ADA INTERNATIONAL s.c.

Żory

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o ADA INTERNATIONAL s.c.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADA INTERNATIONAL s.c.

muniek

Teraz ada internetional poszukuje kierowcy C+E, wymagania dość spore, bo doświadczenia wymagają od 3 do 5 lat, ja na szczęście się łapię. Ciekawi mnie jednak jakie dokładnie warunki proponują, bo jak zawsze bywa w tego typu ogłoszeniach nie napisali żadnych konkretów. Ponieważ obecnie pracuje jako kierowca, to trudno mi brac wolne i iść na rozmowę w ciemno, to gdyby ktoś mógł dopisac to byłbym wdzięczny.

admin

Dodaj komentarz o firmie ADA INTERNATIONAL s.c. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Zostaw opinię o ADA INTERNATIONAL s.c. - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADA INTERNATIONAL s.c.