Hotel Sonia

Opinie o Hotel Sonia

kreggs

Nie wiem @anonim jakie stanowisko Cię interesuje, bo jeśli zwykła obsługa hotelowa to zarobki w granicach 2000 złotych, razem z premią, no ale kucharze mają już większe zarobki, szkoleń jako takich firma nie robi, no ale warto jest spróbować przynajmniej

generalnie fajna praca ale zalezy na jakis tanowisku jesli chodzi o kelnerki i kucharzy w cafe to jest lux reszta ma [usunięte przez moderatora] ciezka prac nie wakacje ale z szefostem jest sie w stanie dogaddac kasa kiepska. ale powodzenia:)

Zostaw opinię o Hotel Sonia - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Sonia