Opinie o Niepubliczny Dwujęzyczny Żłobek Akwarelki Bartosz Gołębiowski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Niepubliczny Dwujęzyczny Żłobek Akwarelki Bartosz Gołębiowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Niepubliczny Dwujęzyczny Żłobek Akwarelki Bartosz Gołębiowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczny Dwujęzyczny Żłobek Akwarelki Bartosz Gołębiowski w Warszawa

Izka Nowy wpis

no hej gdy tak czytam te dawniejsze komentarze to widzi mi się moje aktualne przedszkole w którym jeszcze pracuje. ta cala atmosfera zachęca mnie do odejścia i chciałabym się dowiedzieć czy u was może jest już z nią w porządku? zmieniło się coś w ostatnim czasie?

Zawiedziony Nauczyciel

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek "Akwarelki" ma swoje wady i zalety. Pod kątem zapewnienia dzieciom opieki, atrakcji i zajęć wypada nie najgorzej. W każdej sali jest klimatyzacja, więc podczas upałów jest zbawieniem. Z zakupem nowych sprzętów, zabawek lub pomocy dydaktycznych nie było problemu. Posiłki dla dzieci w porządku (katering). Minusem jest tu brak kamer, ale nie chodzi tu o dostęp online dla rodziców. Uważam, że kamery powinny być montowane chociażby w celu ochrony nauczycieli np. podczas nieszczęśliwego wypadku lub niesprawiedliwych oskarżeń. Pomimo próśb pracowników nadal brak widocznego grafiku miesięcznego. Grafik tworzony na tydzień i przesyłany w weekend (często w niedzielę wieczór), co nie pozwala na organizację życia prywatnego. Nadmierna kontrola, granie na emocjach, bezpodstawne oskarżenia i zastraszanie. Doprowadza się człowieka do takiego stanu, że jedyne co można zrobić, to jak najszybciej uciec i nigdy nie wracać.

Nick Nowy wpis
@Zawiedziony Nauczyciel

2 maja było otwarte - dla tej 8 rodziców super, a dla nauczycieli - brak szacunku. Straszne! Nie samą pracą człowiek żyje.

Zawiedziony Nowy wpis

Jako były pracownik źle wspominam pracę w Akwarelkach. Do pracy przychodzi się z wielkim stresem... Nie można zrobić nic po swojemu, bo pracodawca wie dużo lepiej. Takie zachowanie podcina skrzydła, człowiekowi odechciewa się współpracy. Większość rzeczy, które się zrobiło jest zrobione według pracodawcy źle. Ciągle wymagania od pracodawcy ( często bezpodstawne do wykonywanego zawodu). Traktowanie człowieka jak powietrze... Tylko w sytuacjach w których pracodawca potrzebuje danego pracownika nagle sobie przypomina o jego istnieniu. Nie polecam, jest wiele miejsc, które oferują lepsze warunki pracy, przede wszystkim psychiczne

Były Pracownik Nowy wpis

Czasu spędzonego w Akwarelkach nie wspominam zbyt dobrze. Zaczęło się obiecująco, ale szybko zorientowałam się, że jednak nie jest tu tak profesjonalnie jak mogłoby się wydawać. Nawet po zakończeniu okresu próbnego pozostało patrzenie na ręce i ciągła kontrola w każdej, nawet najmniejszej kwestii. Czułam się tak jakby nie wypadało mi rozmawiać z koleżankami z pracy. Nawet podczas leżakowania czy nakładania posiłków. Czego byśmy sobie nie powiedziały za chwilę przybiegała osoba nadzorująca i dociekała o czym rozmawiamy ico się dzieje. Nawet jeśli była to zwykła, grzecznościowa rozmowa koleżanek z pracy. Bardzo częste wiadomości lub telefony po godzinach pracy. Grafik sporządany tylko na tydzień i wysyłany w weekend, bardzo często w niedzielę wieczorem. Po kilku miesiącach czułam obciążenie psychiczne. Wielka szkoda bo miałam cudowne dzieci w grupie, współpracujących rodziców i koleżanki zawsze gotowe pomóc i nauczyć czegoś nowego. Gdyby nie ciągły nadzór i brak zaufania byłoby to cudowne miejsce.

Ledwo zaaplikowałam, a był telefon. Spotkanie możliwie jak najszybciej. Jak to wyglądało? 5 min rozmowy i rzucona do dzieci. Poszliśmy na spacer i wróciliśmy. Osoba rekrutująca zostawiła mnie w grupie i wyszła. Nie mam pojęcia kto mnie oceniał. Czułam się jakbym została zaproszona na dzień próby bo nie mieli ludzi do pracy.

Kiedy mogę zacząć bo potrzebują na już.

logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Dwujęzyczny Żłobek Akwarelki Bartosz Gołębiowski - Warszawa

• Jak się pracuje w Niepubliczny Dwujęzyczny Żłobek Akwarelki Bartosz Gołębiowski?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczny Dwujęzyczny Żłobek Akwarelki Bartosz Gołębiowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niepubliczny Dwujęzyczny Żłobek Akwarelki Bartosz Gołębiowski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Niepubliczny Dwujęzyczny Żłobek Akwarelki Bartosz Gołębiowski?

Kandydaci do pracy w Niepubliczny Dwujęzyczny Żłobek Akwarelki Bartosz Gołębiowski napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Niepubliczny Dwujęzyczny Żłobek Akwarelki Bartosz Gołębiowski
  • Traktorzystów 14B