Claremont

Szczecin

Opinie o Claremont

mario

Co tu taka cisza na forum, może ktoś napisałby jak tu teraz z atmosfera pomiędzy pracownikami.

Jeśli jesteś studentem, to jeszcze jest ok,bo pracodawca nie musi płacić składek za Ciebie, jeśli nie jesteś studentem, to na umowie zleceniu otrzymasz grosze. To tylko na papierku, bo od tej śmiesznie niskiej kwoty odprowadzają składki, Ty tak naprawdę zarabiasz prowizyjnie. Nie sprzedasz, nie będziesz otwierał nowych punktów, nie będziesz zarabiał. Nikt tutaj nie motywuje, nie goni do pracy, nie rozlicza (raporty oczywiście tak ), wszystko w Twoich rękach. Wymagane miejsce na przechowywanie towaru, którego czasem jest całkiem sporo.

Maja

Zarobek zależy od ilości punktów, które posiadasz. Przyzwoity dochód dopiero wtedy gdy masz min. 50 punktów. Zanim zaczniesz, dowiedz się ile punktów działa na Twoim obszarze, bo jeśli żaden, to musisz zacząć od pozyskiwania nowych. Minusy- eksploatacja własnego auta, koszt paliwa odliczasz od prowizji. Umowa zlecenie, telefon służbowy. Praca dla osób zdyscyplinowanych.

as

witam, ktoś pracuje w tej firmie jako Przedstawiciel handlowy z własnym samochodem, opłaca sie?? Proszę o opinie

Zostaw opinię o Claremont - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Claremont