Opinie o Homeshop.Pl Daria Barashkova w Skawina

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Homeshop.Pl Daria Barashkova. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Homeshop.Pl Daria Barashkova o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Homeshop.Pl Daria Barashkova w Skawina

Milena Nowy wpis

Kupiłam przedmiot, który okazał się niedostępny mimo oferty na stronie. Reakcja sklepu(anulowanie transakcji) b.szybka,zwrot pieniędzy bez problemu. Uczciwie!

Superkasik36 Nowy wpis

Odstąpiłam od umowy zawartej na odległość, odesłałam towar, a pieniędzy niestety nie zwrócono. Przestrzegam przed zakupami.

Helena Nowy wpis

Mam takie pytanie, bo widzę, że ludzie się skarżą na problemy ze zwrotami. Czy te które występowały we wrześniu zostały już pomyślnie rozwiązane? Pytam, bo ciekawa jestem jak inaczej firma mogłaby dalej się utrzymywać a ktoś niedawno znowu się skarżył

MARGOL Nowy wpis

UWAGA!!!! NIEUCZCIWY SPRZEDAWCA!!! SPRĘŻARKA KUPIONA. .STRACONE PIENIĄDZE GDYŻ NIE DZIAŁA.BRAK KONTAKTU ZE SPRZEDAJĄCYM.

Brałeś udział w rekrutacji do Homeshop.Pl Daria Barashkova. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Analityk / Analityczka ds. Controllingu
Skawina
teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.
MARGOL

ZAKUPIONA SPRĘŻARKA NIE DZIAŁA. BRAK KONTAKTU ZE SPRZEDAJĄCYM. STRACONE PIENIĄDZE!!! UWAGA NA (usunięte przez administratora) OPINIA WYSOCE NEGATYWNA !!!!

andrzejtu@poczta.onet.pl

Przypuszczam że to firma krzak . Brak danych do kontaktu, brak adresu e-mail , brak nr telefonu do sklepu. Telefon z którego dzwonili w celu potwierdzenia zakupu wyłączony. Zakupiony kompresor to bubel.

Janina
@andrzejtu@poczta.onet.pl

U mnie to samo. Latarkę odesłałam 09.09. i do dzisiaj cisza.

Zostaw merytoryczną opinię o Homeshop.Pl Daria Barashkova - Skawina

Homeshop.Pl Daria Barashkova