Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Geobud s.c. Tadeusz Chmiel Zbigniew Cisek Artur Lepianka Renata Kuźniar w Pogwizdów Nowy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Geobud s.c. Tadeusz Chmiel Zbigniew Cisek Artur Lepianka Renata Kuźniar, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Geobud s.c. Tadeusz Chmiel Zbigniew Cisek Artur Lepianka Renata Kuźniar o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Geobud s.c. Tadeusz Chmiel Zbigniew Cisek Artur Lepianka Renata Kuźniar w Pogwizdów Nowy

Witajcie. Chcę zaczerpnąć opinii na temat specyfiki pracy. Czy kierownictwo buduje przyjazną atmosferę w firmie? Dziękuje bardzo za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Geobud s.c. Tadeusz Chmiel Zbigniew Cisek Artur Lepianka Renata Kuźniar - Pogwizdów Nowy

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 95
    37-126 Pogwizdów Nowy
  • NIP: 8151796691 REGON: 180790169

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Przejdź do nowych opinii