Kubex Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Kubex Sp. z o.o.

rppo

zarobki są naparwde różne jak patrzyłem, ale tak średnio to z 2000 do 3000 zł netto można zarobić jak się startuje u nich, no chyba, że jakieś już wyzsze stanowiska to wtedy na pewno też odpowiednio wiecej jest.

Słowa kojarzące się z Kubex Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .wspaniali.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?1200 Najbardziej podobało mi się w Kubex Sp. z o.o.: Najbardziej nie podobało mi się w Kubex Sp. z o.o.:

Zostaw opinię o Kubex Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kubex Sp. z o.o.