Opinie o Gold Nails Daria Curyło w Braniewo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gold Nails Daria Curyło. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gold Nails Daria Curyło na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gold Nails Daria Curyło w Braniewo

Ja Nowy wpis

Dzień po zrobieniu paznokci połamały się poszłam na poprawkę powiedziałam ze jak na taka długośc jest za mało zelu i ze one beda pękały nakrzyczała na mnie powiedziała ze nie ma czasu dzisiaj na poprawki bo ma za chwile klijentke .Mało tego jak jej powiedziałam ze nie jest jednakowa dlugosc to dałla mi północnej i kazała samej piłować????Nie polecam od kilku lat robię paznokcie o takiego kabaretu to nie widziałam

Nadal nie widać zbyt wielu komentarzy o firmie Gold Nails Daria Curyło w mieście Braniewo, czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami?

Zostaw merytoryczną opinię o Gold Nails Daria Curyło - Braniewo

• Jak się pracuje w Gold Nails Daria Curyło?

Zobacz opinie na temat firmy Gold Nails Daria Curyło tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gold Nails Daria Curyło?

Gold Nails Daria Curyło