Centrum IB Sp. z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 34 ocen.

Opinie o Centrum IB Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum IB Sp. z o.o.

marina

Centrum ib hehe fajna firma najfajniej dźwigało się komputer stacjonarny do naprawy buahaha albo zgrzewki wody z lidla , kto może ucieka z tej chorej firmy tymi świetnymi drewnianymi schodami pomocna (0) odpowiedz

Kamila

Witam, pracowałam w Centrum IB przez ponad rok. Jedynym powodem dla którego zaprzestałam współpracy było to, iż zdecydowałam wrócić do swojego rodzinnego miasta. Wspominam to miejsce pracy jako jedno z lepszych w mojej karierze zawodowej. Poczynając od tego, że bardzo lubiłam to czym się zajmowałam, a byłam Koordynatorem Szkoleń; poprzez wyjątkowo kompetentnych trenerów (brałam udział w szkoleniach np. Sekretariat jako biuro Zarządu); idąc dalej przez bardzo dobrą współpracę z szefem firmy, który dba o swoich pracowników, stwarzając duże możliwości rozwoju i dzięki któremu czułam się doceniona; kończąc na osobach z którymi pracowałam w biurze, a z którymi mam kontakt do dnia dzisiejszego. Szczerze polecam Centrum IB, jako kolejny krok w Twojej ścieżce kariery zawodowej. Z wyrazami szacunku, Kamila

Kaśka

Absolutnie złe miejsce pracy.

Nikc

Jeśli zatrudniają tak jak prowadzą zajęcia to współczuję. Sale rodem z PRLu i zerowy budżet na zajęcia.

xoxo

Super, że zapewniony jest elastyczny czas pracy @ania, bo wtedy łatwiej dopasować sobie cały grafik dnia, ale czy atmosfera odpowiada każdemu? Pozdrawiam

pracowalam

Praca w IB centrum to najgorsze, co się może człowiekowi przytrafić. Nikomu nie zyczę współpracy z tym ośrodkiem. To co widnieje na stronie to iluzja, która karmią potencjalnych klientów/współpracowników. rzeczywistość jest smutna i przerażająca. NIE POLECAM!

pracownik

Miałam okazję pracować w IB Centrum. ( usunięte przez administratora ). Jeśli chcesz pracować przez pierwszy miesiąc w formie wolontariatu, a później zarabiać najniższą krajówkę, lubisz być ciągle mieszany z błotem dobrze trafiłeś.

Olano

Firma zajmuje się programami podwyższania kwalifikacji kadr zarządzających oraz pracowników małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Wszystko w porządku, tylko czy analizując obecny rynek zatrudnienia i tendencje panujące w Polsce czy aby na pewno jest tak, że przedsiębiorstwa chętnie wysyłają pracowników na szkolenia?

były pracownik

~do klientka~ Droga Pani, to, że komuś raz się noga powinęła, nie oznacza, że od razu trzeba wypisywać negatywne opinie na temat Firmy. Pracowałam w Centrum IB przez dłuższy okres czasu. Mam za sobą bagaż doświadczeń, a to za sprawą Szefa, który przede wszystkim wymaga, ale także doradza, dzięki czemu można bardzo wiele się nauczyć. Firma współpracuje z wieloma doświadczonymi i kompetentnymi trenerami, dlatego jakoś szkoleń jest na wysokim poziomie. Poznałam Firmę od środka i z całą pewnością mogę polecić zarówno pracę w Centrum, jak i uczestnictwo w szkoleniach.

janek

no niestety każdy medal ma dwie strony, ale w każdej firmie dowiadujemy się o większości rzeczy już w trakcie pracy, jak to jest tutaj, może ktoś wie? bo referencje nie sa najgorsze jak tak patrze

rokoko

referencje zrobiły na Tobie dobre wrażenie, a na posty na tym forum zwróciłeś uwagę? nie wszystko jest tam takie kolorowe

eleanor

Znałam dwie dziewczyny które tam pracowały, jedna 2 lata, druga chyba prawie 3. Obydwie miały dość mocną psychikę, a Szef był dla nich w miarę miły bo bez nich sam nic by nie zrobił. (usunięte przez administratora) Nabrały doświadczenia, miały umowę o pracę i oczywiście odeszły jak tylko pojawiła się szansa na lepszą, normalniejszą pracę.

byla

Nie, to nie jest praca w której można zostać na stałe. Na ogół jest zatrudniona jedna dziewczyna która wszystko w miare ogarnia i jest w firmie jakoś dłużej, (usunięte przez administratora) Rotacja jest ogromna.

dzieki Bogu juz weekend!!!

Anonim czy to początek czy nie, nie ma to najmniejszego znaczenia- ZAWSZE najniższe wynagrodzenie możliwe na rynku i NIGDY to się nie zmienia czy pracujesz miesiąc (po śmiesznym okresie próbnym darmowym bez żadnej umowy jak najdłużej się da) czy też dłużej. (usunięte przez administratora)NIGDY nie podołasz (gwarantuje Ci to każdy kto postawił tam swoją nogę!) Zastanawiając się nad wyborem tego miejsca pracy należy najpierw zapytać samego siebie- ile dla mnie warte jest zdrowie ?

KS

Znam firmę Centrum IB, jak i właściciela od ok. 4 lat. Wspópraca układała się zawsze bardzo dobrze. Szef zaangażowany, z pasją, z planami i perskpektywą rozwoju firmy. Wszelkie negatywne komentarze to steki bzdur i pomówień!!!

była pracownica 2

Ja również pracowałam w Centrum IB i zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. ( usunięte przez administratora )

Klaudia

Wszystkie te negatywne opinie to nie prawda. Owszem szef wymaga ale dzieki temu można się dużo nauczyć. Pracowałam w firmie Centrum IB. Początkowo było trudno ale później spoko. Poznałam zasady i duzo sie nauczyłam. Praca tam pomogła mi zdobyć duże doswiadcznenie. Polecam, a negatywne opinie nie są obiektywne.

***

To nie jest strona nt szkoleń, tylko opinia o pracodawcach, a ten w skali 1-10 to -1. Rotacja przerażająca( usunięte przez administratora ) Jeśli chcesz tam pracować, to zastanów się 17 razy, a jak jeszcze masz ochotę tam pracować, to tyle razy, aż Ci nie przejdzie!

kaska

polecam szkolenia w Centrum IB - byłam na szkoleniu z Pisania wnioskow unijnych jestem zadowolna. Wszytsko zgodne z ofertą:) Pozdrawiam

Zostaw opinię o Centrum IB Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum IB Sp. z o.o.