Opinie o Urząd Miasta Krakowa w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Urząd Miasta Krakowa. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Urząd Miasta Krakowa o rekrutacji.

Branże: Zarządzanie podstawowymi typami działalności publicznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urząd Miasta Krakowa w Kraków

Sabina

Czyli nie tylko mnie interesuje praca w dziale IT? z tym, że ja tu przychodzę z oferta dla administratora technicznego do zarzadzania aplikacjami. Zarobki zostały podane jako od 4,850 do 6,000 zł. czy występuje przy tym jakiś system premiowy? I czy od stycznia będzie możliwa jakaś podwyżka?

Pracownik Nowy wpis
@Sabina

Jako pracownik (z długim już stażem) IT mogę powiedzieć, że aplikacje mają jednego z najgorszych kierownikow w IT… niestety. Razem z kierowniczką architektów systemu - tworzą zgrany duet szefów u których nie chce się pracować.

Amanda Nowy wpis

Cześć. Widziałam na stronie biuletynu, że poszukiwany jest administrator systemów Windows. Ten komentarz nie dotyczy kierownictwa w tym zakresie? Ciekawią mnie ostateczne zarobki jakich można się spodziewać, wraz ze stażem pracy o jaką wartość rosną?

Beti Nowy wpis

Z ostatniego komentarza wiem, że mogą występować podwyżki z tytułu podwyższanych kwalifikacji, które z nich mogą być najbardziej doceniane i dlaczego? na co pracodawca zwraca także uwagę już na samej rozmowie czy wtedy można również coś wynegocjować?

Ja to tak trochę z przypadku tu weszłam, nie myślałam nigdy o pracy w urzędzie ale zastanowił mnie ten dość długi komentarz, który się pojawił z tym takim oświadczeniem majątkowym. To nie dotyczy wszystkich zatrudnionych? Z ciekawości weszłam też w aktualne oferty i jest przykładowa na Stanowisko Urzędnicze w Referacie Ochrony Zabytków. Czy mógłby ktoś opisać proces rekrutacyjny? Jak mógłby wyglądać?

Elsia Nowy wpis

Oświadczenia majątkowe wymagane są od osob podpisujących decyzje czyli na ogół dyrektorów, ale w niektórych wydziałach pracownicy tez mają takie uprawnienia. "Zwykli" urzędnicy przygotowujacy projekty decyzji pod podpis dyrektora nie składają oświadczeń majątkowych. Odnośnie pensji to ok 5000 brutto to na start. Podwyzki są inflacyjne albo przy zmianie stanowiska. Na ogół pierwsza po pol roku - ok. 300 zl w moim wydziale. Potem po 3 latach, potem po 8. Choc tez pomiędzy też mogą występować podwyzki z innych indywidualnych wzgledow np. po odniesieniu kwalifikacji.

Jaka jest teraz średnia maksymalna stawka w urzędzie? Zastanawiam się, ponieważ są teraz wystawione dwie oferty na takiej stronie i jakby nie patrzeć obydwie sięgają do progi maksymalnego na poziomie 5,200 zł. to ta średnia czy może będzie więcej?

Opis pomarańskiej wydającej wyroki na korzyść prze stępców z zbk. Oświadczenie majątkowe sądowej prze stępczyni i jego analiza. https://www.jarswi.pl/index.php/prokuratura/zastanawiajace-dochody-sedziego magdalena meroń pomarańska każdego roku ma co raz więcej nieruchomości, które zagarnia po wyrzuceniu ludzi z mieszkań oraz rosnący drastycznie majątek. Lokale wynajmuje łamiąc w ten sposób art. 86 o ustroju sądów. Oficjalnie wynajmuje nie prowadząc działalności gospodarczej. Kolejne paragrafy i brak konsekwencji. Tutaj jest potrzebny samosąd, wyrzucenie twojej rodziny razem z tobą ku rwo sz mato na ulicę, czyli tam gdzie wasze miejsce i zagarnięcie wszystkiego co ukradłaś sku rwycórko. Podlegasz najwyższemu z najwyższych sądów ostatecznych śmieciu.

Popełnisz samob ójstwo pomarańska?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kontroler Jakości
Ozimek
KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Marika

Aktualnie na pewnym portalu Urząd ma wystawione trzy oferty. jest to cale zapotrzebowanie czy po prostu te pozycje w najbliższym czasie powinny już zostać zajęte? Zaciekawiła mnie praca w wydziale spraw administracyjnych w referacie obrotu napojami alkoholowymi. Czy jest tu ktoś z tego konkretnego wydziału? Bardzo proszę o jego szerszy opis. Prócz samej atmosfery interesuje mnie rzeczywisty zakres zadań

Nie polecam

Rozmowa o prace w kwietniu tego roku. Poprzedzona testem online i 4 zadaniami pisemnymi. Rozmowa rekrutacyjna przed komisją to jakaś porażka. Przewodniczący całą rozmowę uderzał ręka w stół i podnosił głos, pokazywał swoją wyższość. Używał słów w stylu, że chyba mam pustkę w głowie. Prosił o wymienienie 5 swoich mocnych stron, następnie kolejnych 6.. mój spokój i opanowanie jakby go nakręcało. Toksyczna osoba. Pozostałe osoby z komisji jakby nie widziały co sie dzieje, z przyklejonym uśmiechem. Nie polecam i tylko się przekonałam o tym, że jednak nie chce pracować w takim środowisku ????????

Taktak
@Nie polecam

Brzmi jak wydział ds. Jakosci powietrza i zagrywki głównego Dyrektora. Zgadzam się w 100 procentach. Rozmowa o pracę wyglada jakby dotyczyła stanowiska dyrektorskiego w korporacji. Rozmowa bardzo stresujaca i paskudnej atmosferze. Trauma na długi czas. Ktoś powinien zweryfikować sposób prowadzenia rozmów przez dyrektora, bo taki tylko zniechęca.

Ogólnie kierownictwo ma straszne ego, mniemanie o sobie jakby byli Bóg wie kim, wielcy państwo kierownicy i dyrektorzy, którzy sami za wiele nie ogarniają ale opowiadają dużo o misjach i wizjach i tym jak to się powinno poświęcać. Niestety nie wiąże się z tym ekwiwalent finansowy, pracujesz co trochę ponad minimalna i masz się cieszyć, że łaskawie przyjęto cię do UMK i najlepiej żyć tym 24h ba dobę. Na plus terminowe wypłaty, brak problemu z L4 i stabilność. Zastrzegam że w różnych wydziałach może być rożna sytuacja.

Pytanie do już zatrudnionych, jak długo czeka się na informacje o wyniku naboru?

@Kandydat

Na jakie stanowisko aplikowałeś? Byłeś już na rekrutacji i czekasz na feedback? Powiesz czego się dowiedziałeś na rozmowie jeśli chodzi o warunki i ile etapów przeszedłeś?

Klient-obywatel

Wydziały URM w całym mieście to porażka: biurwy same decydują kiedy zamknąć obsługę klientów, pomimo że oficjalnie pracują do 15.30 czy 18 to zamykają juz o 16.30, gdybym ja coś takiego zrobił w normalnej, tzn. prywatnej firmie to przecież byłbym od razu na dywaniku. Ja wiem, że do pracy w urzędach trafiają niezbyt ogarnięci ludzie, tacy który nie chciało się nic więcej w życiu osiągnąc - którym po prostu nie chce się pracować, ale mamy 2023 rok... a w URM głęboki (usunięte przez administratora) szkoda, że nie wszystko da się załatwić przez internet - czekam, aż w URM okienka zostaną wyparte przez komputery. Ciekawe gdzie wtedy takie biurwy znajda pracę..

Obecnie pracujący

Wszystko zależy od oddziału, kierownika, przełożonego. Ogólne wytyczne i polityka miasta to jedno a komfort pracy na stanowisku to drugie. Ja pracuje i jestem zadowolona/ny ale dochodzą z innych wydziałów różne opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Miasta Krakowa - Kraków

• Jak się pracuje w Urząd Miasta Krakowa?

Zobacz opinie na temat firmy Urząd Miasta Krakowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Urząd Miasta Krakowa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Urząd Miasta Krakowa?

Kandydaci do pracy w Urząd Miasta Krakowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Urząd Miasta Krakowa
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Plac Wszystkich Świętych 3-4
    31-004 Kraków