Opinie o Markam Mariusz Gordzielik w Nakło

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markam Mariusz Gordzielik. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Markam Mariusz Gordzielik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markam Mariusz Gordzielik w Nakło

Ela

Dla mnie Pan Mariusz to jedna wielka katastrofa. Już wiem dlaczego chce przekonać do siebie ceną, bo niestety niczym więcej wykazać się nie potrafi. Sądził że dobry bajer to przymknę oko na jego partactwo ale niestety i tutaj się pomylił. Łapie się czegoś o czym po prostu nie ma zielonego pojęcia. Szkoda czasu i nerwów.

Klienci
@Ela

Pani Elu co pan Mariusz remontował u pani? Pytamy bo widzieliśmy remont łazienki u znajomej i nie budzi zastrzeżeń kawał dobrej roboty wykonał ale nie chcemy się opierać na jednej opinii więc ciekawi mnie co u pani było nie tak. Z góry dziękujemy za odpowiedź

Monia

Jestem bardzo zadowolona! Remont generalny ubikacji poszedł sprawnie, mimo że w trakcie pracy wyskakiwały jakieś ukryte "cuda", Pan Mariusz zawsze znalazł jakieś fajne rozwiązanie. Pan miły profesjonalny, widać że zaangażowany w pracę,wkłada w nią serce można liczyć na fachowe porady. Polecam każdemu, kto chce mieć zrobione dobrze, solidnie, a nie chce pójść z torbami

Beata
@Monia

Czy Pan Mariusz wystawia faktury za wykonaną pracę?

Przyglądam się już dłuższy czas co tu się dzieje i mam wrażenie że gorzej jak w przedszkolu. Drogie Panie, bo widzę że przede wszystkim one tu się udzielają to nie jest miejsce do rozgrywania porachunków. Pomyślcie o tym że ludzie tu szukają fachowców a wy temu panu w ten sposób odbieracie pracę. Chcecie rozgrywać jakieś porachunki proszę bardzo ale nie w taki sposób. Panie Mariuszu z tego co wiem jest Pan dobrym fachowcem dlatego życzę powodzenia.

Joanna
@Gość

Zaintrygowała mnie ta opinia. Widać że nie powinno się mieszać spraw prywatnych z zawodowymi. Czyżby kobiety się zrzeszyły?

Janek Nowy wpis

Chcielibyśmy podziękować Firmie MARKAM za profesjonalizm na najwyższym poziomie, efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania oczywiście w bardzo pozytywnym znaczeniu. Bardzo szybkie, sprawne i świetne jakościowo wykonanie. Gorąco polecamy współprace z Firmą MARKAM! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy na firmę, która oferuje świetna jakość w rynkowej dobrej cenie. Bardzo dziękujemy i raz jeszcze polecamy!

Paweł Nowy wpis

Super, bardzo kompetentna, solidna i uczciwa firma, wszystko wykonane z duża starannością. Bezproblemowo zarówno kontakt jak i dogadanie się z terminem. Polecam!

Gość Nowy wpis

Dobry wieczór.Polecamy Pana Mariusza,z remontu kuchni jesteśmy bardzo ale to bardzo zadowoleni.

Jakie godziny pracy obowiązują w Markam Mariusz Gordzielik?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Markam Mariusz Gordzielik? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Asystent kierownika projektów
Nakło
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy KASJER
Nakło
Netto Sp. z o.o.

@Gość

Fachowiec kończy swoją pracę. Robi od A do Z wszystko co było ustalone.

Ewelina
@Monika

@Monika no właśnie nie bardzo wszystko co było ustalone.

Joanna

Ela

Ewka
@Ela

Dokładnie tak .Zresztą pokazuje tylko dwie łazienki w portfolio więc chyba zaczyna dopiero

Ciężka klientka
@Ewka

Negatywne opinie są nie sprawiedliwe w stosunku do Pana Mariusza, wystawia je osoba która mści się na nim. Mogłam obserwować Pana Mariusza podczas remontu i jest naprawdę dobry w tym co robi,dokładny, doradzi wszystko co robił tłumaczył .To ja byłam ciężkim klientem ale dał radę ???? Polecam go w 100%

Klientka

Sama potwierdziłaś że jest to zemsta a nie prawdziwa ocena. Uważam że to nie jest miejsce na takie rzeczy. Ale dobry fachowiec sam się wybroni

@Ciężka klientka

Ciężka klientko napisz coś więcej co u Ciebie remontował ten wykonawca , jak z cenami . Czy podpisuje umowę na wykonanie prac ?

Waldek

Tak ma znaczenie bo żona bardzo uparła się aby Mariusz robił u nas remont i chce wiedzieć kogo biorę .

Iloncia

@Ciężka klientka Ciężka klientko jak już tu jesteś to napisz coś więcej co u Ciebie remontował ten wykonawca , jak z cenami . Czy podpisuje umowę na wykonanie prac ?

Ciężka klientka
@Iloncia

Tak podpisuje umowy, wystawia faktury, wszystko jak należy. Pan Mariusz remontował u mnie łazienkę i ubikację. Co do cen to najlepiej zadzwonić do wykonawcy i się do informować.

@Ciężka klientka

Ciężka klientko Szkoda że nie dodał zdjęć ma swojej stronie z łazienki i WC ,które u Ciebie remontował

Klient
@Ciężka klientka

Jest jakiś kontakt telefoniczny do niego ? Bo przeszukany został przeze mnie cały internet i kontaktu nie widzę

Klienci

Ewelina

Czy wie ktoś jakie ceny i terminy ma ten wykonawca ? Ma swój transport materiałów?

Klientka
@Ewelina

Informacji rzetelnej nie można uzyskać. Adwokatki broniące nie mają info w konkretnych tematach.

Majka
@Ewelina

Jeżeli nikt z klientów nie chce się wypowiedź to może wykonawca by udzielił informacji. Też ciekawa jestem.

Jola
@Ewelina

Ewelina przecież można się skontaktować bezpośrednio z wykonawcą po co tu pytać.

Patrze na te wszystkie opinie i wypowiedzi na temat Pana Mariusza i śmiem twierdzić, iż chyba on sam sobie te pozytywne opinie i wypowiedzi wystawia, a to dlatego że na portalu np.Aleo o godzinie 4:59 otrzymał pozytywną wypowiedz od jakiejś Pani która go bardzo broni na wszystkich portalach, zaś 30 minut później o 5:22 rano otrzymał kolejny pozytywny komentarz od " Kowalskich " , dla mnie jest to dziwne . Sądzę, że ewidentnie fachowiec przez duże F cierpi na bezsenność, ciekawe tylko dlaczego ? bała bym się zatrudnić takiego F

PS
@Ania

Jeszcze kopiuj wklej te komentarze, trochę mało inteligentne zagrywki.Kilka jednakowych zamieszczanych na różnych portalach, komuś fantazji zabrakło

Beata
@Monia

Czy Pan Mariusz wystawia faktury za wykonaną pracę?

Monia

Jestem bardzo zadowolona! ???? Remont generalny ubikacji poszedł sprawnie, mimo że w trakcie pracy wyskakiwały jakieś ukryte "cuda", Pan Mariusz zawsze znalazł jakieś fajne rozwiązanie. Pan miły profesjonalny, widać że zaangażowany w pracę,wkłada w nią serce można liczyć na fachowe porady. Polecam każdemu, kto chce mieć zrobione dobrze, solidnie, a nie chce pójść z torbami ????

Zostaw merytoryczną opinię o Markam Mariusz Gordzielik - Nakło

• Jak się pracuje w Markam Mariusz Gordzielik?

Zobacz opinie na temat firmy Markam Mariusz Gordzielik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markam Mariusz Gordzielik?

Markam Mariusz Gordzielik