Opinie o Fiege E-Com North Sp. z o.o. w Przyłęki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Fiege E-Com North Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fiege E-Com North Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege E-Com North Sp. z o.o. w Przyłęki

Honey

Dodam swoje 5 groszy na temat firmy. Na umowie, socjalach pięknie bronią się poszanowaniem do innego człowieka, chowają się za wartościami. W rzeczywistości człowiek przychodzi do pracy i jest niemal od razu zmieszany z (usunięte przez administratora). Nie brakuje tutaj zlośliwych TL-ów. Z całym szacunkiem do osób takich jak Magda z Puck, Wojtka z shippingu, czy Martyny z Receive, Bartka z High Valeu. Reszta to kolesiostwo i wystarczy, że jednej osobie podpadniesz i narobią ci dookoła(usunięte przez administratora) na wszystkich działach. Praca sama w sobie jest bardzo dobra, zarobki okej. Ale atmosfera pozostawia wiele do było. Stołówka ciężko stwierdzić raz lepiej raz gorzej.

Uuu

Jak Wy się boicie prawdy, nie wolno pisać jak jest w rzeczywistości, bo zaraz obraza. Jak ktoś napisze że praca jest fajna, to dobrze ale jak ktoś obiektywnie podsumuje atmosferę to już wielkie halo, najlepiej ludzi zmieszać z błotem.

Honey
@Honey

@On dyskusja z wami jest równie bezsensowna jak to jak potraktowaliscie osoby które specjalnie przeniosły się z Ameryki z gwarancją umowy na stałe. Odpowiedzieć sobie sami gdzie i jakie błędy popełniacie.

Skąd taka nagonka na liderów, pomyślcie tez w druga stronę ze jeżeli ktoś inny zostałby liderem to także pisali by o nim źle. W każdej firmie źle piszą o funkcyjnych, czemu nie piszą o magazynierach gdy coś zrobia zle? a często są takie sytuacje. Ja przychodzę do pracy robie swoje i do domu bo plotki gadanie nie interesują mnie. Pozdrawiam liderkę Madzię z pick stow, ma super podejście do ludzi, robi to co do niej należy, właściwa osoba na właściwym stanowisku! Sama jest i wszystko ogarnia, więcej takich liderów!

Firma DNO! Lizanie tyłków jest jedynym sposobem na awans, wazelina na każdym kroku , 20letnie dziewczynki są TL-nie mając pojęcia o pracy a co dopiero o zarządzaniu ludźmi. Wredne podeście do pracownika jest na porządku dziennym, gonienie za wyniki , a każdy może mieć gorszy dzień czy źle się czuć. Tak, chorzy ludzie chodzą do pracy bo za l4 zabierane jest 2,5% premii więc wystarczy 5 dni chorobowego i nie masz żadnego dodatku do wypłaty. Przychodzą nowi ludzie , w ciągu 4 miesięcy zostają tl tylko dlatego że "przyjaźnią " się z innym tl z tego działu , a za plecami do ps jedna na drugą nadaje. Tak śmieszne że aż żałosne. Cieszę się, że już mnie tam nie ma. Naprawdę nikomu nie polecam tej firmy , dyrekcja ,która ma w (usunięte przez administratora) ludzi jest również (usunięte przez administratora) warta !! Lepiej skończyć na zasiłku niż tam !!!!!!

Black

Usuwanie negatywnych opinii to dopiero dno. Co do ludzi zgadzam się. Wszyscy tam srają wyżej niż (usunięte przez administratora) mają. Szacunek, tolerancja tylko na papierku. TL nadają jeden na drugiego. Dwulicostwo tam nie zna granic

Doda

Firma widmo bez włażenia (usunięte przez administratora)ludzi na nadgodzinach i wypłatach zabierają premie z byle powodu. Tl to strażnicy w (usunięte przez administratora)nie masz prawa odezwać się. Kradzieże zdarzają się bo kiepska ochrona jest. Firma (usunięte przez administratora)swoich współpracowników i wydymała bez mydła. Nikt nie dostanie umów na czas nieokreślony. A dyrekcja obiecywała a ludzie którzy szanują mają nowa pracę lepsze warunki i wynagrodzenie

Aplikowałeś do firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Czarny

Witam czy ktoś z państwa się oreientuje czy beda podwyzki w pracy

Leon
@Czarny

Nie będą

@Czarny

Raczej zwolnienia bo firma pada zresztą ludzie sami uciekają

Alladyn

Robią problemy jak ktoś chcę się zwolnić zaczynają blokować ludzi. Zaraz nie będzie komu pracować

Lol
@Alladyn

Co to znaczy blokować ludzi ?

@Alladyn

Nie ma takiej możliwości , że pracodawca blokuje odejście pracownika. Jedyne na co się nie może zgodzić to rodzaj rozwiązania umowy. Podejrzewam , że wybierają rozwiązanie umowy z okresem wypowiedzenia żeby mieli czas na znaleienie kogoś innego :).(usunięte przez administratora) Jedyna pomocna osoba w tej firmie w kadrach to (usunięte przez administratora)która nie robi z niczym problemu

Alladyn

Dokładnie o to mi chodziło. Problem w tym że wiele osób znalazło już jakąś pracę i chciało odejść ale niestety usłyszeli że od teraz obowiązuje okres wypowiedzenia. Jaki to ma sens jeśli nie pozwolą odejść pracownikowi to ten pójdzie na L4 i tak czy siak nie będą mieli pracownika fizycznie na magazynie tylko stan ilościowy w dokumentacji będzie się zgadzał.

Janka

Jak to jest, że aby zadzwonić i złapać kontakt ze światem, musimy podczas wychodzić na zewnątrz, a jedna z liderek zmiany A siedzi sobie w ciepłej szatni i używa do prywatnych rozmów telefonu służbowego… Skoro jesteśmy wszyscy równi, to może my też możemy z niego skorzystać, żeby zadzwonić do domu i powiedzieć, że nie chcemy kotletów na obiad, bo kotlety były w firmie. I sytuacja nie jest jednorazowa. My wychodzimy, marzniemy, potem łapie nas grypa, a po zwolnieniu lekarskim bye,bye,pa,pa- wypowiedzenie… czyli tradycyjny sposób na ograniczenie kosztów w czasie braku pracy… bo przecież jeszcze nie trzeba podawać powodu wypowiedzenia umowy o pracę.

Znamy
@Janka

Nikt ci nie każe wychodzić na dwór bez kurtki i marznąć.

Keke
@Janka

Kto ?

@Znamy

Chodzi o zasady. Telefon służbowy to nie budka telefoniczna. Jeżeli wszyscy są równi, to niech równo mogą korzystać.

Lumpex

Całe szczęście że znam się tylko na kolorach, bo bym może jeszcze pozazdrościła, opowieści dziwnych treści. Nie ma się czym szczycić.

Aresowa

Dla wszystkich chętnych poznać szczerą opinie na temat Zalando w Przyłękach od osoby co przyszła w pierwszej grupie osób zatrudnionych i brała udział w rozwijaniu obiektu mogę powiedzieć wam najwięcej. Pracodawca oferuje więcej niż najniższa krajowa + fajne benefity takie jak tarta podarunkowa/ multisport/ dofinansowanie do żłobka, oprócz tego opiekę medyczną w Luxmed, obiady i za chwile rusza transport pracowniczy. Praca jest bardzo w porządku nie jest ani ciężka ani nie możliwa aby wyrabiać cele wydajnościowe. Jeśli chodzi o atmosferę pamiętajcie, że to ludzie ją tworzą. Są osoby naprawdę w porządku a są takie które w zazdrości będą ci robić plecy tam gdzie tylko mogą dlatego, że ktoś dostał stanowiska funkcyjne. Każdy ma tu możliwość rozwoju jednak trzeba pokazać, że się chce. Czym więcej wykażecie zaangażowania i umiejętności tym pewniejszy jest wasz rozwój. Pracowałam w wielu miejscach i naprawdę jest to najlepsza robota z dotychczasowych.

@Aresowa

Popieram jak najbardziej, także jestem pracownikiem z pierwszej grupy, po szkoleniach w Ameryce i od podszewki powstawania magazynu. Praca jest wporządku, przede wszystkim trzeba mieć też chęci do pracy i zapartość w rozwijaniu się, a prędzej czy później osoby funkcyjne to zobaczą i otworzą ścieżkę awansu :)

Olo
@Aresowa

Ile ci dali za tą kryptoreklamę? albo jesteś jedną z tych fajnych „managerów”

@Olo

Nic mi nie dali :) Jak sie nie chce pracować to zawsze znajdzie sie "ale".Za dużo doczekujecie sie samych przyjemności. To praca a nie plac płatnej rozrywki.

Magazyn
@Olo

Nie olo to nie kryptoreklama. Pracownicy dzielą się na tych którzy będą zawsze narzekać i na tych co chcą sumiennie pracować. Jak słyszę narzekania że firma nie zwraca za paliwo...nosz ku....a....a w jakiej firmie zwracają za dojazd?? Zwykłym magazynierom mają oddawać za dojazd? No ludzie puknijcie się w łeb. I na koniec- kto uczciwie pracuje ten awansuje. I tyle w temacie. Pozdrawiam fajnych ludzi z pick stow.

Mon

100% prawdy!

Sara88
@Aresowa

To dlaczego masowo odchodzą?robota fajna hahahha Żarcik chyba ;-)zależy kto co lubi dla mnie porażka wielka te całe fiege

Gdyż Adresowa mówi prawdę

Beka
@Aresowa

buhahahah aresowa jaka wazelina ktoś ci za to zapłacił? chyba że tak piszesz bo nigdy nie pracowałaś z porządnej firmie bo fiege taką nie jest napewno!

@Sara88

Większość odchodzi bo magazyn to nie praca dla nich ????????‍♀️ a kolejna część bo sobie nie radzi ale winę zrzuca na cały magazyn i cały świat dookoła xd

Xxx
@Aresowa

W tym tez uczestniczyła Natalia C. Ps (szkoli się obecnie) ze zmiany A.Pan Supporter niech nie robi z siebie pokrzywdzonego,bo każdy zna prawdę jak było. Wielce szczeka tym pyskiem, ze to nie on. Tak mówi,ze TL jest zadowolona z niego a nie pamięta jak obrabiał jej (usunięte przez administratora) ze to on miał być TL a nie ona? Ze gdzie ona sie nadaje? Żałosne

Kierownik
@Xxx

Żałosne to są Twoje nie kulturalne wypowiedzi....(usunięte przez administratora)..w fiege są proste zasady wszyscy są równi nie obrażamy nie wyzywamy traktujmy się z szacunkiem i wypowiadajmy z pełną kultura jakie potrafisz zapamiętać tych prostych zasad to co tam robisz poproś może kogoś dorosłego o przypomnienie prostych zasad bycia kulturalnym dobrym człowiekiem życzę miłego popołudnia

@Aresowa

Co ty gadasz za bzdury Benefity i karty podarunkowe luxmed to oferuje teraz już każda prawie większa firma nawet powinna A transport ? Obiecany na samym początku i dopiero teraz rusza po 6 roku śmieszni jesteście co z tego że zarobisz więcej niż najniższa krajowa jak przy tych cenach paliwa to tak jak byś za najniższą pracował Są firmy że płacą,więcej niż magazyn zalando to i tak śmieszne pieniądze wekendy prawie wszystkie obowiązkowe Ja pracuje w firmie gdzie mam wekendy wolne jedną zmianę i więcej niż tutaj i też zaskoczę cb mam lxmed pakiet PZU kartę multi sport i stołówkę z normalnymi obiadami a nie takimi co ludzie sraja albo londuja na plukaniu żołądka w szpitalu

@Magazyn

W takiej co obiecuje transport A go nie ma przepraszam bardzo ale skoro firma obiecuję transport A nie ma to pół roku to przepraszam powinna zwracać za paliwo nigdzie tak nie ma bo do innych firm jest dojazd i inne firmy nie zachęcają transportem bo nie muszą więc przepraszam ale to zły przykład

@Magazyn

Nie ważne czy to zwykły pracownik czy Pani liderka podobno wszyscy są równi co ty teraz trochę zaleciało poniżaniem tych ,,zwykłych pracowników ,, ale dzięki nim jest firma i wyrobione normy więc chyba nie są tacy zwykli każdy jest potrzebny i ważny to niech firma nie obiecuje lub niech dotrzymuje słowa firma sama zachęciła ludzi transportem więc niech kierownictwo się w łeb puknie że tylko rzuca słowa na wiatr

@Aresowa

Śmieszne , bo za te plusy odciągają z wypłaty. Nawet jeden dzień l4 i po premii..

@Anonim

Spoko zmieniłam zdanie przed świętami o tej placówce i cofam słowa ????

@Aresowa

Wy macie luzik a ludzie zapiepszaja ponad siły ... Daj spokój .. i zacznij zapiepszac jak oni to pogadamy... Nie ośmieszają się..

Aresowa

Pracowalam tam od początku samego. Nie byłam osobą funkcyją. Zwykly pracownik. Tak jak napisałam na początku było fajnie. Czym więcej ludzi tym większe (usunięte przez administratora) zaczęło się rozlewać w tej firmie i zmieniłam zdanie już w sierpniu o tej placówce. Aktualnie nie polecam nikomu.

Vincenty

Wyrabianie norm,szczególnie na picku jest bardzo ciężkie.Nic nie jest pomyślane logistycznie.Wogóle wózek powinien być np.taki jak marketowy i od razu w niego zbierać zamówienia,aby odciążyć ramię.Alejki wąskie,że we dwie osoby się ciężko minąć już nie mówiąc z wózkiem.Masakra totalna.

Jan
@Vincenty

To jest tzw. poprawa ergonomii pracy wg FIEGE. Art. 207 pkt. 2 Kodeksu Pracy mówi: „Pracodawca jest obowiązany chronić zdrowie i życie pracowników przez zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy przy odpowiednim wykorzystaniu osiągnięć nauki i techniki.” Myślę, że ta torba to właśnie odpowiednie wykorzystanie osiągnięć nauki i techniki…

Liza

DHL ma już pracowników Z10 letnim doświadczeniem stażem i będą jeszcze potrzebować prawdopodobnie z dobrym CV którzy zostawili dużo serca w powierzone im zadanie

Kiedy będą przyjęcia do zalando przeleki pracowałam juz w poznaniu

Mpj

Przyłęki pracują tylko do końca roku, potem przejmuje wszystko DHL i przenosi wszystko do Bydgoszczy. Mimo iż pracy prawie nie ma to przyjmują cały czas. W Przyłękach Zalando obsługuje Fiege. Dyrektor obiecał że przejmą nas na takich umowach jak mieliśmy, że nie musimy się martwić o pracę a teraz się okazuje że mimo iż miałam dostać umowę na rok, dostałam do końca roku. Czyli tak naprawdę nie wiem czy DHL mnie zatrudni bo tak naprawdę to wcale nie musi.

@Mpj

Czyli dhl będzie w przelekach tak jak w poznaniu w zernikach

Yhy

Nie będzie w Przylekach tylko w Bydgoszczy

Mpj

Nie, jak dla mnie 11 miesięcy to nie jest rok.

Żwirek i Muchomorek

Nie będzie… A może i będzie, kto to wie? W końcu muszą zapewnić sobie funkcjonowanie. Firma zawija się z końcem 2023roku. Fiege przegrało przetarg na podwykonawstwo i kariera się kończy. Teraz podwykonawcą będzie DHL i przenoszą wszystko do Bydgoszczy. Najpierw zapewnili obecnych pracowników, że nowy podwykonawca przejmie wszystkich i nie trzeba martwić się o pracę. Aktualna wersja jest taka, że „góra” z Fiege wie, że nic nie wie i że to pomówienia, że nikt nic nie gwarantował a nowy podwykonawca-DHL, będzie prowadził nową rekrutację na swoje stanowiska pracy. Więc tak to wygląda. Ludzie mieli dostać umowy na czas nieokreślony, a przy dobrych wiatrach jeśli DHL ich zatrudni, dostaną umowy na okres próbny. Kpina z ludzi i tyle. Aaaa i nowych pracowników też nieźle załatwili, na cacy. O tym że firma w obecnej formie jakiej jest teraz, kończy swoją działalność wiedzieli już w zeszłym roku. Nowych pracowników w trakcie rekrutacji nikt nie poinformował o nowym stanie faktycznym. Zostali wy…stawieni do wiatru… Ludzie zrezygnowali ze swoich umów w firmach, w których pracowali dotychczas, żeby przenieść się tutaj i zaraz nie będą mieć i tej pracy. O fakcie że firma się zawija usłyszeli gdy przyszli podpisać umowy. Śmieszne i tragiczne. Ludziom się już tu odechciewa pracować po tych wszystkich atrakcjach. Tak bardzo dbają o pracowników? Chyba tych wyżej postawionych, bo o pracownika szeregowego się tutaj nie dba. Nie polecam tej firmy. Brak szacunku dla ludzi.

Majkel
@Żwirek i Muchomorek

A dlaczego kpina, że nie dostaną umów na czas nieokreślony? A jaki nowy pracodawca daje na dzień dobry umowę na nieokreślony? Nie znam takich więc dlaczego dhl miałby być wyjątkowy pod tym względem. Jakimiś marzeniami żyjecie.

@Żwirek i Muchomorek

Mam radę, idź na pracownika wyżej postawionego to też zaznasz tych luksusów :D Ja tam im nie zazdroszczę.

@Żwirek i Muchomorek

Prawda to. I lepiej nie idźcie na chorobowe, bo po powrocie wypowiedzenie. Już lepiej pluć, kaszleć i kichać na innych. Co tam- najwyżej się zarażą. Nie szanuje się w tej firmie pracowników w czerwonych koszulkach. Oby pod koniec roku zabrakło ludzi do wywiązania się z reszty zobowiązań wobec Zalando… O nowych może być coraz trudniej, bo takie wieści szybko się roznoszą.

Brak słów

Czy ci z góry nie widzą nie kompetencje osób funkcyjnych. Widok siedzących cały dzień dziewczynek z Recive to porażka. Opiszcie swoich funkcyjnych

Czarna

Powiedzcie mi jedno dlaczego te wszystkie liderki które non toper nadają na Areasów jacy to oni nie są dalej pracują na tym magazynie. Przecież to co się słyszy na przerwach i w trakcie pracy to się przekręcić idzie. Jak zwykły pracownik powie coś nie tak to zaraz wielkie problemy. A te dalej chodzą sobie bezkarnie

Gastro

Hej, jak wygląda u Was sytuacja z jedzeniem? Miewacie jakieś problemy "po"?

Bebe

O awansach decydują ci wyżej TL jedynie mogą wytypować danego pracownika ale decyzja pozostaje już wyżej. + Za ten główny komentarz to powinna już polecieć dyscyplinarka bo za dużo sobie już pozwalacie zagladając ludziom w życie prywatne

Jolanta
@Bebe

widzę, że w wątku poruszacie tematykę awansu. Nie wiem o co tu chodziło wcześniej ale chyba nieistotne skoro zniknęło. te decyzje, które przytaczasz to jak bardzo są restrykcyjne? trudno o awans?

Marrccco
@Jolanta

Zdasz testy to możesz dostać awans. A same testy dość łatwe.

zzz

Super firma,fajne ciuchy dla tych co lubią trzymać ręce w kieszeni.

Złoto

Straszeniem i batem ludzi do pracy nie zmusisz. Standardy (usunięte przez administratora), tylko praca tymczasowa.

Czarna

Czy wiadomo kiedy uruchomią rekrutację do magazynu na Hutniczej w Bydgoszczy?

Miki
@Czarna

To nie to forum zapytaj Dhl

ciekawa
@Miki

Dlaczego DHL skoro na Hutniczej będzie nowa siedziba Zalando?

@ciekawa

A to nie jest forum o Zalando tylko o Fiege, które przegrało przetarg, dlatego DHL będzie podwykonawca na drugim magazynie Zalando.

@Ciekawa

A co z tymi pracownikami? Którzy są zatrudnieni przez Fiege?

Merry

Podaj nam linka do tych ofert z lepszą kasa

Pracownik123

No właśnie szału nie ma.tez przeglądałem oferty ostatnio i albo najniższa krajowa a jak już 100 więcej niż u nas to znowu nie ma darmoewgo dojazdu i tych darmowych benefitow.A u mnie na dojazd to 300 zł idzie.wiec ofert za duzo ciekawych nie ma.ciekawe czy dhl ma autobusy za darmo.

Czarna

Nie ma wiele lepszych ofert. Osobiście daną prace lubiłam natomiast towarzystwo na duży minus. Ale z checią dam szansę magazynowi pod patronatem DHL ;) z tego co wiem w Poznaniu są dowozy i inne benefity jak tu wi3c na plus.

moneta
@Czarna

A ja właśnie lubię te prace za atmosfere i super ludzi (oczywiście nie wszyscy). Natomiast kasa mogłaby być lepsza.

Mei
@Pracownik123

Tak zadarmo maja zalando

Zarobisz Fiege

Wzrorowanie się na obozach pracy zaowocowało stworzeniem uprzywilejowanych kast jak np.team liderzy,odpowiednika strażników obozowych.Sobotnie obserwacje ich kompletnej bezczynnosci przerywanej poganianiem ludzi których jedynym przywilejem jest chlipanie cuchnącej wody w czasie pracy dały mi wiele do myślenia.Sprowadzanie pracownika do roli robota ,kumoterstwo i nepotyzm posunięte do granic absurdu.Kiedy dwudziestoparoletnia gówniara o antopologicznych cechach neandertalczyka pyta czemu odszedłeś pół metra od kosza na śmieci,to wiedz że jesteś w AL Fiege.

@Zarobisz Fiege

Rozwińmy wątek tej (usunięte przez administratora) na stanowisku TL. Jakim cudem taki dzieciak z takim podejściem do ludzi i obowiązków nadal jest TL? Zero doświadczenia życiowego, mizerne doświadczenie zawodowe (bo kiedy miała je zdobyć)... czym sobie zasłużyła i czym zasługuje na dalsze zajmowanie tego stanowiska?????

To bardzo proste.Znajomości.

@Zarobisz Fiege

znajomości? kogo lub czego? Prezesa, dyrektora(usunięte przez administratora)

Fiege
@Ciekawa

Też mnie to zastanawia o jakich znajomościach mowa. Przecież wszyscy przyszli tu z ogłoszenia o pracę i wszyscy mieli rozmowę w kadrach zanim się do fiege dostali.

Wafel ryżowy
@Ciekawa

Jakoś trudno mi się skoncentrować i odgadnąć o kogo chodzi. Albo mnie się styki przepaliły, albo komuś.

Vilt derert tabacco 6

I żeby tylko :D

Xyz
@Fiege

Bo ludziom ciężko uwierzyć, że ciężką pracą tez można dostać awans. A już w młodym wieku ? Skandal! A kiedy maja zdobyć doświadczenie ? Chyba musi być kiedyś pierwszy raz prawda ? Oczywiście są osoby które nie powinny dalej podejmować tego stanowiska bo widać ze po prostu nie dorośli jeszcze do tej roli, owszem są takie osoby. Ale tez jest to krzywdzące dla innych którzy sobie zapracowali faktycznie na to. Także ludzie nim coś napiszecie zastanówcie się dwa razy. I życzę trochę więcej empatii ludzie zwłaszcza na tym portalu bo tego tu za grosz.

Mafinka
@Xyz

A czymże oni sobie tak zapracowali. Zazwyczaj papierek wystarcza. Praktycznie rzecz biorąc z ulicy przyjmują

@Xyz

Moment.. moment... nie zapędzaj się obrońco uciśnionych... Nikt nie szkaluje ogółu a opisywany jest jeden konkretny przypadek, który zdecydowanie minął się z powołaniem. Obstawiam, że to właśnie "ten przypadek" się broni ;p Tak więc "przypadku" do lektury.. doszkolić się... popracować nad sobą...zmienić podejście i nikt nie będzie się czepiał :) Samo bronienie się szlachetnymi ideologicznymi hasłami nic tu nie da...

ABC

@Fiege

To że "wszyscy" mieli rozmowę o niczym nie świadczy.Poza tym to zwykła nieprawda.

Fiege
@Zarobisz Fiege

Zadaj sobie proste pytanie: kto decyduje o awansie, biuro u góry czy dół czyli TL i areasi?

ABC!

Feler
@Zarobisz Fiege

Gadasz głupoty typowe dla sfrustrowanego nieudacznika który wszystkim wszystkiego zazdrości bo sam w życiu do niczego nie doszedł. Najlepiej zwalić na kogoś: że mi się nie udało, że nie wyszło, że taki jestem pokrzywdzony przez los. Każda firma jest be bo nie chcą cie awansować. A może spojrzyj w końcu krytycznie co sam sobą oprócz zawiści reprezentujesz?

@Feler

Do czego "doszedłem" w życiu pozostanie moją słodką tajemnicą a mierzenie sukcesu przeskakiwaniem szczebelków w korpo dowodzi jedynie ciasnoty umysłowej.Zwracam uwagę na warunki i zachowania które uznaję za szkodliwe i poniżające,frustracja zaś uwydatnia się w zachowaniu osób które jakiejkolwiek "władzy" nad innymi uszczknęły.

On

To już oficjalnie przegrali ;) Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Czy już należy szukać nowej pracy??

Xyz123
@On

Ale o co chodzi????

gosc

Praca sama w sobie nie jest zła, natomiast ludzi którzy tam pracują niezależnie od stanowiska pozostawiają wiele do rzeczenia :)

Myslenie_nie_boli
@gosc

Czytając komentarz muszę się zgodzić... pisze się "życzenia" a nie "rzeczenia"... Nie bez powodu pojawia się czerwone podkreślenie piszącemu komentarz... ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege E-Com North Sp. z o.o. - Przyłęki

• Jak się pracuje w Fiege E-Com North Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege E-Com North Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege E-Com North Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 16 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fiege E-Com North Sp. z o.o.