Opinie o Piekielna Kura Sylwia Biały w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekielna Kura Sylwia Biały. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Piekielna Kura Sylwia Biały o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekielna Kura Sylwia Biały w Lubin

Krzysztof W

Właściciel usuwa negatywne opinie - pozytywnych jak widać nie ma . (usunięte przez administratora). Praca po 13 godzin w milczeniu, brak umowy o pracę. Jednym słowem (usunięte przez administratora)

Tomasz

Nigdy nie byłem w gorszym miejscu. Zero szacunku do pracowników, rotacja ludzi z dnia na dzień- ludzie którzy nie są świadomi jaki (usunięte przez administratora)tam panuje to pójdą, ale już po dniu, albo kilku godzinach rezygnują. (usunięte przez administratora)

jola
@Tomasz

opóźnienia z wypłatą, groźby

Tomasz

jola Nowy wpis
@Tomasz

opóźnienia z wypłatą, groźby

Były pracownik Nowy wpis

Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk O pieniądze trzeba się prosić codziennie a szefowa i tak olewa sprawę no i brak umowy Pierwszy dzień super a następne dni to katorga Właścicielka nie powinna nazywać siebie szefową bo na to miano nie zasługuje Uważa się za najbogatszą osobę w mieście i uważa że ma najlepszą restaurację pomimo negatywnych opinii Jako były pracownik jestem w stanie potwierdzić że pracowanie 13h to nie kłamstwo Myślę że mogę śmiało powiedzieć że jest to osoba zaburzona Nie polecam tam pracy!!!!!!!!!!!!

OSOBA KTÓRA TAM BYŁA Nowy wpis

NIE POLECAM NIKOMU TU PRACY, BRAK UMOWY, CHCĄ ŻEBYŚ PRACOWAŁ MIESIĄC BEZ ZATRUDNIENIA A PÓŹNIEJ SIĘ ZOBACZY, NAJLEPIEJ ŻEBYŚ ROBIŁ ZA DARMO, NIE JEST TAK JAK W OGŁOSZENIU: "ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, UMOWA O PRACĘ" ZAPOMNIJ!! SZKODA CZASU, ODRADZAM WSZYSTKIM PRZED ZŁOŻENIEM CV, OMIJAJCIE TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM, DO TEGO PRACOWNIKÓW ZMIENIAJĄ JAK RĘKAWICZKI

Małgorzata Nowy wpis

Miejsce jak najbardziej na plus dla osób, które wiedzą co to praca w gastronomii,i że bywa ciężko. Świetna szefowa -zawsze można się z nią dogadać. Pieniążki wypłacone co do grosza. Nie wiem skąd te opinie . Ja jestem bardzo zadowolona. A jedzonko-niebo w gębie-zresztą zawsze pełna restauracja-wiec co tu mówić

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko ZMYWACZ NACZYŃ/PRACOWNIK PORZĄDKOWY w firmie Piekielna Kura Sylwia Biały? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

BRAK UMOWY O PRACĘ! BRAK SZACUNKU! BRAK ZAROBKU ODPOWIEDNIEGO CO TO BYŁ UZGADNIANY! DNO DNO I JESZCZE RAZ DNO!!!!!!!!!!!!!!!!

zIOMEK

Chcesz pracować. Pierwszy dzień w pracy wszystko super ekstra, dopóki nie wlatuje szefowa. Totalna porażka. Pracowałem 8h i nie zostało mi zapłacone. W dodatku jak się upomniałem o kase to zaproponowano mi obiad :D TRAGEDIA! NIE POLECAM! MEGA NIEUCZCIWE ZAGRANIA ZE STRONY WŁAŚCICIELKI. A najlepsze jest w tym wszystkim to że przychodzisz sobie w spokoju na uroczystość rodzinna która jest organizowana w owym lokalu. A szefowa co?? Mierzy cię i dokazuje głupimi uśmieszkami, a i(usunięte przez administratora) do kelnerów. To słyszać psze pani :)

Migotek

Pracowałem kilka godzin to mi wystarczyło, nigdy więcej. (oczywiście pieniądzy za 4 h pracy nie zobaczyłem)

Niezadowolony klient

Firma prowadzi nieuczciwe praktyki. Byłem w ubiegłym tygodniu - nie dostałem paragonu, tylko jakiś świstek kelnerski.

Krzysztof W

Czy firma Piekielna Kura Sylwia Biały oferuje elastyczne godziny pracy?

Ktoś

Nie polecam,wyzysk i nie uczciwe podejście do ludzi.

Xyz
@Ktoś

A dlaczego nie polecana jest ta praca?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekielna Kura Sylwia Biały - Lubin

• Jak się pracuje w Piekielna Kura Sylwia Biały?

Zobacz opinie na temat firmy Piekielna Kura Sylwia Biały tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekielna Kura Sylwia Biały?

Piekielna Kura Sylwia Biały
  • Mikołaja Kopernika 8