SFM Filtry Łuczak s.j.

Stara Wieś

Opinie o SFM Filtry Łuczak s.j.

Karolina

@gosc piszesz o dobrej atmosferze w SFM Filtry Łuczak s.j. która jest bardzo ważna w miejscu pracy. Jak oceniasz warunki zatrudnienia, na których opierała się Twoja praca? Były w Twojej ocenie satysfakcjonujące?

gosc

pracowałem w tej firmie bardzo mili ludzie praca spoko zarobki w porządku narzekają ci chyba co pracowac tam nie chcieli nie mogę narzekać na ta firmę atmosfera bardzo mila zawsze można było się porozumieć z dyrekcja czy z kierownictwem polecam ta firmę jak ktoś chce tam pracować

Karolina

@kondix, co Twoim zdaniem trzeba jeszcze poprawić w strukturze firmy, aby pracownikom pracowało się lepiej? Jakim pracodawcą w Twojej ocenie jest SFM Filtry Łuczak s.j? W zakładce rozmowy kwalifikacyjne, możecie znaleźć relację jednej z nich? Jak ta rozmowa odnosi się do Waszych w tej firmie?

vbhkjx

@ janusz - ale obawiam się że musis zadac konkretniejsze pytanie, aby uzyskać na nie odpowiedz .....

janusz

Wie ktoś jak sprawa wygląda tam na etacie handlowca?

żaba

może ktoś wie jak teraz jest w firmie, płace, atmosfera, praca???

dziuplak

SFM Filtry Łuczak s.j. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku filtrów powietrza do systemów wentylacji i klimatyzacji. Firma powstała w 1983 roku i zatrudniała początkowo kilku pracowników. W okresie swojego istnienia zmieniła zakres swojej działalności, struktury organizacyjne, stosowane technologie oraz materiały i rozwiązania techniczne. Obecnie wystarczy spojrzeć na ich zakład aby wiedzieć , że wyraźnie poszli do przodu...

kondix
@dziuplak 14.01.2015 16:42

zgadzam się z Tobą @dziuplak , że SFM Filtry Łuczak wyraźnie idzie w dobrą stronę, jednak zauważyć muszę , że nie można patrzeć jedynie na rozwój zakładu, ale również na to jak ludziom się tutaj wiedzie. A na tym polu jak się okazuje jest jeszcze naprawdę całkiem sporo do poprawienia. Pewnie wiecie o co mi chodzi?

janusz

na razie redukują zatrudnienie i pensje, więc radziłbym się zastanowić, czy warto iść do tej firmy

wojtuś

papiery możesz złożyc,pensja max 1600-1700 od 3 lat brak podwyżek i jakichkolwiek szans żeby cos się poprawiło

radek

Mogę to potwierdzić, bo u nich kupuję. Kiedyś kupowałem od innej firmy i miałem wiecznie problemy z urządzeniami. W ogólnym rachunku wychodzą taniej niż inni, którzy mają niby "tańsze" produkty.

gall anonim

Heh ale gdy zagadnienie nam trudne staje sie wrecz niezrozumiale, to gdzie kazdy pyta? No? Ekipe to maja dosc rozsadnie dobrana

anonimm

A czy ktoś chciałby się tam jeszcze zatrudnić?

Zostaw opinię o SFM Filtry Łuczak s.j. - Stara Wieś

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SFM Filtry Łuczak s.j.