ZWZ SHYMKO Starachowice

Starachowice

Opinie o ZWZ SHYMKO Starachowice

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@Życzliwy, dlaczego tak uważasz? Jak w takim razie wygląda praca właśnie na produkcji?

ktoś
użytkownik zarejestrowany

Wydaje mi się, że ostatnio nie pokazało sie żadne ogłoszenie pracy. To dowód na to, że relacje między pracownikami są na dobrym poziomie, bo dobre stosunki przyczyniają się do sukcesu w firmie. Wiecie czy oprócz podstawy zarobków są jeszcze jakieś premie? pozdrawiam

Życzliwy

Pensja, najniższa krajowa-dużo nadgodzin ale nie licz na pieniądze, jak masz grupę to masz jakieś szanse, co do obowiązków to pewnie nauczysz się czegoś nowego ale praca na produkcji to ogólnie straszny syf. Ciągle tam kogoś potrzebują, bo ciągle ktoś odchodzi, przychodzą i odchodzą....

Dywersja ? Raczej chodzi o sprawiedliwość... ..Nikt z Was nie chciałby doznać takiego nieszczęścia i bólu który na co dzień towarzyszy temu mężczyźnie . Niebawem Wigilia ,Święta Bożego Narodzenia ,ale jak tu się cieszyć ? Czy jest ktoś kto powie temu biedakowi żeby się uśmiechnął ? Czy jest ktoś kto mu obieca ,ze będzie tak jak dawniej ? No jest ????

ddddddddddddd

Hehe widze że szykuje się niezła dywersja na Dyrektora...

xxxxxxxxxxx

BRAWO!!!!

Jeśli chodzi o ostatni wypadek ,który jest niewątpliwie wypadkiem ciężkim , to tak pięknie już nie będzie. Panie dyrektorze ! SZANUJ BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO !!!

xxxxx

Tak, to jeszcze nie było, żeby pracodawca który prowadzi zpch tak traktował pracownika który pracuje u niego kilka lat i jest ok, bo jest na każde zawołanie szefa, ale gdy pracownik z dnia na dzień staje się kaleką w wyniku wpadku przy pracy, to szef "chroni" ale swoją dupe przed odpowiedzialnością!!!

anioł

wiatm Państwa. Jezeli chcecie pracowac u prywaciarza to zapraszam do firmy ZWZ Shymko ZPCH, zobaczycie jak pracodawca biorąc 280.000 pln na osoby z grupą inwalidzką miesiecznie wyżywa sie na pracownikach wyzywając ich od najgorszych. Przykładzik mały; osoba na stanowisku ochroniarza ma pierwszą grupe,pan [usunięte przez moderatora] własciciel dostaje na niego z dofinansowania około 2300zł brutto a temu pracownikowi płaci 1320zł brutto i jest ok bo musi sobie wille w skarżyku ogrzac. Więc zapraszam, zobaczycie jak pracuje sie za najniższą krajową w syfie olejów, mrozie ( zimową porą ) u pana [usunięte przez moderatora] i za nadgodziny o których pan (pisze pan z małej poniewaz inaczej jest niemożliwe) [usunięte przez moderatora] nie pamięta. Jest super hahahahaha

Zostaw opinię o ZWZ SHYMKO Starachowice - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZWZ SHYMKO Starachowice