AMA-BUD

Opinie o AMA-BUD

Mto

@Kostul więc mówisz prawdę, bo tak to właśnie wygląda teraz w AMA-BUD. Dobrze jest też z tego powodu, że firma zapewnia pracownikom umowę o pracę, a dla mnie to jest ważne.

Gregor

Szkoda, że nie napisałeś co mówią o swoich klientach. Wtedy zapewne uśmialibyśmy się po pachy! Skoro lekceważą pracowników to co mówić o klientach :(

Szczęśliwy bo były pracownik

Słowa kojarzące się z AMA-BUD (Prezes firemki to śmieszny gość zwłaszcza jak proponuje smieszną podwyzkę:) Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako żadną;) - kształć się sam a potem Cię wykorzystamy oczywiście gratis.... Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... hehe patrza tylko jak coś donieść szefowi:( Od jakiej stawki można negocjować pensję 1000 zł hihi Najbardziej podobało mi się w AMA-BUD jak prezes wypił co nieco i nie zmieścił sie w drzwiach Najbardziej nie podobało mi się w AMA-BUD: złe traktowanie pracownika, lekceważenie

Zostaw opinię o AMA-BUD - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMA-BUD