Opinie o Sygnity S.A.

zainteresowany

większa kasa na umowie zleceniu ? własna działalność? w IT popularna sprawa? czy nieopłacalna sprawa w Sygnity? jest możliwość pracy w oparciu o kontrakt? powiedzmy, że dorabiam sobie tworzeniem grafik i stron a przy tym interesuje mnie praca programisty?

Pracownik Sygnity
@zainteresowany 28.06.2017, 12:37

Sygnity jest w tarapatach finansowych. Podwykonawcom placi z opóźnieniem. Na jakis czas radze omijać ta firme zwlaszcza z umowami B2B. A wystawiane przez nich oerty pracy to jakas sciema bo roboty nie ma za wiele. Pewnie chca pokazac ze sie rozwijaja by pracownicy nie uciekli.

byłem widziłem doświadczałem

praca - warto ? nie warto ? hm ... zależy na jakim stołku siedzisz :) hahaha jak jesteś ambitny ale nie lubisz( usunięte przez administratora )strata czasu

borsuk
użytkownik zarejestrowany

hej powiedzcie mi na co mogę liczyć na stanowisku Menedżer ds. Sprawozdawczości Finansowej? wiem , że jest chyba umowa o pracę ale z kasą niestety nie mam pojęcia...

piotr

Moja opinia po 3 latach: + zarobki programista na zleceniu można dostać 5k netto + mili ludzie i znajomości na lata + ostatnio nowy sprzet + elastyczne godziny pracy + są benefity dla etatowców(multisport na zleceniu cena 70 zł) + czasami bardzo ambitne zadania - niska jakość prowadzenia projektów, notoryczne nie wyrabianie się na czas, o Agile to menadżerowie nie mają pojęcia - niska jakość kodu źródłowego, i tworzonych rozwiązań, nacisk na ilość a nie jakość, chociaż są ludzie którzy piszą bardzo dobry kod - spóźnienia z wypłatami...czasami - praca z klientem....sektor publiczny

cvv

Kolego Tomasz ! Kręcisz coś . Jak można porównać oferty różnych firm skoro firmy w swoich ogłoszeniach nie podają stawek płacowych ? 3 lata doświadczenia to maks. 2500 brutto i jeszcze jak wybłagasz kolego na kolanach i obcałujesz ręce swego potencjalnego pracodawcy z Maxa !cvv

cvv

Kolego Tomasz ! Jak chcesz tyrać za 2000 to się nie zastanawiaj tylko wysyłaj do nich CV .

agent grzyb

Nędza, unikać. Tylko dla desperatów albo studentów dla podłapania doświadczenia.

beznadzieje

No pewnie bo brakuje im ludzi wiecznie się zwalniają a co do "bogaty pakiet socjalny, współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi, udział w ciekawych projektach" to kłamstwo. Ludzie ci robole sa posępni i zniechęceni. Jedyna motywacje maja managerowie.

Znów_to_samo

Znów szukają jeleni za 2000 brutto !

plan b

Jak powiedział przedmówca w branży IT można nieźle zarobić ale nie tam. I to że to należy do grupy SYGNITY to nie znaczy że takie samo traktowanie. Tu jest państwo w państwie są lepsi i gorsi. Można się skusić na początek na 2000zł netto ale potem nie licz na więcej i prędzej czy później zacznie cię wkurzać ta dysproporcja wynagrodzenia i przywilejów. Dużo managerów co nie wiadomo co robią i nie wiadomo czy cokolwiek wiedzą. "jak ci się nie podoba tysiące innych przyjedzie na twoje miejsce" - tak mówi pracodawca roku? arogancja i obłuda

byyjeleń

Nadal szukają jeleni za 2000 k brutto !

Printer

Znów szukają jakichś jeleni za 2k brutto

jan
użytkownik zarejestrowany

@boy, nie takie rzeczy ludzie robią, niestety minimalna krajowa jest na tyle paskudna, że pozwala przeżyć...

boy
użytkownik zarejestrowany

@Helmut...poważnie? spróbuj utrzymać taką rodzinę za 2k brutto miesięcznie i jakiś dziadowski zasiłek

Helmut
użytkownik zarejestrowany

Zgodze sie z tym, to wcale nie wychodzi tak najmniej, jesli oczywiście ktos nie ma kilku osobowej rodziny na utrzymaniu, a nawet jesli ma to Państwo daje zasiłki.

Sting

Widziałem ostatnio ich ogłoszenie . Poszukują programisty w Javie . Podają nawet pensję . Uwaga ! 2000 brutto Śmiech na sali !

Były _pracownik

Trzeba pracować na miejscu. Z litości to może zgodzą się na umowę o pracę ale dłużej siedzieć w tej firmie nie ma sensu bo wieje tam nudą .

Byly_pracownik

Po studiach 2000 do max 3000 brutto. A potem bez żadnych podwyżek . Premii tam nie widziano od 7 lat . Nie warto tam pracować. Praca nudna i bez perspektyw.

Praca dla [usunięte przez administratora]. Zdecydowanie odradzam.

a

Plusy to socjal ktory jest bardzo dobry oraz ludzie tam pracujacy. Ale sama robota typowo dla klepaczy, malo ambitna, malo ciekawa, nisko płatna. nie ma tez szans na awans w pionie, bo kolejka starych wyjadaczy zbyt długa. Na szczescie male firemki na naszym z-gorskim rynku sie ciagle rozwijaja, wiec lepiej poszukac gdzie indziej.

b

Zarobki śmieszne wiecej w castoramie na kasie, prawie brak rozwoju, ogólnie odradzam

Zostaw opinię o Sygnity S.A. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sygnity S.A.