Dietex Jurskiego 41 Warszawa (wejście od ul. Łokietka)

Opinie o Dietex Jurskiego 41 Warszawa (wejście od ul. Łokietka)

W budynki Jórskiego 41 mieści się kilka firm jednego właściciela. TDSwojno i Dietex. Wszystkie firmy sprzedają odkurzacz "kirby" który myje sprząta, odkurza etc. Jest to super ekskluzywny produkt produkowany w Stanach zjednoczonych. Gwarantowane jest 2400zł brutto, plus nagrody jeśli wyrobisz plan sprzedaży. Firmę nie interesuje wykształcenie za to czy masz prawojazdy i własny samochów. Jednym słowem akwizycja. Firmę można poznać po wydrukowanej kartce naklejonej na szybie "Dietex"... Jeśli jesteś Urodzonym Akwizytorem To dobrze trafiłeś.

Zostaw opinię o Dietex Jurskiego 41 Warszawa (wejście od ul. Łokietka) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dietex Jurskiego 41 Warszawa (wejście od ul. Łokietka)