Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j. w Bydgoszcz

Tadzios

Ludzie gadają że największy kapo odchodzi no cóż Marcinie, nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Mało jest osób w firmie na których nie donosiłeś, mało tego jechałeś na firmę. Wydaje mi się że ludzie odetchną w magazynie od tego cwaniaka. No cóż szczury uciekają i kto wie co z Natką pietruszki będzie:), oj szykuje się gorąca wiosna...

@Paw

Nie. Idź gdziekolwiek indziej. Ta firma ledwo ciągnie. Łącznie z tym że wypłaty dostajemy na dwie / trzy raty. Jeśli Ci to odpowiada to zapraszamy. Większość ludzi chce się zwolnić i szukają pracy

Ciekawość

Od dłuższego czasu widzę oferty pracy na stanowisko " Produkcja okien " czy jest aż taka rotacja, czy ta " Pani Natalia " tak ludzi zniechęca ?

@Zarząd / Michał Latos

@Pracodawca aż żal się robi jak widzę takie wpisy panie Michale. Ta mała litera specjalnie bo na wielka trzeba założyć. Zero szacunku dla pracownika (usunięte przez administratora) i nic więcej. Im więcej u was się potrafi tym niżej się jest w hierarchii firmy. Szefostwo stare szefostwo to jeszcze był jakiś poziom bo tak zwany prezes Michał to cham i gbur

Rudy Nowy wpis

Ta firma nie jest przyjazna pracownikom . Poprzednie szefostwo to był poziom. Szacunek do pracownika . Ludzie donoszą na siebie . Szczególnie wózkowy donosi na innych . Nawet nie w swoim miejscu pracy.Gburowaty typ. Usterki zgłaszane przez pracowników lekceważone.Pracownicy sami muszą sobie z nimi radzić. Portiernia to totalna porażka . Lata 70. O urlop bardzo trudno.

Emila Nowy wpis

A nie wiecie czasem jak zarabia się na tej produkcji okien teraz? już wcześniej z chłopakiem widzieliśmy te ofertę z takiego portalu. pisali, że pracuje się od 6 do 14 ale są przy tym nadgodziny i ogólnie premie wynikowe. Ciężko się je wyrabia?

Witam czy tutaj można jeszcze zatrudnić się do produkcji okien? Kiedyś już pisano o takiej pracy ale te komentarze jakieś dawne są. w każdym razie mam doświadczenie w stolarce i dlatego się interesuje. jeśli teraz przyjmują to jak płacą?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j.?

Alex

Powiesz przy tym z perspektywy którego z działów to w praktyce oceniasz? Czy dużo od tego zależy? Który mimo wszystko jest najlepszy i dlaczego? i co z rotacjami, jaki jest ich poziom w porównaniu z rokiem ubiegłym?

Info Nowy wpis
@Alex

Nie ma rotacji, osoba rekrutująca się zmieniła, wyślij CV i zaprezentuj się na rozmowę rekrutacyjnej.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Ciekawość

Na dorsze
@Ciekawość

Prawidłowa diagnoza tylko co to zmieni

@Na dorsze

Serio tak często się ludzie zmieniają? A czemu by mieli tak uciekać? :P straszą tam czy co

Zarząd / Michał Latos
@Ciekawość

Polska jest obecnie największym eksporterem stolarki okiennej na świecie i dalej dynamicznie się rozwija. Nieustanna rekrutacja wynika z rozwoju firmy Konspo, a nie z rotacji czy problemów w zarządzaniu ludźmi.

hfd
@Zarząd / Michał Latos

Haha.... śmieszne to Pańskie tłumaczenie. Właśnie, że problem polega na zarządzaniu zasobami ludzkimi. Gwarantuję, że każdy kto przepracuje około dwóch tygodni zorientuje się na czym polega problem. Wołoch!!!! Czego Pan jeszcze nie rozumie???

@Zarząd / Michał Latos

Oj pewnie wszyscy fedrują ogłoszenia o pracę, są tacy co mają kredyty i leją w , widziałem na promocji pieluchomajty jak by co..

@Tadzios

Według mnie powinni go zwolnić już kilka lat temu. Tak samo ją. Niby kolega, niby wporządku a i tak obrabia Ci za plecami. Już widzę jak nowemu nawija makaron na uszy. Wszystko byle zostawić po sobie jak największy smród

Paw
@Tadzios

Czy warto iść do tej firmy pracować?

@Paw

Czy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Żadnej reakcji. Możesz zgłaszać problemy a nikt od 10 lat nic z nimi nie robi

Grzegorz

Witam, byłem zatrudniony na kierowniczym stanowisku w tej firmie. Mianowicie na stanowisku zastępcy kierownika magazynu, więc mogę co nieco powiedzieć o Konspo. Na początku trzeba zaznaczyć że fima od dłuższego czasu (w latach, nie miesiącach) boryka się z dużymi problemami finanowymi. Brak pieniędzy na materiał, narzędzia, maszyny czy nawet środki ochrony osobistej dla pracowników są normą. Firma żyje od przelewu do przelewu. Wpływ na taką sytuację ma kilka czynników, których nie ma tu sensu opisywać. Mimo tego, że miałem powiedziane na rozmowie kwalifikacyjnej o tym, że system, na którym opiera się firma jest dobry, z małymi niedociągnięciami, które są na bieżąco eliminowane to nie, nie jest tak. System magazynowy, produkcyjny i handlowy to trzy różne światy. Nie zgadzają się indeksy, materiałów, specyfikacje techniczne jak i podstawowe informacje na temat dostawców. Osoba zamawiająca cokolwiek jest pozostawiona sama sobie, ewentualnie może się wesprzeć bardziej doświadczonym kolegą, który zależnie od humoru pomoże lub nie. System nie miał aktualizacji przez co najmniej rok. Z opowieści wiem, że osoba, która stworzyła ten program jest w Afryce i ma tą firmę w głębokim poważaniu. Pracownicy magazynu (tylko oni mnie interesowali) chodzą w dziurawych butach bo nowe, które dostali pękają po miesiącu czy dwóch. Buty przysługują raz na rok, więc albo kupujesz swoje albo masz wentylację (przez podeszwę lub górę za końcem blachy). Jest to konsekwencją problemów finansowych, o których wspomniałem wcześniej. Teraz według mnie najważniejsza kwestia - podejście firmy do pracownika. Ci którzy mnie znają (wpis nie jest anonimowy) wiedzą, że jestem osobą młodą, mam 29 lat. Na początku tego roku miałem bardzo duży problem ze zdrowiem. Dwa tygodnie w szpitalu, po czym przypisane leki dosłownie nie pozwalały na normalne funkcjonowanie. Przez pierwszy tydzień pobytu w szpitalu praktycznie codziennie miałem kontakt z kierownikiem, następnie zadzwoniła do mnie Kadrowa z pytaniem co się ze mną dzieje, bo nikt nic nie wie (zwolnienie lekarskie w szpitalu dostaje się przy wypisie). Oczywiście po wytłumaczeniu co się stało, niby wszystko dobrze, rozumiemy - życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Gdy wróciłem ze szpitala pytałem się kierownika czy mogę jakoś pomóc pracując z domu mimo tego, że przebywałem na zwolnieniu lekarskim, więc jakby nie patrzeć wykazałem swoją chęć i zaangażowanie. Miałem wrócić w lutym, ponieważ wyprosiłem lakarza prowadzącego o jak najkrótsze zwolnienie po szpitalu. Pod koniec mojego L4 dostałem telefon od zaufanej osoby z hali, że pan M chwalił się, że z dniem 01.02 dostanę wypowiedzenie. Powody przez które miałem zostać zwolniony? Są trzy, wszystkie potwierdzone przez prezesa i kadrową. Nie ma sensu wypisywanie ich tu, ale dokładnie te powody miały być podane do zwolnienia osoby, która pracuje już długo w Konspo i ciężko na nią znaleźć "haka". marcin - wiem że to czytasz bo robisz to codziennie rano po przyjściu do pracy - mogłeś chociaż podać inne powody zwolnienia niż te dwa, o których rozmawialiśmy w przypadku wiadomo kogo. Jest jeszcze kwestia, "pani dyrektor" w miarę kumata osoba, która była team liderem w firmie spożywczej za granicą. Wystarczyło zadać kilka podstawowych pytań dotyczących zarządzania produkcją, żeby zobaczyć że brak wykształcenia kierunkowego jest rażący. Tylko w Konspo od team lidera do dyrektora dzięki pobajerowaniu prezesa. Zanim zaczęła aspirować na to stanowisko chodziła po wszystkich i pytała się "co tu nie tak i jak to naprawić". Później te pomysły, pracowników oczywiście, sprzedała Prezesowi (młodemu) i cyk awansik. Wiedza tylko z zakresu produkcji, nic więcej. Przypominam że "dyrektor zakładu produkcyjnego" powinien mieć wiedzę na najwyższym poziomie z każdego działu. Moim najgorszym doświadczeniem w tej firmie było podejście do każdego z pracowników magazynu i poinformowanie ich, że pieniędzy nie dostaną na czas, oczywiście chodzi o premię, która jest wypłacana pod stołem w kopercie. Podsumowując, firma jest przesiąknięta kłamstwem, przekrętami i dążeniem po trupach do celu. Nikomu, nawet największemu wrogowi nie polecił bym tego zakladu. Dla firmy jesteś niczym a jeśli ktoś wyczuje w Tobie konkurencję zostaniesz szybko usunięty przy najbliższej okazji. PS Jeśli ktoś z pracowników chciałby usłyszeć co jest o nim mówione - zapraszam do kontaktu PSS marcin - przy podpisie kto napisał tą opinie masz ściągę jak napisać moje imię. Bo przez 29 lat mojego życia nikt nigdy nie napisał mojego imienia "grzegoż". Oznaką braku szacunku jest pisanie czyjegoś imienia z małej litery, o błędzie ortograficznym nie wspomnę.

Stary Szef
@Grzegorz

Potwierdzam wersje. Najlepszy jest szef … mściwy i chciwy do potęgi entej …ale karma wraca… myśle ze za całe zło które w biznesie zrobił … karma już wróciła a skutki są takie ze zakład jest na dnie…

@Stary Szef

Dnie? Co konkretnie można mieć przez to na myśli? W styczniu były opinie odnośnie tego, że podobno nie uczy się tu imion osób nowych, bo podobno odchodzą po 2 tygodniach. Czy na dzień dzisiejszy są braki kadrowe? jak praca jest zorganizowana, czy coś w wykonywanych procesach się zmienia? są inne obowiązki na stanowiskach?

Jaka umowa obowiązuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j. podczas okresu próbnego?

Prawda

Umowa o pracę na czas próbny

@Prawda

Trzymiesięczny czy inny? Czy potem jest już umowa na stałe czy też na jakiś określony czas?

stary wega
@Magdalena

Co ? Prędzej niż dwa tygodnie " bystra " wypowiedzenie Tobie wyniesie.. Dwa tygodnie to max jaki się pracuje, potem ktoś inny, Tak już latami jest...

@stary wega

jeśli faktycznie by tak było to na jaki haczyk łapaliby tu stale chętnych? ile stanowisk w sumie jest tu do obsadzenia i czy na każdym sugerujesz rotację min 2 razy na miesiąc?

tragedia
@Beata

Na produkcji już się imion " nowych " nie uczymy. Bo dwa tygodnie i są inni. Tak już od dłuższego czasu.

@tragedia

to co oni w te dwa tyg zdążą tu zrobić? to wdrożenie jakieś jak może wyglądać? i jak wypłata po takim czasie się tu prezentuje?

Patryk

Jak wygląda atmosfera i warunki pracy w dziale technicznym? Szukają konstruktora ale śmierdzi mi ta firma grubym januszostwem.

stary wega
@Patryk

No gdy po 7-14 dni pracy " mutant " wyrzuca, to jak to ma wyglądać ? Osoba nie mająca o niczym pojęcia zarządzająca ludźmi. Wciąż rotacje, Ja na prawdę już nawet imion nowych pracowników się nie uczę( bo na tydzień albo dwa tygodnie to nie warto )

@Patryk

Prawda jest taka że wpływasz plotką , idz porozmawiaj a się sam przekonasz. Firma się rozwija i szuka pracowników pracowitych , sumiennym, których nie trzeba ciągle pilnować aby wykonywali swoją pracę Znasz się na tym stanowisku to im pokaż że wniesiesz coś w firmę

@stary wega

No i jak się pani Natko pracuje w coraz to bardziej gęstej atmosfer. To dopiero początek oj stary przeglądnie słupki przeanalizuje porówna wyniki to dojdzie do pewnych wniosków. Z całą pewnością od samego mieszania herbaki pani Natko słodsza ona nie będzie. Kierowanie produkcją ludźmi to z pewnością dużą odpowiedzialność. Skupianie się na kreowaniu tylko własnego ego budowaniu wizerunku kosztem nowych pracowników. Prawdą jest, że ta Pani stosuje tu pewne zabiegi socjotechniki próbuje wszystko scedować na nowych pracowników i ich nieudolność brak umiejętności i karmi tymi informacjami na spotkaniach, cóż żenujące. Jest to sposób na jakąś koncepcję obrony duże rotacji pracowników. A może niech ta Pani wytłumaczy właścicielom jakież to wprowadziła procedury prowadzenia szkoleń nowego pracownika, przejścia stanowiskowe, przydzielenie opiekuna, udzielanie wsparcia i korygowanie wiedzy i zachowań, ścieżka rozwoju awansu itp. nic tylko pozostawienie samamu sobie. Najlepiej to siedzieć w biurze oblecieć na odczepnego, a caly bałagan z szybami stalą okuciami to temat na kolejną dysputę

tragedia
@Tadzios

No właśnie, idealnie napisane. Ale trzeba robić jak najwięcej takich komentarzy, by nowe osoby nie przychodziły.

Jedziemy
@Prawda

Po pierwsze to jestem starym pracownikiem niedocenianym od lat i Marcin te głodne kawałki o tym że jest tu super jakoś mnie nie przekonują, zresztą w luźnych rozmowach sam jedziesz na firmę kiedyś Cię nagram i wyśle mailem.

Anka

Czy na produkcji pracują kobiety? Jaki jest dojazd komunikacją miejską?

@Anka

Tak pracują , i kursują autobusy

@Prawda

A co tam robią? Ciekawe, czy każdy dział jest otwarty dla kobiet, czy gdzieś praca jest w porządku, a gdzie indziej zbyt ciężko. Dużo jest dźwigania na przykład?

Wanda

Cześć, ja tutaj piszę w sprawie tej oferty na dozorcę, czy ktoś wie, czy na 100% jest umowa o pracę? I jakiej stawki można się spodziewać? Będę bardzo wdzięczna za informacje.

I znów szukają łosi..

I znów oferta pracy i co pewnie dwa tygodnie i wypowiedzenie... większości pracowników imion nawet nie pamiętam. Taka rotacja....

@I znów szukają łosi..

No tak... Słabo się to prezentuje jeśli jest tak jak piszesz. :/ Generalnie to ludzie tu się integrują chociaż jakoś czy nie bardzo?

@I znów szukają łosi..

To jak wygląda rekrutacja, skoro ogłoszenie ma być co dwa tygodnie? Są jakieś zasady czy wymogi aby być zatrudnionym, czy jak ma być rotacja, to każdy dostanie posadę?

gość

Pracuję już jakiś czas i codziennie robię większe oczy. Przede wszystkim Wołoch pseudonim Mutant no ta kobieta nie powinna zarządzać zasobami ludzkimi. Wszystko ale to dosłownie wszystko jej przeszkadza. Przerwa 15 minut w trakcie której nawet nie zdążycie się najeść. 10:15 koniec przerwy mutant już obchód robi czy wszyscy na swoich stanowiskach....lekki (usunięte przez administratora)tam panuje. Co do pracowników to dramat. Ludzie bez wykształcenia, bez aspiracji, margines społeczny i przede wszystkim od groma konfidentów. Cala prawda o Konspo

@gość

Tak to prawda przez konfidentów ludzie tracą pracę,możesz nie wiem jak dobrym być pracownikiem to i tak przyjdzie czas redukcji to lecisz pierwszy bez żadnego uprzedzenia nawet nie dowiesz się z jakiego powodu,zero szacunku dla pracownika...Konfidenci się postarają żebyś poleciał bo czują się zagrożeni..Z tego co czytam to organizacja i zarządzanie cały czas kuleje bez zmian.

Rozmowa o pracę.

Opinie są nie ciekawe, ale pomyślałam że to pewnie ludzie nie zadowolenii dodali.. Byłam na rozmowie o pracę i najniższa krajowa oraz oprowadzenie po firmie zniechęciła Mnie po całej linii... Pani kierownik w wieku Mojej córki , kierownik bardziej zniechęcił niż zachęcił... oraz za najniższą to wolę w domu siedzieć na zasiłku.

@Rozmowa o pracę.

A co było nie tak w tej firmie że oprowadzenie Cię zniechęciło?

super zarząd

Nie ma to jak usuwać komentarze jakie nie psują... A pisanie zarządu firmy, na go-work pokazuje jakie macie słabą renomę... Pozdrowienia dla kitki " skarpetki muszą być mega pachnące, po całym dniu specerowania po firmie " :D

@super zarząd

Z tego co mi wiadomo z regulaminu, usuwane są komentarze, które go łamią. Niby jaka ta słaba strona zarządu, może powiesz wprost?

HR

Ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

@HR

Ok, spoko, ale najpierw daj znać dlaczego. :o

Bylejakość

Byłem w maju na rozmowie na stanowisko brygadzista. Rozmowę prowadziła Pani Natalia Wołoch. Poprosiłem o odpowiedź nawet jak będzie negatywna. Pani Natalia zapewniła, że da odpowiedź. Do dziś czekam na telefon,SMS lub chociaż e-mail ???? Jeżeli osoba reprezentująca firmę tak traktuje ludzi przy procesie rekrutacyjnym to zdecydowanie nie polecam.

Maciej zg
@Bylejakość

Natalia to (usunięte przez administratora) wredna byle w (usunięte przez administratora) włazic szefowi końńń ona opcina pensje premie i ciągle pogaduszki w pracy z swoim chłopakiem M. Nie przyjmuj się tu wypłaty są po terminie nie mają pieniędzy premie po 2 tygodniach w sumie wypłata wychodzi na 3 części a tak naprawdę nie wiadomo ile się tam zarabia same długi w u pracowników a do pracy chcą odrazu. Dobrze że już tam nie pracuje nie polecam

risotto z kurczakiem
@Maciej zg

Wszystko się zgadza Nata... to osoba kompletnie nie nadaję się do tej roboty częste pogaduch w pracy całkowity brak kontroli szefostwa nad kombinowaniem i zamiataniem pod dywan tematów przez ten układ produkcja magazyn. które są świadomie zatajane. No bo jak coś nie wyjdzie na produkcji pani N bo czegoś nie dopilnowała to szybko siwek zwany M zamówi zadziała i po temacie co tam koszty ile jest takich sytuacji ? |obecnie to aż strach pomyśleć o zakupach bo Ryśka nie ma więc myszy harcują pełen luzik. A co tam że coś nie było zamówione na czas że wiecznie czegoś brakuje coś się podebierze coś przesunie itp. byle by nikt sie nie domacał że ktoś tu daje du..y ale układ widać gołym okiem szkoda tylko firmy i szefostwa. to że łazi do góry mydli oczy itp to jedno a robi co innego. Reasumująć magazyn kryje produkcje produkcja kryje magazyn tylko na koncie firmy cienko. Do następnego

sąsiad
@risotto z kurczakiem

w pracy wielka kierowniczka, a po pracy ucieka od ludzi... bo boi się... tyle w niej odwagii

@sąsiad

A powiesz jej to wprost, tak żeby o tym wiedziała? ;p

Arkadiusz

Ma Pan naprawdę duży problem z zatrudnieniem pracowników, ponieważ każdy kto zorientuję się co jest grane w tej firmie odchodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j.
1.2/5 Na podstawie 465 ocen.
  • Budowlana 4
    85-874 Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konspo Mariusz Latos i Zbigniew Gliniecki sp.j.