniony 1 marca. To mogę napisać "parę" zdań. Na plus na pewno wygląd firmy, bardzo nowoczesny szczególnie z zewnątrz robi wrażenie. Pracowało tu dużo młodych osób było z kim porozmawiać na różne tematy. Ładne dziewczyny też były. We wtorki można było zjeść owoc lub więcej. Tylko wiadomo jak się pracuje na drugiej lub trzeciej zmianie to czasem trochę mniej tych owoców było. Automaty z wodą w tym jeden z gazowaną, ale do mojego zwolnienia niestety tego gazu już nie uzupełnili a szkoda bo lubię wodę gazowaną. Fajnie wyglądają linie Uni Inlet i CCS-D dodatkowe wrażenie robi to, że nosi się tam fartuchy i ten pomarańczowy kabel na Inletach ładnie wygląda, monitory itd. Koordynatorzy mili i wyluzowani czasem żartowali można było porozmawiać. Ogólnie na plus na pewno to, że praca była w miarę czysta, ciężko było zniszczyć strój roboczy jakimiś zabrudzeniami. No i teraz przejdę do minusów (przynajmniej w mojej opinii to będą minusy). Trzeba było nosić koszulki lub bluzy agencji nie można było nosić własnych choć nie wszyscy się do tego stosowali, ale można było za to zostać upomnianym. Nie ma szału jeśli chodzi o zarobki w styczniu zostałem odesłany na przestój z powodu braku komponentów nie wiele wtedy zarobiłem. Najlepszy miesiąc nie będąc studentem ani uczniem to tak coś ponad 2718 zł, nie chcę rzucać żadnych oszczerstw jeśli ktoś nie zgadza się z jakimś podpunktem może napisać odpowiedź. Późne wypłaty przynajmniej dla mnie to był minus w lutym otrzymałem wypłatę dopiero 20 dnia miesiąca w poniedziałek już po godzinie 15. Często pracowałem na końcówkach może nie sprawdzałem się na linii. Później jak byłem na zmianie i tam zostawałem to nie mieliśmy żadnego krzesła został tylko jakiś skrawek maty ergonomicznej. Na pewno na cięciu kabla czy pakowaniu pracuje się dużo ciężej jednak ciężko się stoi przy stole kilka godzin. Wydaje mi się, że jedno krzesło na końcówkach powinno być. Przykro mi też, że nie pojawię się na balu dla pracowników firmy gdyż zostałem zwolniony no, ale trudno Ainsi bas la vida

Sentino jak Vito
@Enrique Alvarez.

Żeby być uczciwym to za luty 2023 ta wypłata będzie trochę wyższa z powodu podwyżki tak około 2 861,59 PLN netto może nawet trochę więcej, ale dwa razy w lutym się spóźniłem godzinę czasu. Dokładnie to będę wiedział 20 marca.

Sentino jak Vito
@Sentino jak Vito

Dokładnie to było 2924 zł 11 groszy

Jedyna sprawiedliwa..

Witam ,w odniesieniu do opinii wyżej ..absolutnie nie zgodzę się z tą opinią która moim zdaniem jest krzywdząca dla brygadzisty Pawła który jako jeden z nielicznych stara się cokolwiek ogarnac ,na hali produkcyjnej est tak wielki roz.....ol że głowa boli ,,,,Największą szkodę robią tam Panie ""które uważają się za stare i doświadczone pracownice ,stosują (usunięte przez administratora)werbalna wobec nowo zatrudnionych swoim zachowaniem jak i wyglądem odstraszają innych ..

Helena
@Jedyna sprawiedliwa..

A pracownicy zgłaszali taki stan rzeczy? Na wszystkich zmianach jest tak samo? Czy można trafić do bardziej przyjaznej grupy?

@Helena

Zgłaszanie wchodzi jednym uchem a wychodzi drugim. Nie ważne o co się prosi... Wolą zatrudnić wiecej dyrektorów i ludzi od "ulepszania" a zwykłych pracowników mają daleko gdzieś :). A co do drugiego pytania to na każdej zmianie są mili jak i nie mili ludzie jak w każdej innej pracy. A czy można trafić do przyjaznej grupy? Można.

Ff
@Jedyna sprawiedliwa..

Dokładnie mimo iż krótko pracuję zgadzam się, że brygadzista Paweł akurat jest w porządku :) nie rozumiem tego komentarza, że ktoś napisał o zastraszaniu pracowników. Jakoś nikt mi się skarżył :D ba sama nawet jedna Pani co jest wyżej od ludzi z produkcji powiedziała, że Paweł to tylko groźnie wygląda ale ogólnie spoko facet :) wykonuje swoje obowiązki i tyle :) nie ma co mieć przecież za złe tylko trzeba też swoje wykonywać i będzie okej :)

Szczera E
@Ff

Jeśli brygadzista Paweł jest kompetenty, to pozostali Brygadziści powinni awansować.

Lidka
@Jedyna sprawiedliwa..

Witam chce podjąć pracę w tej firmie czy możesz podać jakiś nr.tel.? Do skontaktowania się z kimś kto zajmuje się rekrutacja czy trzeba tam pojechać i dowiedzieć się osobiście będę wdzięczna za odpowiedź pozdrawiam cieplutko

Baba Jaga
@Lidka

Rekrutacja pracuj.pl aktualnie jest ogłoszenie na stanowisko operator produkcji

Lidka
@Baba Jaga

Bardzo dziękuję polecasz tą firmę?

Baba Jaga
@Lidka

Nie jest źle jak wszędzie trzeba pracować, zależy do kogo trafisz i na jaką linię, koordynatorzy spoko zwłaszcza dziewczyny, ale z chłopakami też się idzie dogadać, kierownik karierowicz czepia się brygadzistów kordynatorów o byle co.

Natalia
@Jedyna sprawiedliwa..

Właśnie zostałam zwolniona przez Pawełka za to, że obroniłam swojego zdania w sposób żartobliwy i zupełnie nie ujmujący mu niczego. Także gratulacje, broń go dalej.

Xxx
@Natalia

Co było powodem że musiałaś bronić swojego zdania? Możesz napisać?

Rikka
@Natalia

Niestety ale osoba ta jest najmniej kompetentną osobą jaka tam pracuje. Nigdy jeszcze nie dostałam konkretnej odpowiedzi na moje pytania od tego czlowowieka. Nigdy nie ma czasu bądź jest zajęty czyms "bardzo pilnym" a potem widzę że chodzi po hali i pszeszkadza pracować innym. Nie polecam pracy z tym człowiekiem.

Asia82

Pracowałam dość dlugo w tej firemce i wszystko co piszą tutaj jest prawda. Podobała mi się tylko atmosfera. Ale podejście zarządu do ludzi okropne, mówili o jakiś poziomach i rozwoju ale to mrzonki. I nie mówię tylko o produkcji ale tak źle traktują w innych działach jak utrzymanie, magazyn i kontrola. Nie dbają o pracownikow z doswiadczeniem, wiem bo wiele osób tam jeszcze pracuje. Cieszę się że odeszłam.

Mieczysław

Przez ostatnie dwa miesiące, tj. od stycznia do konca lutego, kierownictwo firmy unikało kontaktu z pracownikami. Zawieszone zostały wszelkie projekty udoskonaleń, nabywania kompetencji (tzw. poziomy operatora). Wraz z początkiem marca firma podziękowała około 50 osobom z dnia na dzień. Dodatkowo, pracownicy zostali poinformowani, że mimo spełnienia warunków stażu pracy i wiedzy o swoich obowiązkach, nie mogą przystąpić do egzaminu na wyższy poziom operatora bo trzeba odbyć półroczny staż na linii uni inlet. Proces miałby się odbywać rotacyjnie, przez co może dość do sytuacji, w której pracownik dostanie podwyżkę dopiero po ponad trzech latach pracy. Serdecznie odradzam firmę osobom chcącym się rozwijać.

Atmosfera w pracy dobra, koordynatorzy, brygadziści oraz Liderzy są w porządku, zawsze można się z nimi dogadać bez najmniejszego problemu, chyba że trafią się osoby co nie potrafią się wypowiedzieć i narzekają w to nie wnikam. Zarobki jak na wykonywaną pracę są naprawdę wyśmienite. Na linii INLET na poziomie 2 operatora wychodzi ok 4k na rękę w zależności od premii :). Polecam!

Zielone żabki

Kolego 4k to miałeś z dodatkiem świątecznym, chyba że masz na myśli telewizor firmowy

@Zielone żabki

Nie wiem jaką kolega Sobie stawkę wynegocjował podczas przedłużania umowy, ale ja tam widzę ile mi co miesiąc wpływa na konto :)

Opowiedz w jaki sposób wynegocjowałeś sobie stawkę przy przedłużaniu umowy? Mnie przynieśli umowę około zakończenia poprzedniej jeśli dobrze pamiętam. Mimo że pytałem wcześniej. Powiniem rzucić papierami i wyjść licząc że ktoś mnie zatrzyma ? Na marginesie ktoś tu pytał ile się zarabia jako nowy pracownik Twoja wyjątkowa stawka na poziomie 2 niewiele tu pomaga. Możesz też podpisać się imieniem chociaz to pójdę się zapytać czy jestem gorszym pracownikiem od Ciebie.

*******************

Ogólnie z tymi poziomami to jest jeden wielki żart :D Na początku była mowa ,że po 2 latach poprostu zdajesz egzaminy jak to miało miejsce na poz 2. A tu nagle miłości Pan kierownik wymyślił sobie ,że nie podejdziesz do egzaminu jeżeli użyłeś w danym roku urlopu na żądanie XD Są pracownicy którzy wiedzą Baaardzo dużo na temat produkcji ale są zlewani i tak jest od bardzo dawna. DOBRY PRACOWNIK W OGÓLE NIE JEST TU DOCENIANY A JESZCZE BARDZIEJ WYKORZYSTYWANY :)

*******************

Każdego kogo znam, a znam dość dużo osób z inletów to żadna ale to żadna osoba nie ma 4k netto XD Chyba ,że zarabiasz wiecej niż koordynator.

No i pan Paweł

Okropna firma, zwolnienia, odwołania z pracy, nie można wybierać urlopów, bo kierownik sam woli dysponować twoim czasem wolnym. Brak szacunku do pracowników. Kierownik (usunięte przez administratora) tworzy jakieś bezsensowne listy na komputerze, których nikt nie używa, a później łazi po hali i drze (usunięte przez administratora) jak ktoś nie zna tych jego (usunięte przez administratora) wymysłów. Atmosfera jak w szkole (usunięte przez administratora). Praca łatwa, ale zarząd zadbał, żeby pracowała tam banda (usunięte przez administratora) nie potrafiących nawet kartonu złożyć. W efekcie dobry pracownik musi pracować ciężej. N P N H M Z S Ż J W K Z (usunięte przez administratora)li.

@No i pan Paweł

No i bardzo dobrze, zwolnili doświadczonych pracowników, tylko dlatego że agencja niech się użerają ze swoimi protegowami i nowo przyjętymi.

Urban

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca dysponenta logistyki oraz zarobki, czy mógłbym prosić o jakąś opinie ?

Jak obecnie atmosfera na produkcji? Co robią osoby pracujące na zleceniu przez aas? Na zleceniu? Czy ktoś pracuje w ogóle przez 6 miesięcy i przechodzi pod firmę?

HR
@Anna

Osoby przez agencję szczególnie Ukraińcy są (usunięte przez administratora)na umowie zlecenie to nasza specjalność a potem kopa i do widzenia

Szpila
@Anna

Atmosfera 90% miła ASS robi prawie to samo co reszta Ja dostałem dwukrotnie propozycję przejścia na formę po 6 miesiącach a potem po 8

Już od pierwszego dnia brak najmniejszego szacunku do osób zatrudnionych przez nowego pośrednika - co od lutego 2023r. jest w firmie= czyli w zasadzie brak szacunku do firmy którą tworzy , w której spędza czas szkoli się i pracuje na wynik - każdy... Także ludzie agencyjni . Do których sama firma ma szacunek , uczy i pomaga. I o ile ludzie krytykowali agencję a*s to jest może nieciekawa ale nie jest to współpraca porównywalna do sytuacji gdy zatrudnia aktualny pośrednik. Nowy bez jakiejkolwiek opinii w firmie jeszcze więc w sytuacji gdy nie walczy o zatrzymanie człowieka pełnego sił i chęci do pracy firma bo mu nie wierzy w krytykę pośrednika . Ludzie z firmy są w porównaniu do innych miejsc uśmiechnięci, rozmowni , z kulturą i pomocą na każdym kroku. Pośrednik jednak przedmiotowo traktuje ludzi koloryzując wizję współpracy i licząc na naiwność i niewiedzę o swoich prawach itp u zatrudnianych osób. Niestety gdy okazuje się że są zatrudnieni ogarnięci ludzie nie (usunięte przez administratora) bańka piękna pęka i podmiot wymienia pracowników jak skarpetki. Nie ma to jak zastanowić się czy warto nerwy tracić i samemu tego zła doświadczać... najlepiej iść do innej firmy lub czekać na możliwość bycia "pod firmą" zatrudnionym bez pośredników lub przez innego.

@.

Jaki rodzaj umowy i podaj nazwę agencji

Xxx

Nie rozumiem tylu negatywnych opinii na temat pracy i ludzi pracujących w tej firmie. Osobiście pracuje od jakiegoś czasu w Phoenix i nie zostało przeze zaobserwowane żadne negatywne zachowanie. Jeśli faktycznie zależy pracownikowi na pracy, to zostaje on doceniony. Wszyscy pracownicy są dla siebie mili i uprzejmi.

Burek
@Xxx

Dokładnie tak jest jak piszesz a i jeszcze dodam, że HR to super i zasługuje na wyróżnienie.

Co ?
@Burek

HR miły fałszywy nie wywiązuje się z obietnic !

100%
@Xxx

Ludzie myślą że przyjdą tam pogadać Sobie przez 8h i do domu, a narzekają jak trafi się cięższy dzień gdzie trzeba zapieprzać praktycznie do końca zmiany. Jak czas pracy macie 8h to nie narzekajcie jak musicie pracować do 14, 22 czy tam 6 rano :)

Jan

Z całego serca nie polecam pracy w administracji. Ludzie zastanówcie się czy chcecie utonąć w firmie która ma dziwne procesy. Haos totalny. Zero rozwoju. Szczerze życzę osobom które to czytają żeby rozglądały się wokoło ile jest innych pracodawców gdzie nie traci się zdrowia i nerwów. System operacyjny to porazka. Strach myśleć jak to wszystko się spina. Ludzie z administracji zaczęli odchodzić, nawet z HR, to już najlepszy znak. Życzę powodzenia i rozsądku w podejmowaniu decyzji zwłaszcza tym którzy po wielu latach zmieniają pracę bo myślą co to za cudo, niestety boleśnie się obudzicie

Janek
@Jan

Czy to znaczy że organizacja nie pracuje zgodnie z standardem IATF?

John
@Janek

A jakie to standardy są.? Może opiszesz to ktoś odpowie czy tak czy nie

A

Nie rozumiem tego że Phoenix nie kazał ludziom z Ass nieprzychodzic do pracy do 1 lutego i przez to trzyma ludzi w niepewności Przecież wielu ludzi z ass chce pracowac a nie być w niepewności

Stary dzik
@A

Pracownicy z agencji są do wspomagania produkcji, gdy są małe zamówienia to nie pracują

Plpl
@A

Szukajcie innej pracy bo to dramat jak Was traktują :/

Phoenix nie teges

Co do zarobków przez firmę Najniższa+premia 5do10% umowa na 6miesiecy i wszystko co do organizacji porażka a przez agencję na zlecenie najlepiej Ukraińców by chcieli za free rekrutujący HR na produkcję na linii stać proszę dobry aparat a wydawał się taki miły i uprzejmy spławił mnie za dużo chyba chciałam zarabiać a i zapomniał zadzwonić do mnie a obiecywał (usunięte przez administratora)krasy

AG

Pracowałam w Phoenix Rzeszów od 7.10 do 28.10.2022 za pośrednictwem agencji AAS Recruiment. Praca bardzo łatwa, polegająca na montowaniu ładowarek do aut elektrycznych. Umowa zlecenie i 22 zł/h. Na początku dobre wrażenie. Uprzejmość i uśmiechy ze strony pracowników biura. Również że strony agencji ASS postawa koordynatorki bardzo dobra. A na hali zupełna odwrotność. Już w tak krótkim czasie doświadczyłam złego traktowania. W firmie jest mobbing, którego byłam świadkiem. Początkowe dobre wrażenie zatarło się w ciągu 3 tygodni mojej pracy. Komunikacja z przełożonymi jest utrudniona, pracownicy nierówno traktowani, różna płaca za tą samą pracę. Kradzieże są powszechne (2 przypadki w trakcie moich 3 tygodni). Ot, taka polska rzeczywistość. Brygadzistya Paweł mówi podniesionym głosem i próbuje zastraszać co bardziej uległych pracowników. Jest powszechnie nielubiany na hali. Atmosfera nieprzyjemna. Pracy w firmie nie polecam. Piszę opinię aby stanąć w obronie słabszych i wykorzystywanych osób, które w przeciwieństwie do mnie pracują w Phoenix i zostaną tam z różnych powodów. Boją się zawalczyć o lepsze traktowanie i w ciszy godzą się na niesprawiedliwość. Firma wykorzystuje najsłabszych i nie szanuje pracowników.

@AG

Co za bzdury. Przyjęłam się do pracy przez agencję i od samego początku. byłam traktowana bardzo dobrze. Zarówno pracownicy na produkcji jak i koordynatorzy, liderzy i osoby z biura są w porządku. Nie ma znaczenia czy masz 19 czy 50 lat, wszyscy są na Ty . Jeżeli czegoś nie wiedziałam każdy udzielił mi informacji czy pomocy. Po ,6 miesiącach dostałam umowę w firmie i nadal uważam że zarówno starzy pracownicy jak i brygadziści i koordynatorzy są w porządku. Co do brygadzisty Pawła to ta opinia jest nie na miejscu i bardzo krzywdząca, bo to bardzo porządny i odpowiedzialny człowiek.stara się jak może żeby był porządek i lepsza organizacja pracy , zawsze służy wiedzą i pomocą Nie zdarzyło mi się żeby ktokolwiek na mnie podniósł głos albo źle mnie traktował. Ludzie którzy piszą takie bzdury to najczęściej ci którzy przychodzą do pracy tylko po to by odbębnić 8 godzin, cokolwiek zleci się im robić to niczego nie potrafią zrobić solidnie ,nawet pracując miesiąc na jednym stanowisku ciągle robią źle , bawią się cały czas telefonami albo plotkują zamiast uczciwie pracować .A jak takiemu ""nierobow''i zwróci się uwagę to od razu brygadzista jest zły. Dziwicie się że starzy pracownicy was ignorują, bo oni uczciwie pracują a nie tak jak wy. Najlepiej nic nie robić ale wymagania mieć i wymyślać bzdury o złym traktowaniu że ktoś głos podnosi itd. . Idźcie popracujcie w innych firmach to dopiero zobaczycie jak tam będziecie traktowani i jakie są normy. Pracowałam w innych firmach i wiem jak traktowani są ludzie( nie ma mowy o telefonie żeby mieć przy sobie o rozmowach, o wyjściach na papierosa, kamery, podsłuchy że ludzie boją się odezwać) A tu w firmie atmosfera luźna ludzie mili, tylko nowe osoby które nie są nauczone pracować i myślą że wszystko się im należy i inni będą ich błagać by zechcieli łaskawie pracować, wszystko psują . Nikt nikogo nie faworyzuje ale doceniane są osoby pracowite Zacznijcie pracować uczciwie to nie będziecie musieli pisać takich bzdur i będziecie traktowani z należytym szacunkiem. Najlepiej obczerniać niesłusznie innych a nie widzieć siebie. To jedna z najłatwiejszych i najspokojniejszych prac jaką wykonywałam i polecam ją ale dla ludzi którzy chcą pracować uczciwie .

Tricky
@Enia

Kompletna bzdura! Umowe o prace w tym zakładzie nie dostaje nikt prawie po 6 miesiącach pracy na agencje ,mozna pracować nawet rok, tylko niektórzy wybrani dostają ja odrazu niewiadomo z jakich przyczyn, ,dużo ludzi się zwalnia z powodu nierównych zarobków za jednakową pracę

Q
@AG

Pracuję nie wiele dłużej niż Ty i mam pytanie co Ty robiłaś, że aż tak narzekasz? O.o tutaj nawet były negatywy o kierowniku a ja się zastanawiam za co? Za to, że ktoś dba aby był porządek? Za to żeby człowiek pracował a nie siedział z telefonem a ręku? Brygadzista Paweł i próba zastraszania? Podaj przykład jestem ciekawa :) po prostu wykonuję swoje obowiązki pyta pracowników co i jak a że ma głos tembr głosu jaki ma taki ma i może ktoś co źle odbiera. Pozdrawiam.

@Tricky

To ty piszesz bzdury. Każdy kto solidnie i uczciwie pracuje dostał umowę po 6 miesiącach. Nie dostały umowy tylko osoby które przychodziły się poobijać. Nikogo nie zwalnia się bez powodu. Czy ty nie widzisz kto przychodzi do pracy - osoby które nic od siebie nie dają, nie chce im się w ogóle pracować,kombinują tylko by wymigać się od pracy, przesiadują w toaletach z telefonem albo w szatni ,są aroganccy, mają w...e na wszystko, jak ktoś zwróci im uwagę to od razu się na nich uwziął. Myślę że pisząc takie bzdury zaliczasz się do tych właśnie osób co chcą nic nie robić a zarabiać dużo i ciągle mają o wszystko roszczenia i szukają dziury w całym .

@Q

Bo wreszcie ktoś napisał prawdę i w zupełności się zgadzam. A osoby konfliktowe i obiboki lepiej niech nie przychodzą do naszej firmy i nie psują nam atmosfery.

Tricky
@Enia

Pracowałam tam to wyglądało to całkiem inaczej jak opisujesz,żadko kto przychodzi tam żeby się poobijac, a niesprawiedliwośc jaka tam panuje zniechęca ludzi do pracy ,oraz ciągłe oczernianie jeden drugiego za plecami

Lila
@AG

Moim zdaniem niektóre osoby przychodzą do pracy odpocząć.Zatrudnione przez agencję(oczywiście nie wszystkie) plączą się po hali nic nie robią.

Www
@Lila

Pracowałam przez agencję i czułam się jak człowiek drugiej kategorii. Jeśli umiesz przypodobać się koordynatorowi to masz lżej pracujesz gdzie ty chcesz a nie gdzie ci każą. Nie rozumiem polityki tej firmy.

hohoho
@AG

Wydaje mi się że troszkę się dziewczyno zagalopowałaś w swoich opiniach. Dlaczego nie napiszesz w jaki sposób Ty odzywałaś się do brygadzisty Pawła i za co tak naprawdę zostałaś zwolniona. Oj tam jest po to żeby rozdzielać pracę między ludzi i zarządzać nimi. I wg mojej opinii robi to bardzo dobrze . Jeżeli jest się na takim stanowisku jak Ty byłaś to Twoim obowiązkiem jest słuchanie poleceń przełożonych i tyle w tym temacie..... A hasła typu... a kim Ty tu jesteś żeby mi rozkazywać to troszke nie halo, nie sądzisz? Jak komuś się chce pracować to nikt mu złego słowa nie powie. Wiem co mówię bo trochę tam pracuję jako operator.

kandydat

Jakie zarobki na magazynie ? jakies nadgodziny/soboty płatne ?

Pracowbik

A jak jest z pracą w administracji w Rzeszowie?? Czy ktoś coś może powiedzieć, dokładnie chodzi mi o kadry...

Zostaw merytoryczną opinię o Phoenix Contact E-Mobility Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Phoenix Contact E-Mobility Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Phoenix Contact E-Mobility Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phoenix Contact E-Mobility Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Phoenix Contact E-Mobility Sp. z o.o.