Opinie o Huta Stalowa Wola S.A. w Stalowa Wola

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Huta Stalowa Wola S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Huta Stalowa Wola S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Stalowa Wola S.A. w Stalowa Wola

Lgbt

Bylem kiedys sie tam pytać za robotą dodam ze z doświadczeniem powiem tak szkoda tam wgl jechać szkoda przede wszystkim wlasnego czasu stawka jest tam tak niska ze szkoda gadać a wymagania sobie takie preferują jak byście byli ochroniarzami prezydentów oni sobie chyba jaja jakies robią dziwie sie ludziom ze tam chcą pracować szok i niedowierzanie z mojej strony

@Lgbt

(usunięte przez administratora) W hucie szukają w charakterze od magazyniera po elektryka czy spawacza. Zarobki są takie same jak wszędzie, ale spawacz czy elektryk to 5-6 tys PLN netto spokojnie dostanie

spawaczhl045

witam czy spawacz w tej firmie zarobi chociaz 7-8tys zl netto?

Henia Nowy wpis

Hej. ;) interesuje mnie zatrudnienie jako specjalista ds. systemów ERP. Wskazane jest minimalne 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów IT lub zarządzania systemami. Zastanawiam się mimo wszystko w jaki sposób będzie ono docelowo sprawdzane na rozmowie. był ktoś może ostatnio i mógłby mi opowiedzieć o swojej?

MM Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Witam Na jakie zarobki można liczyć jako konstruktor ze znajomością NX i Catii z 2 letnim doświadczeniem? Możliwe wyciągnięcie 5000-6000 netto?

Na ten dział zakupów to już od dwóch tygodni kogoś szukają. Faktycznie do teraz nikt się nie zgłosił? Ciekawe czemu? widzę przy tym oznaczenie, że to praca od zaraz. czy to wynik rotacji na dziale? albo ktoś może awansował, można?

Drago Nowy wpis

Z moich danych wywiadowczych wynika że działem zarządza jakaś kobieta która ma duże plecy. Stosuje represje i (usunięte przez administratora) stąd rotacja.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Dzień dobry, Czy ktoś może podzielić się opinią o pracy w dziale zakupów? Widziałam ogłoszenie o pracy i zastanawiam się nad złożeniem CV. Jak wygląda atmosfera pracy, ludzie oraz kierownictwo?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Huta Stalowa Wola S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Stalowa Wola
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Stalowa Wola
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Zainteresowana

Czy ktoś może podzielić się opinią o pracy w biurze? Jakie są warunki dotyczące wynagrodzenia? Czy są szanse na awans? Czu są organizowane szkolenia dla pracowników?

Aneczka
@Zainteresowana

Jakie stanowisko Ciebie interesuje? Też właśnie widziałam, że mają kilka ofert pracy. Niestety zauważyłam, że na każdym wymagają minimum 3 lat doświadczenia. Osoby bez doświadczenia nie są w ogóle zatrudniane przez firmę? Trochę mnie to zdziwiło, bo oferują zarówno wdrożenie jak i różne szkolenia. Ciekawe, może już ktoś aplikował?

witajcie, czy możliwe, że spawacz zarabia tutaj w Hucie najlepiej? Moją uwagę zwróciło to, że sporo osób o zarobki pytało właśnie na tym stanowisku w ostatnim czasie. Padały kwoty nawet na poziomie 7000 zł. Teraz gdy byłem na stronie to jest sporo ofert ale żadna nie dla spawacza. Wszystko jak na razie zajęte? Kiedy ostatnio do siebie szukali? I co trzeba zrobić żeby te siódemkę na spokojnie przebić?

Zainteresowany jestem pracą w HSW PGZ. Slyszalem ze na pierwszej umowie dają 4500 brutto 3400 na rekę. Mogą wiecej dać ?. Czy stawka na kolejnych umowach wzrasta ?. Czy są premie ?. Podobno jakieś są premie wkartalne i ile wynoszą ?. Jest też podobno 13 pensja ?. Czy to prawda ?. Czy mozna chorować bez utraty premii. Pozdrawiam.

Czy w Huta Stalowa Wola S.A. pracuje się na open space?

Lgbt

Rzetelnik
@Lgbt

Potwierdzam, milion wymagań, chcą żeby wszystko umieć, również kompletnie niepotrzebne rzeczy a dyrektorzy dopiero teraz studia kończą inżynierskie i niewiele potrafią. Sprowadzeni po znajomościach żeby stołek grzać dla następnego. W niektórych działach brak pomocy od przełożonego, prowadzona polityka bata i nic więcej. Za premie kwartalne nie warto dać się poniżać

Dariusz
@Rzetelnik

Skąd wiesz że po znajomości, może serio ktoś się nadawał i zasługuje na pracę? A i te premie kwartalne to ile wynoszą?

To ile
@Lgbt

To ile dają np na operatora cnc ?. czy np na kontrolera jakosci ?..

spawaczhl045

witam czy spawacz w tej firmie zarobi chociaz 7-8tys zl netto?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Huta Stalowa Wola S.A.?

Jolanta

Do biura się odnosisz? Teraz jak patrzyłam w oferty na stronie to przy specu od sprzedaży w wymaganiach jest bardzo dobra znajomość MS Office i środowiska ERP. Więc jakiego laptopa się dostaje? Chyba, że to praca przy stacjonarkach w biurze?

Na jakie widełki stawek może liczyć spawacz?

Bronek

Byłem tam kilka dni temu na rozmowie rekrutacyjnej zaproponowali mi 3.400 na rękę jako operator cnc z 9 letnim doświadczeniem. Fakt faktem wymagania mają dosyc spore ale wywnioskowałem ze nie jest problem dostania się tam do pracy. Tylko jak wyglądają tam zarobki po okresie próbnym jest sens zawracać sobie glowe ta firma? Jeśli chodzi o warunki pracy to dla mnie są zadowolajace. Ale z 3.400 nie opłaca mi się dojeżdżać.

@Bronek

Jeśli o dojazdy chodzi to jak daleko masz do firmy i ile kosztuje Cię teoretycznie jeden przejazd? Pytam, bo zastanawiam się czy jeśli więcej osób spotkałoby się z podobnym problemem to nie zaczęliby dorzucać się do dojazdów? Obecnie jeszcze tego nie robili?

Taja kasa
@Bronek

te 3400 na rękę tp płacą wszędzie th Alutec na CNC, Huta Stali Jakoścuowych HSJ. Remet, Wolistal, Wobistal., Po probnym odtsaniesz mala podwyżkę.... Szału nie ma tyle to wszedzie dają 3700 - 4000 na rękę ...

@Taja kasa

Stawki jesteście w stanie jasno porównać, bo to wartości raczej sumaryczne a co z ogólnymi warunkami pracy? Otoczenie, ergonomia, narzędzia itp., jak pod tym względem można ich przyrównać do tych przytoczonych przez Ciebie firm powyżej?

Agnieszka

Piszecie, że zarobki średnie ale premie nadrabiają. Czy ktoś mógłby napisać jak są one przyznawane? Zależne od pracy czy cały czas takie same?

Robak
@Agnieszka

Średnie zarobki to znaczy jakie? Może ktoś z tu obecnych podać np stawkę na stanowiskach inżynierskich z krótkim doświadczeniem?

Jolanta

cześć, czy ktoś ma jakieś zdanie na temat pracy jako specjalista ds zakupów w hucie? pytam, bo jest oferta na stronie i się w sumie zastanawiam. Na jaki zarobek ostatecznie można liczyć? I też przydałaby się informacja odnośnie bieżącej atmosfery, bo kiedyś pisali o jakimś złym traktowaniu itp., dalej się to utrzymuje czy coś się poprawiło?

Pracowniik
@Jolanta

Niestety nic się tutaj nie zmienia i nie zmieni się, ten dział dalej traktuje tak źle jak traktował. Plusem pracy są tylko te premie kwartalne i świąteczne ale po dłuższej pracy w tym dziale nawet one nie są w stanie osłodzić panującej atmosfery

Renata
@Pracowniik

Te premie to jakie kwoty są, tak mniej więcej? Czy z biegiem czasu zwiększają się czy zmniejszają?

@Pracowniik

Ano tych premii na bieżący okres też byłabym ciekawa jak koleżanka tutaj. To one jakieś wielkie chyba muszą być skoro niektórym podobno tak źle się pracuje a dalej robią.. A na innych działach to widzą czy właśnie nie bardzo, że się nikt nie interesuje? to w razie czego na jaki alternatywny byś polecał składać cv jak będą szukać?

Janwk

Witam orientuje się ktoś IKE płacą spawaczom?

Niestety firma ma ogromny problem z mobbingiem oraz znajomościami między kierownikami i dyrektorami. Współpracownicy bardzo fajni ale niestety kadra kierownicza niestety nie reaguje na problemy pracowników.

Jolanta

A oni faktycznie przychodzą i się skarżą czy wręcz przeciwnie?

@Jolanta

mogą się skarżyć i co z tego, kierownik czy szef się zesra pod siebie jak ma pójść do księciunia czy prezia rzucającego tekstami ze wszystkich wy-####-doli,

@Bumblebee

Ale rozumiem, że każdy się posadę boi stracić? Więc jakby nie patrzeć mimo przeciwności w miarę ok się im tu pracuje?

@Jolanta

Zależy, jak pamiętam to sporo osób ma swoje lata i tak samo sporo jest po prostu przyspawana do stanowiska, robią tam pare lat jak nie paręnaście i ani myślą cokolwiek z tym robić. Po takim czasie tracisz realne rozeznanie rynku i umiejętność rozmów rekrutacyjnych. Większość woli narzekać stękać jak im źle a szefostwo o tym doskonale wie i wykorzystuje. Koniec końców drą japy, wyzywają, naciskają i inne cuda wianki a pracownik łyka wszystko byle by stanowiska nie stracić, bo ola boga co wtedy.

@Bumblebee

Ok trochę bez sensu. Fajnie jakby się pojawił tu ktoś od nich, bo serio ciekawa jestem tej perspektywy i sposobu rozumowania.

Sanok
@Bumblebee

Czyli to samo co w Autosanie????????

Łucja
@Bumblebee

Jak jest im źle to ciekawe dlaczego nie odchodzą, może jednak nie jest tak tragicznie. Poza tym skąd szefostwo wie, że pracownicy są niezadowoleni, może im powiedzieć co komu nie pasuje?

@Łucja

Pracujesz w ogóle w Hucie ?? Przeczytaj całość jeszcze raz znajdziesz odpowiedz na pytanie :)

Aneta
@Bumblebee

No chyba ktoś zbytnio nie czyta ze zrozumieniem. Bumblee a powiesz mi jakie zarobki są? Opłaca się przymykać oko na te kwestie które poruszasz czy u konkurencji stawki wyższe? Mąż się zastanawia czy tam do pracy nie iść

@Aneta

Ja jak pracowałem nie było szału i było to z juz parę lat temu. Choć słyszałem że po moim i paru innych odejściach zarząd był bardziej skory do podwyżek i sytuacja się zmieniła. Teraz jak jest nie wiem. Nowy prezes jest no ujmijmy to tak mało stabilny, z nadania więc można przypuszczać że raczej o wyższych pieniądzach niż w konkurencji ciężko będzie negocjować. Reszta zależy od męża co mu pasuje co nie .

Zong

Kiepska firma nie warto pytac sie za robotą stawka głodowa w biurach ich siedzi ze 100 łepkow jeden na drugim z tego co sie zorientowalem pewnie sami pociotki pociotków czy jak to sie tam zwie pracownik ten co robi najciezej ma (usunięte przez administratora)przeciez trzeba utrzymac pociotków

@Zong

To po ile w jednym jest?

Sanok
@Zong

To samo w autosanie

Czy w Huta Stalowa Wola S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Są, dla kolegów.

@Bumblebee

XD pięknie podsumowane. A dla rodziny kolegów także? I ewentualnie coś jeszcze ciekawego oferują? Bo widzę, że chyba się orientujesz w temacie. ;p

Pracowałem tam 5 lat, czasami te powiazania są duże takie bardzo duże :D

@Bumblebee

Właśnie widzę, że rok temu też komentarze tu już po sobie zostawiałeś. Lubisz wracać chyba do tego miejsca?Xd A jak to się stało, ż etyle czasu temu tu trafiłeś i jak wyglądała historia z Twoim odejściem? Czysty standardzik?

@Jolanta

Nie lubili mnie bo mówiłem prawdę tym wyżej w dosadny sposób, dostałem lepszą ofertę pracy na śląsku i tyle, a że pierwsza dłuższa praca to człowiekowi czasami tęskno do tego przedszkola. wracać lubię ale głównie z chęcią dowalenia durniom na stanowiskach, chociaż ponoć jak bym nawet chciał to jest zakaz wpuszczania mnie nawet na hol xD

@Bumblebee

Co.xd W jakim sensie zakaz, kto Ci tak powiedział? A ta druga to jaka branża?

@Jolanta

Automotive jak większość na śląsku, a co mi mówili pozwolisz ze zachowam dla siebie :) Księciunio się jeszcze zdenerwuje i po co ci to.

Huciak

Tak są paczki dla dzieci oraz premie na swieta

@Huciak

Te paczki są raczej symboliczne? A premii w jakich przedziałach można zazwyczaj oczekiwać?

Ehhhhh

W tej firmie nie ma rekrutacji Panie z HR udają że rekrutują, a kierownicy ściągają swoich pociotków. W dodatku brak poszanowania człowieka marnują czas nieodzwaniaja mimo ze mowia "damy odpowiedz do tygodnia". Niepolecam !

@Ehhhhh

Dziwisz się ? Tam każdy pseudo szef/kierownik/dyrektorek twoje cv odkłada do najgłębszej dziury w biurze i olewa. Jak będzie stanowisko to wsadzą kogoś z swoich. Szkoda twoich nerwów i czasu, no chyba że lubisz być pomiatany przez przełożonego, (usunięte przez administratora) sprawy sądowe niektórych to kręci :3

@Bumblebee

To co, oni aż tak nie lubią tych swoich kolegów, że wciągają ich w takie coś o czym piszesz?xd To takie trochę nielogiczne. :(

@Jolanta

To jest jak najbardziej logiczne :) tam mają potrzeby wyższości przełożonego nad pracownikiem.

Aga
@Jolanta

@Jolanta, HSW zamieściła nowe ogłoszenie o pracę - szukają handlowca- wiesz może to nowe stanowisko pracy czy może ktoś nie wyrabiał planów? Możesz podzielić się opinią jak pracuje się w HSW na takim stanowisku? Ciężko czy łatwo wyrabia się nałożony plan? HSW jako pracodawca wydaje się fajny

Wujek
@Ehhhhh

Tam pracuje sporo ludzi z cywilnej spółki Byl czas uciekali jak szczury na państwowe posadki noi wiadomo wszystko po znajomościach jedna wielka korupcja i kolesiostwo

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Stalowa Wola S.A. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Huta Stalowa Wola S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Stalowa Wola S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Stalowa Wola S.A.?

Huta Stalowa Wola S.A.
  • ul. gen. Tadeusza Kasprzyckiego 8