Opinie o Iwona Menet Firma Handlowo-Usługowa w Iwonicz-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Iwona Menet Firma Handlowo-Usługowa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Iwona Menet Firma Handlowo-Usługowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iwona Menet Firma Handlowo-Usługowa w Iwonicz-Zdrój

Pokazała mi się oferta dla sprzedawcy z data sierpniową a przynajmniej do wtedy miało być aktywne ogłoszenie. w tym roku już nikt nie był potrzebny? od wakacji będę szukać zatrudnienia i myślałam czy by tu do sklepu też CV nie przynieść. Atmosfera wobec tych poprzednich opinii się zmieniła?

Hanna

cześć, powiecie mi ile okres próbny tu w sklepie trwa? widziałyśmy z koleżanką, że na stoisko z wędlinami kogoś szukali tutaj i po prostu się zastanawiamy. było napisane o premii uznaniowej. Jak ona w praktyce ostatecznie wychodzi? tylko o wyniki chodzi?

@Hanna

Jeśli ktoś pragnie utracić zdrowie nie tylko fizyczne ale i psychiczne, to ,to miejsce do tego jest idealne. Pani Iwona nie zna pojęcia czegoś takiego jak premia uznaniowa. Właściciele sklepu pracowników nie zwalniają. Właścicielka sklepu wraz z siostrami zrobi wszystko żeby to pracownik sam od siebie się zwolni i jeszcze na koniec powie że,pracować im się nie chciało.

Alicja
@Karolka

Jeżeli nie ma premii to ile tak na prawdę tutaj się zarobi? I jeśli możesz to daj znać co takiego się dzieje żeby pracownik zrezygnował z zatrudnienia. Będę wdzięczna bo myślałam iść zapytać o pracę

@Alicja

Zarobisz najniższą krajową i ani grosika więcej. Natomiast zapłacisz pomimo tego że, właściciele mogą puścić uszkodzony towar np za stłuczona butelka . Zapytać zawsze możesz. Powiem to tak. Jeśli przypadniesz siostrom pani Iwony do gustu i będziesz z nimi trzymać i nadawać na resztę załogi to się utrzymasz . Jeśli nie to psychicznie Cię skończą tak jak skończyli już 5osob. Wszystkie same się pozwalnialy. .

@Alicja

Będą cię (usunięte przez administratora)aż nie wytrzymasz i się zwolnisz. Od stoiska mięsnego trzymaj się z daleka bo będziesz sprzedawać stare,śmierdzące, zamrożone a później rozmrożone mięso. Dziwne że jeszcze nikt tym się nie zatruł.

Katarzyna
@Karolka

Jezeli nie dostaje sie premi to po co i skad ta informacja? Czyli zarobki na poziomie najnizszej krajowej. A jak z zakresem obowiązkow? Cięzko jest, duzo pracy? Jakie są zmiany i w jakich godzinach jest praca?

@Katarzyna

Informacja o premi jest tylko po to, aby przyciągnąć ludzi do pracy. Tak,zarobki najniższa krajowa. Zakres obowiązków. Wszystko. Odbieranie, wykładanie towaru. Sprawdzanie dat. Donoszenie towaru z magazynu . Na sklepie osób pracujących jest dwie więc,łatwo domyśleć się można że jest niezły kocioł za marne pieniądze . Praca dwu zmianowa. Od 6-14.od 14-22

@Karolka

Dość dużo informacji. A co z terminowością wypłat? Czy kasa jest zawsze na czas na koncie i czy jest w całości? Pod tym kątem firma wywiązuje się z obowiązków wcględem pracownika?

@Izabela

Kasa zawsze się zgadza i jest na czas

@Karolka

Jeszcze w kontekście tych podanych zmian, to w to wliczona jest jakaś przerwa, tak? Jak długa? I czy jest w firmie jakaś kantyna, stołówka do zjedzenia i do odpoczynku?

@Izabela

Żadnej przerwy śniadaniowej nie ma. Owszem,kawę i kanapkę możesz sobie zrobić i zjeść i wypić ale tylko na stojąca i tylko wtedy kiedy klienci Ci na to pozwolą.

@Karolka

Dlaczego tylko na stojąco? Przecież jak klienta nie ma, to nie ma szans usiąść na jakiś stołek, zjeść, skoro nie ma kogo obsługiwać? Jak ktoś tak przysiądzie to od razu jest reakcja przełożonych?

Karolka Nowy wpis
@Izabela

Bo nie ma socjalnego żeby można było spokojnie sobie usiąść i zjeść. A druga sprawa to musisz stać na zapleczu i zaglądać czy klienta nie ma bo,klient jest najważniejszy

Aaa Nowy wpis
@Karolka

A co z toaletą? Można spokojnie wyjść za potrzebą, czy też sa jakieś restrykcje, kiedy można iść własnie za potrzebą??

Karolka Nowy wpis
@Aaa

Jeśli klientów w danym momencie nie ma to ,tak,możesz iść.

Zostaw merytoryczną opinię o Iwona Menet Firma Handlowo-Usługowa - Iwonicz-Zdrój

Iwona Menet Firma Handlowo-Usługowa
  • Długa 54