GUEST COMPANY Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o GUEST COMPANY Sp. z o.o.

Dominika

@Sara Smania jeżeli przeczytałaś regulamin forum przed dodaniem wpisu i uważasz, że jakiś komentarz Cie zniesławił to możesz napisać reklamacje do administratora forum. @Zamosc to może zgłoście grupowo kierowniczce jak wygląda sytuacja w GUEST COMPANY? Skoro będzie Was większość to powinna Wam chyba uwierzyć.

Zamosc

Witam wszystkich pisze z zamojskiego zakladu pisze to wszystko do jednej brygadzistki i majstrowej ktora donosi do szefowej na pracownikow nieznajac sprawy. I niech zastanowi sie nad tym co robi. A uwaga szefostfa powinna byc skupiona wlasnie na brygadziscie a w szczegulnosci na Homie

XXX
@Sara Smania 15.11.2017 20:28
Nie życzę sobie by pisać nieprawdziwe informacje dotyczące pracowników oraz sytuacji mających zdarzenie na terenie mojej firmy....

Sara Smania
@XXX 16.11.2017 16:33
Pani Saro to pani nie wie jakie sa fakty... To nie jest koncert zyczen. Forum jest po to zeby sie wypowiadac....

Jak najbardziej wiem jakie są fakty gdyż przebywam w firmie najwięcej czasu. Wypowiadać się każdy może gdyż żyjemy w wolnym kraju, ale nie życzę sobie zniesławienia. Gdyby opisana wyżej sytuacja była prawdziwa nie udzielałabym się na tym forum. Wiem kto napisał ten komentarz oraz powód. Osobie tej nie należało się tak dobre podejście z mojej strony po tym co zrobiła, więc zamiast oczerniać powinna jedynie dziękować.

Dominika

@xxxxx a Ty jakie masz w takim razie doświadczenia z firmą GUEST COMPANY? @Wzorcownia Mody to wątek firmy GUEST COMPANY i nie piszemy tutaj o innych firmach.

Wzorcownia Mody

Nie wiem czy oni szukają, ale my szykamy doświadczonej krawcowej do Wzorcowni Mody w Lublinie. Pozdrawiamy.

Indovina indovinello

Znałem osobiście inżynier Monicelli, członek który założył firmę, był dobrym człowiekiem, uczciwym, zabawny, a nie jak innych włoskich członka, który korzysta z pracowników, traktuje je poważnie i sottopaga im.

Indovina indovinello

miko

o prosze, czyli są również pozytywne głosy w takim razie.. a wiecie czy teraz jakaś rekrutacja ruszy czy nie za bardzo są na to jakieś szanse teraz, hm?

Rino Smania

W GUEST Company trzeba pracować by zarobić pieniądze, tu nie ma miejsc pracy, czyli dla osób na utrzymaniu przez innych pracowników lub państwo! "Facta manent verba volant", a kto nie wie co to znaczy niech sobie sprawdzi w słowniku łacińsko-polskim. Firma ta rozpoczęła swoją działalność od zera, bez pomocy jakichkolwiek subwencji państwowych ani innych pomocy finansowych. W ciągu 18 lat rozwijała się i rozwija dalej. Ma zatrudnionych około 350 pracowników, więcej pracowników przyjmujemy niż zwalniamy. Mamy dobrą reputację wśród innych przedsiębiorstw, gdyż płacimy zawsze na czas oraz dotrzymujemy słowa. W dwóch sprawach sądowych, w których została wezwana nasz firma przez pracowników (którzy twierdzili, że zostali niesłusznie zwolnieni) wygrała sprawy. Koszty sądowe zostały zapłacone przez firmę, a nie przez pracowników, którym sąd kazał zapłacić. Zostało to zrobione z dobroci. Jeśli ktoś się nie zna na analityce czasów pracy zapraszamy na kurs. Jako, że nie jestem tchórzem w porównaniu do innych, którzy się wyżej wypowiedzieli podpiszę się imieniem i nazwiskiem. Smania Rino

xxxxx
@Rino Smania 08.06.2016 17:39

ma pan rację

uuuu

Atmosfera kiepska wrecz beznadziejna,brygadzistki niemile wyzywaja pracownikow,robia na zlosc,nie wolno rozmawiac ,odwracac sie jesli kierowniczka to zobaczy potrafi stac nad ta osoba caly czas albo zamienia to w minuty do odrobienia.

Konstruktor-technolog

A nie wiecie, czy zatrudniają konstruktorów? Z góry dziękuję za odpowiedź.

xxxxx

"hej niestety ale nie zgadzam się z waszą opinią przepracowałam tam prawie 7 lat i to co piszecie jest to wyolbrzymione i nie mogę się z wami całkiem zgodzić.Normę miałam praktycznie co miesiąc i nie było ciężko to wyrobić, a pracowałam na maszynie, na żelazku i tam , gdzie byłam potrzebna. Nauczyłam się tam bardzo wielu rzeczy, które są potrzebne w życiu. Pozdrawiam wszystkich co tam pracują."----- ja tez tam pracowałam kilka lat i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że takiego wykorzystywania i złego traktowania ludzi nie widziałam, a autorem tego komentarza jest szefostwo, albo jakiś lizus.

abc

gość

W pełni zgadzam się z opiniami poprzedników. Przede wszystkim brak szacunku dla pracowników, zastraszanie i kary za dłuższe zwolnienia lekarskie(przenoszenie na inne operacje żeby nie zrobić normy). Rodzina, mąż, dzieci - najlepiej gdyby nie istniała, bo musisz zostawać po godzinach. W sytuacji kiedy nie możesz zostać danego dnia musisz te nadgodziny odrobić. Chore!!!Ogólnie praca bardzo ciężka zarówno fizycznie jak i psychicznie.

gość

Krótko mówiąc cały ten zakład to włoski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w Polsce.

gość

Pracowalam w tej firmie. ciezka, monotonna praca fizyczna po 8 h dziennie za najnizsza krajowa. trzeba brac nadgodziny i soboty aby przynajmniej z poltora wyciagnac na reke. oczywiscie nieobowiazkowe ale i tak dla wieksosci pracujacych tam kobiet jest to normalne ze musza dorobic. chory system normowania czasu pracy! norma do wyrobienia to 75 % wtedy dostaje sie premie w okolicy stoweczki a pozniej jakos odpowiednio sie zwieksza gyd ktos wyrobi wiecej. czas na uszycie danej rzeczy wziety doslownie z d*py...szczerze nie wiem skad kierownictwo to bierze- niech usiadze i uszyje cos a nie daje taki czas ze mozna sobie f*aki wypruc zeby wyrobic norme.atmosfera ogolnie niesympatyczna bardzo. rozmawiac nie mozna bo zaraz sie dostaje upomnienie. kierowniczka łazi dookola i tylko patrzy czy ktos przypadkiem nic nie robi. doslownie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wychodzac trzeba odbic karte. jesli sie przekroczy czas dozwolony na wyjscia- placi sie kare ktora odejmuja pozniej od premii frekfencyjnej..kierowniczka na poczatku milusia a pozniej widac prawdziwe oblicze.jest to praca dla ludzi o silnych, naprawde silnych nerwach. za takie pieniadze nie wiem czy warto tracis zdrowie.. podziwiam panie ktore tam pracuja po kilka lat, wielki szacunek dla nich.

Zostaw opinię o GUEST COMPANY Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GUEST COMPANY Sp. z o.o.