Bonprix Sp. z o.o.

Opinie o Bonprix Sp. z o.o.

Kate

Ktorys raz dzwonię na infolinie i zawsze jest pani malo sympatyczna. Chcialam zmienic tylko rozmiar ubrania ktore kupilam. Wiem ze mozna to zrobic jak sie chce badz przyjac milsza tonacje. Zawsze ta sama niemila kobieta.

@Kate

Przepraszamy za niewłaściwą obsługę, która stała się przyczyną Pani niezadowolenia. Rzeczywiście nie można edytować złożonego zamówienia. Jeśli zamówienie nie zostało jeszcze przekazane do realizacji w magazynie, można je anulować i złożyć ponownie. Mamy nadzieję, że pomimo zaistniałej sytuacji pozostanie Pani naszą klientką.

L4

Zastanawia mnie jedno dlaczego wszyscy jesteśmy brani jedna miarką dziewczyny na poli i Werze zasuwają całe osiem godzin z trudnością i wielkim wysiłkiem przychodzi zrobienie normy i premie maja takie sama jak stanowiska z mniejsza norma lub bez niej Czy może nikt tego nie widzi albo nie chce widzieć a może by tak panie po wymieniać przydałoby się czasem paniom co po niektórym prawdziwa praca I dlaczego panie na kłelu maja dodatek za specjalne stanowisko plus premia Całe osiem godzin Kłel przegada śmieją się i obijają o 13 maja normę A jak nie ma kłela to podstawiają im kurtki harta wszystko byleby się nie narobiły Wszyscy wiedza ze zrobić normę na kłelu to nie problem I dlaczego np na prasowaniu jak idzie się do pomocy to dziewczyny nie pozwalają więcej wbić niż 250 potrafią nawet policzyć sztuki żeby tylko nie przekroczyć a i warto dodać ze panie tutaj żelazka się boja jak tylko maja pomoc to robią wszystko tylko nie prasują i wszystkie z nich to kierowniczki wszystkie chcą żądzić Warto byłoby postawić panie na taśmie tak żeby sobie przeszły całe 12 miejsc i zobaczyły jak to łatwo i przyjemnie się pracuje i bierze taką samą wypłatę miło by było zobaczyć pracujące panie Patrzę codziennie na te stanowiska i naprawdę mam dość nie równego traktowania

Lucy
@L4

I oczywiście. Powinni postawić Cię na 8h stania i machania ręką na prasowanie lub na czyszczeniu butów...plecy i nogi Ci odpoczną . A co do normy to owe panie z prasowania robią najwięcej 270 sztuk gdzie Wy na poli mając 600 robicie 800. Albo trzeba Ci załatwić 4 tyg na kurtkach jak to panie z prasowania robią. Kiedy były szukane chętne osoby to nikt nie chciał się zgodzić, teraz nagle boli.

Ta
@L4

Witam. Szczerą prawda. Dziewczyny na szyciu mają luz. Kler również. A i jeszcze Hart tam też można powymieniać dziewczyny... Brakarki. Mają ciężko.

Kosia
@Ta

To się zamień 0 kiedy chcesz ? Ja 2i 5 roku robiłam na taśmie Chętnie wrócę

Nelson

No ja również dziękuję (usunięte przez administratora) 14 dni zwolnienia po teście, byłem wszystkie darmowe soboty i nadgodziny. Podkreślam darmowe bo do tej pory nie otrzymałem za nie nic ): jak wszyscy zresztą. Dostałem 300 zł premii świątecznej i urąbali mi premie uznaniową, a za co nie wiem i się nie dowiem. (usunięte przez administratora)wesołych świąt nie życzę!!!!

@Nelson

U nas na zmianie jest "lepszy" Pan. Dostał wypłaty 2600 zł. Uznaniowej wogóle nie dostał, świątecznej także nic. Był na zwolnieniu tym, co test mu firma zrobiła, 2 tygodnie i mówił, że jeden dzień w grudniu. To jest docenenie pracownika na święta i zostawienie go na lodzie. Jest to nawet trudne do opowiedzenia ile takich ludzi jest! Czym się (usunięte przez administratora) kierowała?

@@Tytula

Czemu się nie zgłosi do brygadzisty, kierownika, czy do (usunięte przez administratora) , a tam... no nic się nie stało. Druga sprawa, że ja znam chłopaka, który również nie dostał premii, ale nie rozpowiadał o tym, nie wypisywał na forum, tylko poszedł, dowiedział się i wyjaśnił. Więc zamiast wylewać pomyje, najpierw trzeba wyjaśnić. Każdy widzi jakiś problem, ale niepotrafi spojrzeć z innego, swojego punktu. Łatwo jest oceniać, trudniej doceniać.

@Pracownik mag.A

Co ty pierd0lisz?! Plują Ci w twarz, a ty mówisz, że dach przecieka i kapie na głowę? Wiesz ilu osobą nieprzedłużyli umowy teraz? Przed świętami. Prezenty sypią się z rekawa(usunięte przez administratora), jak śnieg za oknem.

@Rt
@@Tytula

No to gość jest jeszcze lepszy, z 1500 bonów, dostał 30 zł. :)

Violin

Dziewczyny, ja nie rozumiem jednej rzeczy. Czemu zamiast pogadać z kimś z pracy o problemach to wypisujecie na forum tutaj, bo ja rozumiem czasami się wyżalić trzeba ale jak tu napiszecie to nic się nie zmieni, nikt z kierownictwa tutaj nawet na to nie wchodzi Macie prawo do tego oczywiście żeby sobie popisać ale ja nie rozumiem czemu wolicie tutaj napisać zamiast podejść pogadać na żywo między sobą i może coś sie razem uda zrobić z tym co wam na wątrobie leży

Daria
@Violin

Wchodzą tu i czytają, zarówno kierownictwo jak i biuro, a nawet sam dyrektor. Jeżeli uważasz, że coś w tej firmie da się załatwić rozmową, to niewiele wiesz. Ci co próbowali zmienić coś na lepsze już dawno odeszli lub zostali zwolnieni

erka
@Daria

a takimi wyrzutami na forum coś ktoś załatwił? bo jak są jakieś niedomówienia czy coś to się powinno według mnie od razu iść wyżej i powiedzieć, bo tu kto to rozwiąże?

@Daria

Jak można wogole dostać się (usunięte przez administratora) na rozmowę? Chciałabym usłyszeć bezpośrednio od niej, czemu i za co została mi obcięta premia świąteczna?

Daria
@erka

Te czasy gdzie można było iść z problemami do osób wyżej, to już dawno się skończyły Pracownicy nie mają żadnego wsparcia. Wszystko w myśl zasady ,, Jak Ci nie pasuje, to na twoje miejsce jest 100 innych chętnych "

@@Tytula

Siedzi w biurowcu na parterze, możesz do niej iść.

@Ff

W którym miejscu? Kończę dzisiaj o 14, więc mogę do niej podejść.

Przy windzie.

Zawisza

Tak narzekacie na tą firmę, jak Wam tu źle i jak strasznie Was traktują. Moje pytanie :dlaczego tu jeszcze pracujecie? OLX jest pełen ofert. A może wcale nie jest tak źle?Uważacie, że są lepsze miejsca? Droga wolna. Nikt Was tu na siłę nie trzyma. Tylko papierek na biurko kierownika i jesteście wolni. To nie państwowa firma, tylko prywatna i właściciel prowadzi ją tak jak on uważa. Są takie zasady a nie inne a my mamy wykonywać powierzone obowiązki. Komu nie pasuje, zawsze swoje Eldorado może przeżywać w innej firmie.

sylwiuszz
@Zawisza

nie lepiej pogadać z przełożonym wyjaśnić jakieś swoje frustracje i coś z tym zrobić??? nie rozumiem, gowork zamienia się w gorzkie żale, Zawisza no taka jest prawda, ale to kwestia podejścia chyba nawet nie tyle do pracy co do życia...

@Zawisza

Fajne podejście masz najlepiej lecieć na OLX i szukać czegoś innego zamiast wprowadzić jakieś zmiany w Firmie żeby nie tracić pracowników, gdyby każdy poszedł drogą jaką napisałaś Firma by nie miała nikogo do pracy.. Portal ten jest po to żeby firma wiedziała co sie dzieje i coś robiła w kierunku tym żeby było dobrze i nikt sie nie martwił utratą pracy a nie po to żeby sie wypłakać i czytać wiadomości takie jak ty napisałaś że jeśli jest tak źle co my tu robimy, jesli chcesz sie wypowiedzieć czasami wszystko czytaj ze zrozumieniem nie to co ślina na język przyniesie dzięki powodzenia

Zz
@Była Brakarka

Ale zdajesz sobie sprawę, że pisząc na goworku z anonima to nic się nie zdziała?

Leluś

Pozdro dla kierownika :)

Le
@Leluś

Pozdro mordeczko! Dzisiaj piątka przybita i idę co godzinę patzryć co a automatach z jedzeniem, może coś wypadnie, da się zarobić, a że nic nie muszę robić, to można nierobów zagonić!

emma

i czy to jest praca w biurze? (dyspozytor)

Walter White
@emma

Cześć, praca jest jak najbardziej biurowa (podstawowa obsługa pakietu Office, drukarki), ale czasami trzeba też wyjść na zewnątrz (sprawdzić kontener, zrobić inwentaryzację placu, zanieść kierowcy dokumenty). Poza tym warto znać jakiś język obcy (kierowcy w 80% to Polacy, z pozostałymi idzie się dogadać po angielsku, z niektórymi po niemiecku a z innymi w ogóle, na migi). Jeśli chodzi o cechy przyszłego dyspozytora to na pewno są to: cierpliwość, odporność na pracę w stresie, szybkość w podejmowaniu decyzji. To chyba tyle

@Walter White

jezu dziękuje za taką odpowiedź, fajnie że ci się chciało, teraz już mam jasność

POLAREK
@emma

O widzicie można ugułem napisać konkretnie na pytanie tego typu, dziękuję za te wypowiedź

Bon
@Walter White

Witam. Niby ogłoszenie jest a nikt nie odpowiada jak się aplikuje...

@Bon

może już mają pule kandydatów z których będą rekrutować...

Blanka
@Walter White

a jak chodzi o godziny pracy to jakie są? praca pon - pt? czy weekendy też?

godzinka

08/09- 16/17 biuro

rysownik

jestem zainteresowany pracy jako grafik/ rysownik odzieży, w ogłoszeniu mam napisane że bede się komunikował z osobami z niemiec… znam angielski na b2 i nie wiem czy to wystarczy biorąc pod uwagę że dla nich to też będzie drugi język więc nie wiem czy taki poziom mi wystarczy i czy brak jakiejkolwiek znajomości niemieckiego przejdzie…? druga kwestia to jakie są godziny pracy? bo poniżej widzę odpowiedzi ale dotyczące innych stanowisk a w ogłoszeniu nie jest to podane, może ktoś sie orientuje?

frugo
@rysownik

wydaje mi się, że dobrze by było znać choć podstawy niemieckiego, ale warto w rekrutacji dopytać

lama

myśle że ta praca to będzie w godzinach otartego biura 8/9-16/17

lama
@rysownik

ale z tego co widzę to jest umowa zlecenie w niepełnym wymiarze godzin, więc penie będziesz miał to jeszcze bardziej elastycznie, wszystkiego myślę że się dowiesz dopiero na rozmowie

Zz

I jak tam, udało się?

Nata

(usunięte przez administratora) Karma zawsze wraca I tego z całego serca życzę w Nowym Roku

Chuck Norris

Do tych którzy kradną jedzenie będziecie obserwowani !!! bo to nie jest śmieszne jak komuś ginie jedzenie a pasibrzuchy się pasa!

hak
@Chuck Norris

moze zapomniales zabrac z domu kanapeczek?

@Tytula

(usunięte przez administratora) właśnie przyznała premie świąteczne. Zgodnie z rozpiską, osoby do 20 dni zwolnienia lekarskiego w roku kalendarzowym miały otrzymać 800zł premii świątecznej. Wyobraźcie sobie dziewczyny, może i przyszłe pracownice, że na wolnieniu byłam raz, 7 dni i to z powodu testu, który mi wykonano w pracy, który wskazał covid. Spóźniłam się dwa razy, raz 4 minuty, raz 19 minut. Byłam w każdą sobotę, która była obowiązkowa i odbębniłam wszystkie 30 minut w okresie wakacyjnym. Oczywiście za darmo, no bo jak. No i zgadnijcie ile mi (usunięte przez administratora) przyznała premii świątecznej, jak mnie doceniła? A no otrzymałam (usunięte przez administratora)zł brutto, czyli tyle co osoba, która była na zwolnieniach lekarskich ponad 30 dni w roku. Mało tego. Przerób co miesiąc mam 115-130%, w tym miesiącu, dziwnie, bo mam 96% i obciętą podstawę premii(usunięte przez administratora) Nie wiem za co i skąd Pani, która na magazynie pojawia się tylko w środy i/lub gdy wręcza wymówienia, wie, jak ja pracuje i czym sobie zasłużyłam na takie docenienie mojej osoby, tuż przed świętami. Razem z premią świąteczną dostałam przelew (usunięte przez administratora)zł... pięknie! Pensja najgorsza w tym roku! (usunięte przez administratora)

Bugaj
@@Tytula

Dokładnie to jest porażka co tu sie dzieje robia nas w balona non stop . Przychodzcie dalej w soboty i nadgodziny za darmo napewno zostaniecie nagrodzeni a te pomarańczowe koszulki maja z was ubaw po pachy zapchane ciastkami ktore wpiepszaja i kawka z mleczkiem która stoja i mieszaja z 30 min a wy (usunięte przez administratora) na ich premie haha ...

@@Tytula

U mnie dokładnie to samo. Tyle lat się pracowało i takiego poniżenia w formie wypłaty przed swietami w ramach podziękowania za rok pracy to ja nie widziałam dawno.. ale chyba o to chodzi żebyśmy się same zwolnili a nie ona nas

Dyzia
@@Tytula

Ja dostałam (usunięte przez administratora)zł z obiecanych (usunięte przez administratora) mimo 14 dni zwolnienia. Równiez covid. Także dziękuję(usunięte przez administratora), że zdecydowała za mnie, w końcu się zdecydowałam i to jest mój ostatni miesiąc pracy. Z tego co rozmawiałam z dziewczynami, to sporo się już źle czuje i odwiedzi lekarzy specjalistów, a kilka odejdzie bez słowa. Żenująca wypłata, najjgorzsza w tym roku bez porównania z tą rok i dwa lata temu. Żenująca! Dawno mnie tak nikt nie poniżył, jak teraz (usunięte przez administratora). Niedziekuje

Sowa

Czy może mi ktoś z pracowników bonprixowych wyjaśnić , czemu w tej firmie nie dają urlopu na żądanie, a jeśli już czemu nakładają karę w formie 75 zł z wypłaty ,(usunięte przez administratora), na magazynie b jest zimno , co będzie jak będą dwucyfrowe mrozy, każą nam pracować w soboty za które nie płaca , a podobno do odbioru. ( nie wiadomo kiedy)Wszystko na wariackich papierach. (usunięte przez administratora)

emma

hej widziałam ofertę na dyspozytorkę wiecie jaka umowa jest proponowana na początek?

Blanka

dają uopa?

agencyjna

przez agencje masz 3 mc zleceniówki na początek z tego co słyszałam

agencyjna
@Blanka

ale nie wiem czy to na każdym stanowisku, najlepiej do hr napisać wraz z cv

ravioli

myślicie że na grafika rysownika odzieży będą chcieli portfolio? nie napisali nic o wymaganym doświadczeniu w ogłoszeniu więc się zastanawiam

fosa
@ravioli

no jeśli masz się czym pochwalić to nie zaszkodzi dołączyć moim zdaniem..

łaskawy
@ravioli

jezeli chodzi o kwestie graficznie to na pewno jest to bardzo wazne

łaskawy
@ravioli

tak mi sie wydaje, ale moze ktos rzeczywiscie wie z autopsji

Suzzi

Masakra telefonu nie można mieć przy sobie trzeba jakieś podania pisać i później czekać wieczność aż rozpatrzą to... Szatnia na 3 piętrze a cała praca na samym dole jak zapytałam czy mogę iść do szatni zobaczyć czy dostałam telefon " czekałam wtedy na bardzo ważny" odpowiedź była że pójdę sobie na przerwie teraz powinnam robić normę... wszystko oklejone przez ich naklejki i zostało to przez nie zniszczone bo odrywa sie sama folia od niej tylko, cała reszta z niej zostaje na twoim urządzeniu,(usunięte przez administratora)

Bon
@Suzzi

Szczera prawda.

@Suzzi

Nie ma znaczenia, czy UA, czy z PL. Olewacie pracę dziewczyny ( nie wszystkie i rzeczywiście większości Panie agencyjne), a później się dziwicie, że ktoś Wam premię zabiera. Same uczycie swoich złych nawyków nowe Panie, czy To z UA czy z MD. Prawdą jest, że mało robią, bo my dziewczyny już wiemy, kiedy, jak i gdzie mozna się zachować, zrobimy normę, nie będzie to problem. Ale Panie z agencji, nie wiedzą o tym i obserwują, powtarzają nasze zachowania, a że maja o wiele mniejsze doświadczenie, lub zerowe, to są efekty, Problemem nie są zachowania koleżanek, problemem w zarządzaniu pracą i wyciąganiu z niej wnisków. To samo tyczy się Panów. Ilu ich tam pracuje? Pewnie widzicie, że mało robią i tylko porządki. Otóż Ci Panowie pracują na nas dziewczyny, (usunięte przez administratora), których nie widać, są powoli już zastępowani, a to nie koniec. Podsumowując. Same nauczyłyśmy naszych przełożonych różnych zachowń, same akceptujemy zachowania Pań z agencji, same widzimy co robią Panowie, a czego nie. Kwestia, czy nas ktoś wysłucha?

Pracownik mag.A

Nie kierownik, nie liderzy, tylko (usunięte przez administratora). Czym się kierowała? A no danymi liczbowymi, przede wszystkim na początek poszły Panie, (nie wiem czemu my kobiety jesteśmy w tej kwestii dyskryminowane, bo większości to my dziećmi się opiekujemy), Panowie nie, które korzystały często lub długo ze zwolnień. Czego się spodziewaliście? Szczerze? Czego? Kolejne pójdą z małym przerobem i roszczeniowe. Szkoda, że (usunięte przez administratora) nie rozmawia z brygadzistami i kierownikami, bo Ci mniej więcej wiedzą, kto się stara i mu zależy. ...no ale to już nie mój problem...póki co, bo na koleżanki, też przynajmniej 2x w roku zwolnienie na dzieci dostaję, bo nie mam nawet z kim ich zostawić.

Mila

Piszcie o bierzacuch problemach i co się dzieje a nie co będzie i to z plotek...

smola
@Mila

bieżących* pozdrawiam

Minti

Mam pytanie, na czym konkretnie polega praca brakarki? Jakie czynności się wykonuje?

@Minti

Dostajesz towar ze zwrotu od klienta. Musisz go rozpakować, sprawdzić, czy nie był używany, czy jest zgodny z zamówieniem (rozmiar, czy w ogóle ten produkt odesłany itp.) Jak jest nowy, pakujesz w folię i wysyłasz dalej, jak nie, naklejasz etykietę, odpowiednią do braku, który wykryłaś. Generalnie, ocena ciuchu (w większości) ze zwrotu o d klientów,

@Pracownik mag.A

a takie pytanie już teoretyczne, nie jest to dla mnie jakaś istotna kwestia ale ciekawi mnie to, co się dzieje dalej z tymi ciuchami ze zwrotów, wskakują spowrotem do sklepu?

@Pracownik mag.A

druga sprawa, jest to jakaś duża odpowiedzialność czy jak się komuś noga powinie to nie będzie jakiegoś dużego problemu?

@Minti

Te, które były tylko przymierzone i zwrócone, tak. Pozotsałe, w zależności od braku. Wyprzedaż, a nawet utylizacja.

@Minti

Zależy jak sie powinie. Za błędy się płaci. Z premi zabierają 50zł.

Luuna
@Pracownik mag.A

a macie tam jakieś zniżki, w sensie rabat pracowniczy? a jeśli tak, to ma on jakiś limit czy można z niego korzystać ile się chce?

Luuna
@Pracownik mag.A

a jeśli chodzi o czas pracy, to w jakich godzinach pracują brakarki? jedna zmiana czy więcej?

Ll

Są dwie zmiany, 6-14, 14-22

Dwie zmiany. 6-14, 14-22

@Luuna

Tak, są. Nie pamiętam ile dokładnie, bo bardziej opłaca się kupować na wyprzedaży, w zakładzie, albo w sklepie w biurowcu. Obniżka na wyprzedaży jest bardzo duża.

Laura

Praca na dwie zmiany 6-14 14-22

@Pracownik mag.A

okej dzięki wielkie za merytoryczne odpowiedzi w sumie nawet sie nie spodziewałam że ktoś odpowie tutaj

@Pracownik mag.A

a no to tak klasycznie dość, wszędzie jakaś odpowiedzialność jest

bon
@Pracownik mag.A

a ogólnie wśród ludzi to często zdarzają się takie pomyłki czy to sporadyczne przypadki raczej?

famus
@bon

mi się osobiście nie zdarzyło

Ll
@bon

Niektórzy w ogóle nie robią błędów, a zdarzają się tacy, co raz w tygodniu będą mieli. Jak ktoś dokładnie ogląda rzeczy, to może być spokojny.

@bon

Dużo zależy od doświadczenia i ... szczęścia. Serio, to u nowych, które pędzą na wynik, oczywiście, że częściej. Lepiej na spokojnie się nauczyć wyrabiać co swoje i się nie przemeczać, niż gonić wynik, a złapać błędy.

famus
@Ll

dokładnie tak, lepiej troszkę wolniej, a posprawdzać dokładnie, wtedy nie ma żadnego problemu

dona
@Pracownik mag.A

a ty już długo pracujesz na tym stanowisku? bo wole opinię osób, które swoje przepracowały, ciężko jest? czy raczej można się z czasem przyzwyczaić?

@dona

Można się przyzwyczaić, ale przerób mocno zależy od tego gdzie stoisz. Są lepsze i gorsze miejsca na taśmie.

@dona

Ponad 5 lat, to chyba w miarę długo?

dona
@Pracownik mag.A

długo, długo, ja sama w żadnej firmie tyle nie przepracowałam, więc jak na moje standardy, to staż dość pokaźny :)

Tytula

Płacą na przerwie, a na przerwie możesz sobie wziąć telefon z szatni. Słaby argument. Przejdźmy wogołe do tego, że zakaz kontaktu jest niezgodny z konstystucją tego państwa. A bzdurą że nie można mieć kontaktu z dziećmi.

Ech
@Tytula

Witam. Dużo dziewczyn ma telefony zarówno Polacy jak i Ukraina i to nie o przerwę mi chodzi...

NN
@Ech

Mam pomysł, niech zniosą zakaz posiadania telefonu na hali (stanowiskach pracy) i będzie po problemie. A wiadomo dlaczego w ogóle jest zakaz?

My

Jak pies ogrodnika ??? Skoro wszyscy do wszyscy bez wyjątków.

Dryga

Ale zanim zaczniecie oskarżać wszystkich to upewnijcie się czy na pewno zaklepałyście posiłek czy na pewno na odpowiednią godzinę i czy do prawidłowego magazynu.

Brakarka
@Dryga

Ta sytuacja z jedzeniem była akurat zamówiona dobrze.

Pracownik mag.A

Same sobie zgotowałyśmy ten los? Myślisz, że pracodawcy zależy na tym, żeby dziewczyną pracowało się źle ? To jest ich cel i za to nam płaci? A co z chłopakami?

Ktoś.

Witam. To prawda. Pojemniki z wodą powinny być czyste a są bardzo brudne nawet powiedziałabym że zagrzybiale. Kiedy były myte. Lub wycierane?Ktoś powinien o to zadbać.

@Pracownik mag.A

Po pierwsze drogi pracowniku Mag A. 1. Zacznijmy od tego że UK nam to zgotowała od samego początku jest w tej firmie i robią normy z kosmosu byle by mieć premie jakoś do tego czasu nie zauważyłam aby któraś z liderek przyszła do nich z błędem? bo przecież po co lepiej przyjść do Polki i wytknąć błąd 2. Tak podam przykłady stoisz 8 godzin bo niektóre zabierają ci krzesło do siedzenia chyba na każdym stanowisku już powinno być może żeby chociaż było Fair po drugie WODA pracodawca musi zapewnić wodę pracownikowi a nie glony z brudnych rzek po trzecie powinni zrozumieć że też potrzebujemy pracy niektórzy uczą sie szybciej niektórzy potrzebują wiecej czasu na to nie powinno być tak że liderki obgadują z pracownikami innymi JAKĄŚ TAM PANIĄ bo robi powiedzmy 160 przez 7 godzin. 3. wynagrodzenie wynagrodzeniem, jeśli przez to że woli samą UK zatrudnić na firme co będzie robić po 12h za niższą stawke chyba bardziej sie mu to opłaca niż trzymać Polaków po 8 godzin plus zaoszczędzą swoje 3 zł dlatego wolą nam zabierać z premii i częściej używać kontroli jakości (-50) celem widać turaj jest likwidacja osób z polski z tej firmy codziennie widze nowe osoby z UK co będą siedziały po12h robiąc normę swoją a później klient zadowolony bardzo jeśli pisze negatywne opinie o swoim zamówieniu dodam od siebie że to nie tanie ubrania są a dostaje jakie dostaje śmierdzące, brudne chyba norma powinna być ciut mniejsza jeśli jeszcze chcecie mieć klientów w tej swojej wspaniałej firmie.. 4.Co z chłopakami? A czy oni składają ubrania siedzą nie zapierdzielają z boksami zabierają ubrania jeśli są do prasowania czy odplamiania, wyrzucają (usunięte przez administratora) ogarniają dostawy czy oni mają norme? czy zwalniają ich za nie zrobienie norm NO NIE

@Ktoś.

Zadbają jeśli będzie sama UK już na firmie to myślę że liderki z UK ruszą temat odnośnie wody :D

Jola
@Pracownik mag.A

Temu pracodawcy zależy tylko na tym, żeby się źle pracowało. Co jest robione dla pracowników żeby im było lepiej ? A nie no przepraszam, zapomniałam że od czasu do czasu dostanę jabłko, żeby sobie osłodzić zastraszanie i (usunięte przez administratora)

@Jola

No nie, raczej kierownictwo jest słabe, bo pracodawca, nawet nie wie, jaka panuje tu atmosfera. Tworzą ją wyższe szczebla zarządzania, a im niżej w strukturach, tym większa spolegliwość i nikt się nie odzywa, tylko wykonuje dziwne, niejednokrotnie nieracjonalne i ze stratą dla firmy pomysły. Jest nowa Rada Pracowników, zobaczymy. Było pierwsze zebranie i póki co, nic nie zostało przekazane nam, nie wiemy o czym było, czy coś poruszyli. Sami wybieraliśmy.

Rafaello
@Była Brakarka

Liderki z UK tao by nawet wody z kibla napiły jak wchodzą w (usunięte przez administratora) to i to by zrobiły

@Jola

, a co powiesz, na sobotę pracującą 12 listopada do odbioru?! Przecież robią z ludzi (usunięte przez administratora) już, biorąc pod uwagę, że w tygodniu po 10 godzin, a na zerówce niektóre po 12 pracują! O premii rocznej, któraś słyszała? Nie? Kryzys jest, nie będzie, wojna jest, nie będzie, trzeba przeznaczyć na ukraińców, więc nie będzie. Wszystko oddać, a Ty nieważne, że płacisz w sklepie już 2x więcej niż rok temu, to Ci płatne nadgodziny i soboty zabrali i straszą, że jak nie przyjdziesz, to się "odnotuje" to! Jeden chłopak w palarni tłumaczył, że inflacja i słaby złoty, dla firm zagranicznych w PL to jest zbawienie, w dobie kryzysu gospodarczego. Niemcy może i poniosą wiesze koszty za prąd, czynsz, ale zarobią na naszychwypłatach, przez słabego zlotego. Tak to tłumaczył i jest w tym coś.

Laura
@Tytula

No właśnie z tą sobotą 12teraz to jest żenada. A dwa co z premiami świątecznymi czy karta ? Coś ktosvwie czy coś będzie?

Mysio

Ta firma to tonący Titanic A, no i jeszcze bez kapitana na statku A woda już dawno skisła Tyle w temacie Czas sobie szukać innej roboty

Zostaw merytoryczną opinię o Bonprix Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Bonprix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonprix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 338.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonprix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 226, z czego 42 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonprix Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonprix Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonprix Sp. z o.o.