Opinie o Zarząd Nieruchomościami I Wspólnotami Mieszkaniowymi Perfekt Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zarząd Nieruchomościami I Wspólnotami Mieszkaniowymi Perfekt Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zarząd Nieruchomościami I Wspólnotami Mieszkaniowymi Perfekt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarząd Nieruchomościami I Wspólnotami Mieszkaniowymi Perfekt Sp. z o.o. w Szczecin

Ktosik Nowy wpis

Perfekt firma która kasuje tylko kasę a w przypadku problemów umywają ręce. Mają gdzieś lokatorów, traktują nas jak zło konieczne ,które przeszkadza im w odbębnieniu 8 godzin, mimo tego że to ze z naszych pieniędzy mają płacone pensje. To nie (usunięte przez administratora) ze za siedzenie i picie kawy pensja się należy.

Marek Nowy wpis

Witam, to co usłyszałem w radiu interwencji jest nie do uwierzenia. Pracownik firmy ma obowiązek się przedstawić. Natomiast nie udzielanie informacji o przeglądach, łącznie z okazaniem protokołów, to czyste bezprawie. Osoba lub osoby płaconce za usługę nie mają wgladu o wyniku usługi? Toż to kryminał. Jak widzę Zarządcy nie podlegają prepisom prawa. Pozdrawiam

Elżbieta Nowy wpis
@Marek

Ale to co konkretnie się wydarzyło, co w radiu mówili tak właściwe?

Marek Nowy wpis
@Elżbieta

Można sprawdzić w Internecie w radio interwencja.

Grzesiek

Bardzo sumienna firma, zawsze stara się wykonywać wszystko idealnie, dobra praca ale dla tych którym chce się pracować.

Beata
@Grzesiek

Najgorszy zarządca w Szczecinie!!! ,, sumienna firma,, to żart...? O lewactwo, nirubstwo, lekcewazenie

@Beata

Możesz trochę bardziej to rozwinąć?

Erich
@Elżbieta

co tu rozwijać? Właścicielka chce mieć święty spokój. Nie orientuje się co robi np. Pani Bożenka. A Pani Bożenka jest najgorsza. Nie może zrozumieć, ta p. Bożenka, że jest pracownikiem najemnym i jej pensja, z której jest niezadowolona jest zależna od właścicielki firmy. Nawet jak będziemy płacić więcej od m² to i tak ona dostanie to samo.

@Erich

Ok, ok. A to całe lewactwo i lekceważenie to gdzie jest w takim razie?

Erich
@Elżbieta

Ja akurat nie użyłem określenia lewactwo. Czytaj Elu ze zrozumieniem. Jeśli już miałbym użyć brzydkich słów do określenia sytuacji, to bym powiedział katolicyzm.

@Erich

Wybacz, odniosłam się już do wątku w perspektywie całości, bo zastanawiam się o co Beacie chodziło. Umiesz odnieść się do jej zarzutów?

gonia434
@Beata

I tu się z Panią nie zgodzę,najgorszą jest BRELL 2,wiem o tym z własnego doświadczenia!!!

@gonia434

O proszę. ;p A o tych tutaj to jakie zdanie jest?

bruder.aus.dem.osten@gmail.com

Perfekt Nieruchomości Szczecin , Beznadziejna firma. Niemili pracownicy, okropne podejście do właścicieli lokalów, Najgorsza jest Pani Bożenka.

@bruder.aus.dem.osten@gmail.com

Co się konkretnie stało, że tak uważasz? Miałeś jakąś niemiłą sytuację?

bruder.aus.dem.osten@gmail.com
@Anna

Właściwie każde spotkanie z Panią Bożenką jest nieprzyjemne. Ona uważa nas właścicieli za przeszkadzających w jej pracy. Uważa, że za mało zarabia. żeby się starać. Jak pomyślę, że startowała w wyborach do rady osiedla Bolinko to mnie śmiech zalewa.

@bruder.aus.dem.osten@gmail.com

Ale podejście. To chyba powinna się postarać zeby zarabiać więcej :D Ciekawe czy ma taką możliwość podwyżki.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zarząd Nieruchomościami I Wspólnotami Mieszkaniowymi Perfekt Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
kurka

Niemili pracownicy, okropne podejscie do wlascicieli lokalów, decyzje wydawane na widzimisie

@kurka

Co oznacza okropne podejście? Co takiego robią właścicielom? I co z tymi decyzjami na "widzimisie", tak o sobie decydują bez rozpoznania danego problemu? Zgłaszaliście to gdzieś?

Perfekt Nieruchomosci Szczecin , Beznadziejna firma , jeśli chodzi o Zarządzanie , pomoc lokatora poszczególnych nieruchomosci , pracownicy w biurze , nie uprzejmi ! Oderwani od rzeczywistości , nie kompetentni . Absolutnie nie polecam .

Justyna

Czy spółdzielnia zatrudnia osoby sprzątające? Można liczyć na odpowiedź?

Krysia

Zarządca Perfekt bardzo fajna firma. Są tam panie w księgowości z którymi nie tylko można porozmawiać o czynszach wytlumacza co i jak ale jak chce się porozmawiać od serca to pani każdego wysłucha :) polecam z całego serca

Właściciel

Jestem zachwycona obsługa. Od lat nie mogliśmy pozbyć się pijaka i golebnika z nieruchomości. W Perfekcie jedna z opiekunek dopilnowala by zrobić porządek i usunąć uciążliwości dla mieszkańców. Przez lata Dombest nie dawał rady. Wystarczyło trafić na panią Bozenke. Dziękujemy!

admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Perfekt Sp. z o.o. Zarząd Nieruchomościami i Wspólnotami Mieszkaniowymi na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Zostaw merytoryczną opinię o Zarząd Nieruchomościami I Wspólnotami Mieszkaniowymi Perfekt Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Zarząd Nieruchomościami I Wspólnotami Mieszkaniowymi Perfekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zarząd Nieruchomościami I Wspólnotami Mieszkaniowymi Perfekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zarząd Nieruchomościami I Wspólnotami Mieszkaniowymi Perfekt Sp. z o.o.?

Zarząd Nieruchomościami I Wspólnotami Mieszkaniowymi Perfekt Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Niemcewicza 15 B
    71-520 Szczecin

Zarząd Nieruchomościami I Wspólnotami Mieszkaniowymi Perfekt Sp. z o.o.