Kam-Trade Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Kam-Trade Sp. z o.o.

oszukany

Jako oszust działa bardzo sprawnie.Za pieniądze swoich wierzycieli kupuje działki i lokuje kasę w "bezpiecznych" miejscach. Myślał, że doprowadzi do upadłości KAM TRADE więc długi będzie miał z głowy, niestety przyjaciel myśliwy wygadał za dużo więc łatwo nie będzie. Pytanie kiedy pracownicy dostaną nowe umowy o pracę , ale już dla firmy RK Sp. zo.o (czyt. Radosław Kamola). S.R.

inconnue

Nie wypłaca na czas wynagrodzenia (2 tygodnie poślizgu to norma), jeżeli już to w ratach. Mówi że nie ma pieniędzy ale na swoje wojaże i samochody to ma. Nie płaci składek ZUSowskich. Nie można wykorzystać zaległego urlopu. Nie dostarcza materiałów potrzebnych do pracy. Nie interesuje się tym co się dzieje na budowie - i mówi że jak się nie podoba to się zwolnijcie.

Zostaw opinię o Kam-Trade Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kam-Trade Sp. z o.o.