Agencja Fotograficzna Mazur

Opinie o Agencja Fotograficzna Mazur

michalski

faktycznie teraz już nawet nie słyszy się o tym, że kiedyś firma miała jakieś problemy ;) dobrze sobie radzą, w warszawie są dosyć znani a to przecież bardzo duży rynek i branża w sumie największa w polsce w warszawie właśnie, ja polecam mazura, bo są najlepsi wg mnie

freelans

no niestety popieram wyżej wymienioną opinię o tej agencji a zachwalankę chyba sami sobie wystawili

photo

Ta agencja to[usunięte przez moderatora]. nie płacą za zdjęcia wykonane. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Agencja Fotograficzna Mazur - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Fotograficzna Mazur