GT CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA

Opinie o GT CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA

Alicja

@jakiśtam, co masz na myśli? Powiedz więcej o pracy w tym miejscu.

jakiśtam
@Alicja 30.03.2017 15:28
@jakiśtam, co masz na myśli? Powiedz więcej o pracy w tym miejscu.

Koleś jest moim dłużnikiem na 4tyś z tytułu wynagrodzenia. Mam prawomocny wyrok sądu. Nic Biedak nie posiada.ŻAL.

jakiśtam

Jeśli lubicie adrenalinę to POLECAM. (usunięte przez administratora)

twardziel

Pracuję w firmie konkurencyjnej i dowiedziałem się że firma zmieniła magazyn na większy i biuro. Wiem że są gdzieś w Pruszkowie. Z tego co się orientuję dokupili dwa czy trzy nowe samochody , widać starają się. Wygrywają co raz więcej przetargów i mają ciekawe prace. Chyba spróbuję przejść do nich, swojej roboty mam już dość wiecznie pretensje i cięcia. O GT słychać co raz głośniej i lepiej. Wydaje mi się , że jest szansa coś ciekawego porobić , a to że są czasami kłopoty no cóż zdarza się. Tam gdzie ja teraz pracuję ( w korporacji ) na wypłatę czekam nie raz 3 miechy. Ani sobie dorobić ani nic- goło. A tak to wiem , że mogę trochę nadgodzin zrobić i dla rodziny przynieść. To takie moje spostrzeżenie.

łysy

Pracuję już jakiś czas w firmie i nie narzekam. Dużo zależy od pracownika i chęci. Jeśli chcesz i się starasz to można sporo zarobić jak na te czasy. Są i minusy , ale gdzie ich nie ma. Z szefem zawsze idzie się dogadać

obserwatorka

Przypadkowo trafiłam na tą stronę ,znam tą firmę i tych ludzi co pisali opinie domyślam się że również , ale to nie ważne. Za znaczę , że nie jestem pracownikiem tej firmy , a GT Chłodnictwo znam od 2006 roku jak jeszcze sam właściciel tyrał i budował firmę. Tak to już bywa , że pracownicy potrafią sporo krwi napsuć. Współpracuję z tą Firmą i znam nie których pracowników i byłych również. Muszę powiedzieć , że tak jak właściciel ma podejście do pracownika , szacunek do człowieka to mało takich ludzi, po prostu do dogadania w każdej kwestii , a znam różne szczegóły gdzie drugi pracodawca to by taką opinie wystawił , że pracownik by nigdzie nie znalazł już pracy. O wszem słyszałam również , że zdarzają się jakieś opóźnienia w płatnościach ale zawsze wszystko jest uregulowane, to wiem z pewnego źródła gdyż znajomy pracował jakiś czas temu u Pana Grzegorza. Samochody na złom śmiech mnie ogarnia , pewnie , że każda firma chciała by mieć nowe auta -....a może tak byście drodzy panowie zaczęli dbać o cudzą własność. Na pewno sporo by pieniędzy zostało na wypłaty nie mówiąc już o kombinowaniu. Ogólnie moja opinia jest z obserwacji ze źródła od byłych nie których pracowników. Polecam każdemu takiego szefa , oby ich było więcej.

Romuald
@obserwatorka 07.10.2015 13:30

Jak można zrobić tyle błędów w tak krótkiej wypowiedzi?

Norbert

Firma nierzetelna. Nie polecam.

Zostaw opinię o GT CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GT CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA