Opinie o METRANS (POLONIA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie METRANS (POLONIA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie METRANS (POLONIA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METRANS (POLONIA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Ja dla odmiany pracuję w tej firmie, ale to co się tu dzieje każdego dnia powoduje, że coraz częściej myślę o odejściu, szczególnie chodzi tu o coraz większą biurwokrację, gdzie tak naprawdę liczą się fizyczne efekty pracy a nie stosowania się do bezsensownych procedur utrudniających codzienną pracę a to wszystko za sprawą kierownika terminala, któremu wydaje się, że jest prezesem całego konsorcjum. Poza tym to co piszą jest niestety prawdą. Wspomnę tylko, że cały czas mówimy o terminalu kontenerowym w Pruszkowie.

Rafał
@Nowy

W Dąbrowie nie lepiej ????????‍♂️kierownik brak jakiejkolwiek wiedzy, wiedza techniczna zero. Pracowników traktuje strasznie! Zero wychowania. Za niedługo położy całkiem ten terminal. Jak by mu przyszło usiąść za biurkiem nie zrobi nic! Każdy poprzedni kierownik odnajdywał się przy każdym stanowisku biurowym.

Obserwator Nowy wpis

Oddział Dąbrowa Górnicza- jak do tej pory kierownictwo nieodpowiednie na miejscu, szczególnie Pan zastępca, doprowadzają do tego, aby zespół się nie dogadywał, rujnuje firmę nic nie robiąc. Traktowanie pracownika przedmiotowo, wypłaty ucinane za byle pretekst, szczególnie te półroczne. W takiej firmie tylko ludzie będą się zwalniać !

Paris Nowy wpis
@Obserwator

Zgadzam się całkowicie. Zastępca już zapomniał CO ROBIŁ i co mówił będąc pracownikiem fizycznym na temat tej firmy? Ludzie nie zapominają więc troszkę pokory. Na temat zastępcy szkoda się już rozpisywać. kierownik W. brak jakiejkolwiek wiedzy technicznej, NIC. Ten terminal dawał i daje sobie radę bez tych dwóch osób. Dla mnie są zbyteczne, potrafią tylko „uprzejmie (usunięte przez administratora) i pod byle pretekstem zabierać premię. Dawne Kierownictwo jak ŚP Pan Piotr czy Pani Kierownik Dominika potrafili zastąpić pracownika na każdym stanowisku. Oni nie poradzili by sobie nawet w najmniejszym stopniu. To dzięki obecnej załodze ten Terminal jeszcze funkcjonuje.

Rafał Nowy wpis
@Nowy

Kozak Nowy wpis

Nic dodać nic ująć, jeden wielki (usunięte przez administratora) bród, smród i ubóstwo.

Wykon

Obiecują premię półroczną, tylko Ukraińcy(usunięte przez administratora) dostają 80-100%, Polak tylko 10% premii, śmiech na sali, tak wygląda równouprawnienie w zatrudnieniu w tej (usunięte przez administratora) firemce.

Firma METRANS (POLONIA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Technik napraw kontenerów morskich. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Leonzawodowiec

Najgorszemu wrogowi nie życzę, już nie pracuję w tej żałosnej firemce i cieszę się że żyję, każdy dzień jest jak survival, oczy dookoła głowy, łatwo stracić zdrowie lub życie jak tu się wszystko sypie.

Operator

Pracowałem jako operator reachstackera w tej żałosnej firmie, po pierwsze nie doczekałem się wyrobienia uprawnień podobnie jak większość operatorów w tamtym czasie, nawierzchnia terminala dziurawa i nierówna, aż dziw że nie doszło do poważnego wypadku chociaż było kilka pomniejszych incydentów, oczywiście zawsze wina spada na operatora tak jak w przypadku każdej awarii maszyny które nie są serwisowane na bieżąco. Niskie zarobki w porównaniu do dużej odpowiedzialności. Zdecydowanie nie polecam!!!!

McGyver
@Operator

Zgadzam się z opinią, sam miałem kilka niebezpiecznych przypadków głównie przez tragiczny stan nawierzchni. Trzeba mieć oczy dookoła głowy żeby nie wpaść w kłopoty. Jest to męczące psychicznie wiedząc że nie ma wsparcia w osobie kierownika terminala a tylko kary i upomnienia.

cukiereczek
@McGyver

też miałem nie raz niebezpieczne sytuacje podczas pracy,wystające druty z terenu kapeć murowany,slisko po deszczu bo tam błoto to dla metrans normalne,teren nie utwardzony i dziurawy,zakopałem się w błocie i nie mogłem wyjechać i co mi powiedział pan Bogdan ? jakbym nie wyjecał to co ? To bym zamknoł i wyłonczył wózek i niech stoii bo nie można pracować

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku Spedytor w firmie METRANS (POLONIA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

NN

Jeden wielki (usunięte przez administratora) po deszczu brodzi się w wodzie, w zimę w śniegu, w tej "firmie" powinni płacić dodatkowo tzw. szkodliwe, polecam od razu kupić sobie porządne kalosze, bo w tej firmie tylko aby taniej, totalne dziadostwo a uważają się za wielkie korpo, śmiech na sali i żenada.

Starywyga

Ten zakład jest jak kadr z filmu "Miś". Budynki, sprzęt i niektórzy ludzie jakby z tamtej epoki. Ich rozwój zatrzymał się w latach 70-ych. Tu wszystko jest stare, zniszczone, powycierane i zakurzone. W scenerii tego zakładu można byłoby śmiało nakręcić horror w stylu Hitchkoka lub coś o Zombie. To nie jest praca dla młodych ludzi bo wszystko tu jest szare i nijakie, mocno depresyjne i monotonne. Trzeba mieć naprawdę mocną psychikę.

Wyebany

Tą firma to totalny (usunięte przez administratora) każdy robi co innego niż na umowie, tylko kombinują jak pieniądze obciąć, zero szacunku dla pracowników, tylko mała grupka dupowłazów ma się dobrze. To nie jest firma dla normalnych ludzi.

Nowystary

O tej firmie mogę wypowiadać się tylko negatywnie, skala zaniedbań jest porażająca, w każdym aspekcie działalności są jakieś nieprawidłowości, zgodnie z korporacyjnym zacięciem wszystko przechodzi przez kolejne szczeble zarządzania co skutkuje długim czasem decyzyjności oczywiście wszystko idzie po jak najniższych kosztach, ludzie przyjmujący się na konkretne stanowisko wykonują zupełnie inną pracę, zupełnie jak w małej rodzinnej firemce, gdzie pracownik myje samochód żony szefa i sprząta im mieszkanie lub dom. Brak inwestycji skutkuje ciągłymi awariami sprzętu oraz narzędzi do tego dochodzi opieszałość w opracowywaniu procedur zupełnie tak, jakby od kilkunastu lat zarządzający uczyli się na własnych błędach i wypadkach. Duża rotacja pracowników którzy porzucają pracę z powodu niespełnionych zapewnień powoduje brak tych doświadczonych którzy mogliby przekazać swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie tym nowo zatrudnionym. Generalnie jest bardzo dużo do zrobienia a w tym tempie w jakim aktualnie się to odbywa potrwa to kolejne 20 lat

cukiereczek

Zdecydowanie nie polecam tej firmy !! Praca na dwie zmiany pn-pt a potem się okazuje że sobota i niedziela płatna jak dzień powszedni

Mamsmakanamaka

Nie polecam! Praca na terminalu ciężka i niewdzięczna, socjal na poziomie budowy obwodnicy (ToiToi), słabo płatna, dużo obiecują, jeszcze mniej robią, kierownik niedojrzały emocjonalnie szczył, który swoje porażki i niepowodzenia odbija na pracownikach, obiecują półroczne premie w wysokości wypłaty, a wypłacają 25% podstawy, warunki pracy zagrażające zdrowiu i życiu, polecam od razu wykupić ubezpieczenie zdrowotne.

Firma dla maszynistów, którzy nie boją się dużo i szybko jeździć. Nie ma co słuchać negatywnych opinii bo rozgłaszają je osoby, którym nie pasuje wszystko gdziekolwiek by się nie znaleźli. Wiadomo, nie wszystko jest idealne, ale dla maszynistów, którym zależy na planie pracy, dobrze ułożonej robocie, nowoczesnym sprzęcie i sporej ilości czasu wolnego mogę tą firmę śmiało polecić. Dodatkowo finanse dobre, trzynasta i czternasta pensja, dofinansowanie do wczasów, dodatek za dojazd do pracy, prawidłowo prowadzone zapoznania szlaku, dobra współpraca z dyspozyturą. Można śmiało próbować i przekonać się samemu jak naprawdę jest.

Maszynista
@Paweł

Cześć Paweł rozumiem że pracujesz jako maszynista??? Możesz coś więcej napisać zastanawiałem się nad złożeniem CV ( chodzi mi o system pracy)

Zostaw merytoryczną opinię o METRANS (POLONIA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w METRANS (POLONIA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy METRANS (POLONIA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METRANS (POLONIA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

METRANS (POLONIA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

METRANS (POLONIA) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ