Opinie o Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs w Osieczna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs w Osieczna

Az

Stanowczo nie polecam i ostrzegam przed sklepem boboszwalnia. Zamówiony towar w połowie czerwca. Nie otrzymałam kompletnie nic. Reklamacja złożona, zwrotu pieniędzy do tej pory brak. Firma nie odpisuje na maile a telefonu numeru brak!(usunięte przez administratora)

@Az

Ja również nie dostałam ani towaru ani pieniędzy. Banda oszustów

Klient

Nie rozumiem skąd tyle pozytywnych opinii zamówiła na początku lipca wyprawkę dla bobasa będą w 7 miesiącu ciąży, Pani odwlekała wysyłkę jak tylko się dało, po czy dopiero wczoraj dostałam zamówienie prawie po miesięcznym opóźnieniu i nie było żadnej rzeczy która zamowilam termin mam za 2 tydodnie a wyprawki barak a właścicielka nie odpisuje

U nas taka sama sytuacja. Minął już rok od złożenia zamówienia w połowy wyprawki ciągle nie dostałam. Zażądałam zwrotu pieniędzy, niestety nie otrzymałam żadnej odpowiedzi... Bardzo proszę uważać na tą "firmę"

Hej, nie wiecie może czy tutaj nie potrzeba przypadkiem kogoś do pomocy? o obsłudze zamówień i ogólnie klientów myślę. Mam w tym doświadczenie a widziałam teraz te ostatnia opinie i zastanawiam się jak takie problemy docelowo są rozwiązywane

Katarzyna B Nowy wpis

Dwa lata temu zamówiłam wyprawkę na ponad 450 zł. Córka prawie 1,5 roku a wyprawki brak. Owszem otrzymałam jedną dziesiątą zamówienia ale w złym wzorze, śmierdzącym papierosami i ogólnie ble... Po odesłaniu brak odzewu ani pieniędzy ani wyprawki do dziś nie ma. Nie polecam!

Ktoś się już o świadczenia dodatkowe pyta? A jaka tu jest w ogóle forma umowy? I czy przyjmują ludzi do siebie? mnie oferty się nie wyświetlały jakoś a nawet pewna Pani o prace jeszcze niedawno pytała

Czy w Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs? Czy kandydat na stanowisko Szwaczki z doświadczeniem i do przyuczenia powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Klient

Zamówienie od trzech lat nie dotarło, zwrotu pieniędzy również nie było. Tak wielu ludzi (usunięte przez administratora)

Ada

witajcie, wiecie może co tak ogólnie z tymi zamówieniami, o których klienci pisali? Mam już spore doświadczenie jako szwaczka i tak tu wpadłam. Chciałam sprawdzić czy nie można się przyjąć do szycia tych koszulek medycznych z oferty ze strony. :) Z rok temu Pani pisała, że pracuje sama a potem inni kierowali swoje opinie w liczbie mnogiej. To teraz nie wiem, czy to dalej firma jednoosobowa czy już się rozwija i ktoś jeszcze pomaga?

@Klient

Nie polecam???? Wyprawka zamówiona w lipcu 2022, córka już za 3 tygodnie kończy rok, a wyprawki nadal nie ma. Pani nie odpisuje na maile, telefonu również nie odbiera.

Zdegustowana

Ja również przestrzegam przed okropną (usunięte przez administratora)! Pozytywne komentarze to prawdopodobnie kupione komentarze na internecie. Nie mogę napisać choćby jednego dobrego słowa o tej firmie. Właścicielka jest okropną osoba, niemiłą, opryskliwą, z brakiem jakiejkolwiek ogłady czy szacunku do klienta! Rzeczy kupione dwa lata temu do tej pory nie otrzymane, reklamacje na email to pic! Pisałam wielokrotnie - nikt nie odpisuje! Pieniędzy jak nie było tak nie ma! Na dodatek moje konto założone na stronie zostało usunięte! Dramat. Firma śmiechu warta! Nie kupujcie od tej firmy niczego! Zostaniecie tylko (usunięte przez administratora) Nadmienie że właścicielka jest dobrego stopnia wyrachowana że na swojej stronie FB usunęła możliwość komentowania żeby czasem nikt się prawdy nie dowiedział!

BoboSzwalnia
@Klient

Przykro mi jednak nie ma możliwości by Klient nie otrzymał kompletnego zamówienia, a jeżeli doszło do jakiejkolwiek pomyłki zachęcam do złożenia oficjalnej reklamacji na meila shop@boboszwalnia.pl zapewniam iż zostanie rozpatrzona korzystnie dla obu stron. Opinie pozytywne pojawiają się, ponieważ Nasi Klienci są zadowoleni z swoich zamówień.

Niezadowolona

Składałam zamówienie będąc w ciąży, 29.11.2022.. na około 300zl, moja córeczka ma już 5 miesięcy a po zamówieniu, ani pieniążkach śladu :) omijajcie tę firmę szerokim łukiem !!! Banda (usunięte przez administratora) i nic więcej..

@adam

Niestety moja paczka niegdy do mnie nie dotarła. Początkowo właścicielka zobligowała się zwrócić pieniądze ale one również nie dotarły na moje konto bankowe. Do tej pory nie mam ani zamówienia ani pieniędzy, a zamówienie zostało złożone 09.09.2022r.

Zamówienia nr 1309
@@adam

Ta sama sytuacja, słożyłem zamówienia na 650 zł w grudniu 2022 r. Nie otrzymał zamówienia, a pieniądze nie zostały zwrócone.

Jak dużo osób pracuje w Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs?

Az

@Az

Ja również nie dostałam ani towaru ani pieniędzy. Banda oszustów

Klient

Zdecydowanie nie polecam. Byliśmy zwodzeni przez pseudo firmę ze kurier nie odbiera paczki ( po ustaleniu z firma kurierska wszystko się zgadzało, etykieta została wygenerowana lecz nadawca nie utworzył zlecenia, dlatego status paczki będzie nadany a pseudo firma będzie mówić ze kurier nie odbiera paczki). Po wskazaniu terminu zwrotu środków oczywiście nie wywiązanie sie z umowy, pani stwierdziła ze zrywa umowę, zwraca koszta i pozywa mnie do sądu bo napisałem w zapytaniu czy otrzymam wkoncu jakaś informacje bo podejrzewam (usunięte przez administratora) skoro przez 2 miesiące brak jakich kolwiek informacji. Odradzam zdecydowanie!

Katarzyna

Ciekawe, z jakich przyczyn mogło do tego dojść? Zastanawiam się, ponieważ wcześniej pojawiały się pozytywne opinie. Czy są jakieś braki na stanie? Może potrzeba rąk do pracy? Ktoś się orientował w ostatnim czasie w zatrudnieniu? Ile osób może szyć?

Karolina B

Nie polecam !

Agnieszka

Bardzo polecam wszystkim wszystko tak jak chciałam i w ślicznych wzorach na pewno jeszcze wrócę

Klient

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zamówionej wyprawki. Wszystko zgodne z opisem. Tkanina bardzo miękka i delikatna, po praniu stan idealny. Zamówiony zestaw bez wad.

Aktualność
Otulacz do fotelika oraz nosidełka uniwersalny - pasuje do większości fotelików i nosidełek.

Posiada wyjścia na pasy bezpieczeństwa. Rozmiar po rozłożeniu 100x100cm

Wykonany z tkaniny bawełnianej PREMIUM (100% bawełna) w połączeniu z velvetem pikowanym (80% bawełna 20% poliester) posiadających certyfikat Oeko-Tex Standard 100 - bezpieczne dla dzieci. Ozdobiony uszkami i kokardą. Otulacz posiada wypełnienie antyalergiczne, grube dzięki czemu idealnie sprawdzi się w jesienne i zimowe dni. Otulacz posiada kaptur w który jest wszyty ściągacz/gumka dzięki czemu mamy pewność, że idealnie ochroni główkę dziecka przed zimnym wiatrem.

Otulacz zapinany jest na rzepa. Sprawdzi się nie tylko w foteliku czy nosidełku ale również doskonale przyda się na spacery wózkiem w gondoli, dziecko nie odkryje się z pod otulacza jak z pod zwykłego kocyka czy kołderki.

ZAINTERESOWANA

Ale piękny!

BEATA D

Polecam ochraniacz warkocz super wysoki i porzadnie wypchany z super miękkiego welurku. Dziekuje :)

Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs
@BEATA D

Bardzo dziękuję za dodanie opinii

Zostaw merytoryczną opinię o Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs - Osieczna

• Jak się pracuje w Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs?

Zobacz opinie na temat firmy Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs?

Bobo Szwalnia Katarzyna Krajs