opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Bonprix

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 1282 ocen
Opinie(3555)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(3555)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza firma
  • .
  • Praca w bonprix
  • .
  • Social Media
  • .
  • Klub bonprix
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza firma

Praca w bonprix

Social Media

Klub bonprix

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Łódź - Bonprix
Wołczkowo - Bonprix

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Bonprix Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Bonprix Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 17
    • 18
    • 19
    • …
    • 29

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Bonprix Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zdruzgotana

    09.05.2017 21:48

    Inne

    Traktują pracowników jak śmieci. To co ostatnio dzieje się na dziale pakowni przechodzi ludzkie pojęcie. Pracownicy traktowani są jak roboty. Niewykonalny plan musi zostać zrobiony. JESTESMY JUZ ZMĘCZONE. Monotonna praca stojąca 6 dni w tygodniu po 9godzin, a płaca- cóż... Praktycznie najniższa krajowa, bez plac za nadgodziny i pracę w trybie grafikowym (mowa o sobotach) premia ostatnimi czasy to jakaś kpina. Statek starych, stałych i sumiennych pracowników niebawem zatonie, dzięki choremu systemowi plac i traktowania pracownika, MAMY DOŚĆ!!
    ReviewUserIcon
    Nowa

    27.04.2017 17:29

    Inne

    O rany! Ja mam tu pracować! Jest tu ktoś normalny?
    ReviewUserIcon
    Magda

    23.02.2017 17:23

    Inne

    Chcialam sie dowiedziec jak wyglada praca w bon prix, ale takich komentarzy to jeszcze nigdy nie widzialam. Na na miejscu waszego pracodawcy wszystkie bym was wawalila i skompletowala nowy sklad. Zdrowy. Bo zachowujecie sie jak chore psychicznie.
    ReviewUserIcon
    PRACOWNIK

    13.05.2017 18:11

    Inne

    Magda... Być może niektóre komentarze są tu nie na miejscu...chodzi tu o te dotyczące podawania konkretnych nazwisk, bo ludzie zamiast powiedzieć komuś coś prosto w twarz wylewają żale tu... Ale praca tutaj jest naprawdę bardzo ciężka...w tym momencie to sytuacja jest nieciekawa, bo ludzie zwyczajnie nie mają już siły, są zniechęceni, załamani bo mamy tylko jeden dzień w tygodniu wolnego....a za soboty firma oddaje wolny dzień kiedy się im podoba-jak jest mnie pracy-a że pracy dużo, nie ma nowych chętnych, a dużo pracowników odeszło, to sytuacja jest krytyczna... i ktoś kto nie pracuje tutaj nie ma pojęcia jak to wygląda....że jest tak źle!!!!
    ReviewUserIcon
    pntl

    26.05.2017 09:43

    Inne

    jakie sa zarobki dla nowych pracownikow?
    ReviewUserIcon
    nik

    30.11.2016 11:17

    Inne

    Imprezka była super, choć muzyka chyba lepsza w zeszłym roku? Za to wyżerka jak tralala. Tylko wódki nie dali, pewnie żeby się znów dziewczyny nie pobiły.
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    28.11.2016 10:49

    Inne

    Klasy to nie masz za grosz ! Podobno kobiete też najlepiej poznaje się jak zachowuje się w złości i po rozstaniu. I ani mnie to ziębi ani parzy ale ja z taką babą nie siedziałbym nawet 5 min. Jak już ktoś tu zauważył forum nie jest od tego.
    ReviewUserIcon
    Koleżanka

    29.11.2016 08:16

    Inne

    Bez komentarza. Nie znasz mnie nie komentuj. Po drugie chyba nie masz dzieci i rodziny tak w ogóle.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.11.2016 15:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    P.S.

    27.11.2016 23:22

    Inne

    Jak trzeba nisko upaść aby o swoich niepowodzeniach małżeńskich wypisywać na forum firmy , w dodatku oskarzając inne osoby za własne błędy . To świadczy że jesteś kobietą o osobowości paranoicznej i jeśli potrzebujesz pomocy to zgłoś się do psychologa bądź innego lekarza .
    ReviewUserIcon
    dora

    26.10.2016 17:50

    Inne

    Napiszcie coś o balu jubileuszowym
    ReviewUserIcon
    Towarzyszy Lenin

    27.10.2016 07:04

    Inne

    A co tu mówić pojdziecie potańczyć popić za darmoche dadzą parę groszy jak ostatnio będą ahy ohy jaka to firma wspaniała idą zmiany a po nowym roku aneks do umowy 3 soboty pracujące koniec z kasą za bilety koniec wczasów pod grusza i podwyżka 50 zł brutto ale baw się ciemna choloto baw się
    ReviewUserIcon
    Bigfish

    19.10.2016 22:56

    Inne

    Z czytanych postów wnioskuję że tam pracują same debile . Nic też dziwnego że klienci dostają produkty niezgodne z rozmiarem lub długo po terminie dostarczenia .
    ReviewUserIcon
    Oburzona Żona

    19.10.2016 18:07

    Inne

    Na reklamacjach to chyba za mało pracy panie mają gdyż podrywają i flirtują z żonatymi mężczyznami!!!a potem twierdzą że nic takiego się nie stało!!!!
    ReviewUserIcon
    Karinka

    24.09.2016 21:23

    Inne

    Na pakowni tez jest taki jeden który obecnie jeździ na windzie środkowej bez zęba nie miły zabiera wózki na piętra i się do tego rzuca a parter nie ma wcale .Wstrętny pasztet .
    ReviewUserIcon
    kuna

    27.09.2016 16:39

    Inne

    Sylwia a jak by dawal caly czas na parter wozki to pietra by nie mialy.Trzeba sie dzielic.
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.09.2016 16:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Oj tam ;)

    19.09.2016 15:40

    Inne

    Haha a ty pracujesz tu że mówisz że nie ma wyścigu gryzoni :D ? Może nie wszędzie jest ale są panie co się wręcz ścigają kto więcej zrobi , a że więcej błędów mają przez pośpiech to inna bajka już:D
    ReviewUserIcon
    halo koalo

    18.09.2016 15:08

    Inne

    a szukaja mlodszego specjalisty ds resktrukturyzacji? i co taka osoba ma robic?
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.09.2016 12:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    para

    16.09.2016 15:07

    Inne

    Już maja kaplet, spóznilaś sie sikoreczko!!!
    ReviewUserIcon
    Kto zjada nam owoce

    14.09.2016 15:11

    Inne

    Spedycja nie chce owoców , ponieważ są mało dostępne ,oraz są zjadane przez osoby z innych działów:(
    ReviewUserIcon
    chory na wszystko

    19.08.2016 17:39

    Inne

    a co powiecie o pracy w magazynei b?
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.07.2016 22:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mała

    04.08.2016 16:16

    Inne

    tak, na kromkę chleba ci wystarczy
    ReviewUserIcon
    Truskaweczka

    30.06.2016 08:39

    Inne

    W BonPrix dwa tygodnie temu rozpoczęto nowy,letni konkurs - Wyścig Szczurów Po Owoce ! Są już przodownicy ,ale wyniki zostaną ogłoszone na koniec sezonu DARMOWEGO OWOCA.Życzymy sukcesów i dużo witamin.
    ReviewUserIcon
    123

    22.06.2016 20:55

    Inne

    zastanawiam się nad pracą w bon prixie, ale z tego co tu czytam.. czy jest możliwość spokojnego przepracowania na kompletowaniu zamówień chociaż kilku miesięcy? juz wiem, że atmosfera jest zła, ale poza tym, jak dokładnie wygląda praca, czy trzeba zrealizować jakąs konkretną ilość zamówień w ciągu dnia na przykład, czy jest ciężko, czy może być? jaka jest średnia wieku, pracuje sporo młodych osób? jak wygląda sprawa wolnego, nie ma problemu gdy np chcemy jakis dzien miec wolny i wczesniej poinformujemy o tym? i ogólnie nie ma aktualnie postojów, czy są? dziękuję z góry za odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    anabela

    08.07.2016 22:19

    Inne

    jakimś dziwnym trafem większość ludzi pracuje od lat...
    ReviewUserIcon
    Vc

    18.06.2016 00:53

    Inne

    Czytalam to forum ale nigdy nie pisalam. Wiec dzis moj pierwszy raz. Napisze tak wszyscy myslacy ludzie w tym zakladzie ktorzy przeczytali posty pani ktora tak zawziecie broni p. Sprzataczek i honoru zakl. Pracy wie o kogo chodzi .wiec powiem pani tak przynajmniej polowa zakladu wie co jedna z p.pracownic robi jezeli jest pani tak inteligetna za jaka sie pani uwaza to prosze sie domyslic . I prosze nie straszyc pracownikow uczciwie pracujacych ktorzy nie okradaja zakladu i szanuja to ze maja prace i wyplaty moze nie kokosy ale na czas. Milego myslenia .
    ReviewUserIcon
    A.S.

    18.06.2016 15:54

    Inne

    Ależ ja nikogo nie strasze. Doszły mnie słuchy co sie dzieje w Łódzkim oddziale, Jakie forum powstało.Ja jestem u Was raz na jakis czas, i juz dawno zauważyłam ze cos tu nie gra.Ale po ostatniej rozmowie telefonicznej, i tym co tu czytam , wszytko przerosło moje oczekiwania. Jest to forum publicze,kazdy to czyta. Ludzie którzy są zainteresowani z naszą współpracą też, w jakim świetle jest na dzien dzisiejszy pokazany zarys naszej firmy. Również miłego myslenia. Gwarantuje ze co nie którzy będą mieli bardzo duzo czasu ( na to myślenie)
    ReviewUserIcon
    Prac.ag.pracy

    18.06.2016 00:36

    Inne

    Nikt nie psuje wizerunku firmy tylko wizerunek pan sprzataczek nie wszystkich oczywiscie i nie strasz bo nikt sie ciebie nie boi a tak pozatym do tego sluzy forum..........wyplaty nie dostaje sie za spanie w pracy i inne ..... wszyscy wiedza jakie .......rzeczy........
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Bonprix?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Bonprix Sp. z o.o.

    ul. Składowa 35 90-127 Łódź

    NIP:7280132490

    REGON:00647042200000

    KRS:0000114651

    http://www.bonprix.pl
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Serio?

    17.06.2016 15:07

    Inne

    A.S. Większej głupoty tu nie było :D tak to sobie mozesz straszyć w domu ;) zajmij sie obowiązkami w pracy a nie pierdoły piszesz :D
    ReviewUserIcon
    A.S.

    17.06.2016 18:07

    Inne

    Tak głupoty?? To zobaczycie co Was czeka jak powracacie z urlopów.
    ReviewUserIcon
    A.S.

    17.06.2016 14:54

    Inne

    No to się doigrałyście, wszystko zostało zgłoszone do glównej centrali, brawo super. Z tego co wiem Wasze rozmowy tez są ponagrywane, gdyz działacie na szkode wizerunku firmy. Mozecie byc pewne ze bedą takie roszady ze garstka ludzi zostanie. Mają zamiar zatrudnić nowe osoby. Wcale im sie nie dziwie... Brawo dla was, macie to na własne zyczenie.
    ReviewUserIcon
    Prac.ag.pracy

    17.06.2016 00:23

    Inne

    Oj jakas ty ucisniona sprzataczka jest od tego aby sprzatala za to ci wkoncu placa. Najlepiej przyjsc do pracy i miec zrobiona robote .biedaczko ucisniona zmien prace najlepiej na taka w ktorej wszystko zrobia za ciebie inni. Jak tak ci zle to czemu tam pracujesz. Pomyslalas kiedys ze kazdy ma swoja robote . Moze mamy kible myc i zawas sprzatac a panie sprzataczki beda spaly w kiblu albo urzadzaly zloty po kiblach. Siedzicie w tych kiblach nie sprzatacie tylko gadacie wiec nie narzekaj tylko wez sie do pracy.
    ReviewUserIcon
    Prac.ag.pracy

    16.06.2016 19:44

    Inne

    Wielka mi praca ....... kible myjecie a potem kawke pijecie..... i tak leca godziny, to nazywacie praca . Wescie sie do pracy lenie. Albo posprzatajcie stolowke bo mozna przylepic sie do stolow, a w szatni kible jada kalem.
    ReviewUserIcon
    MMMMM

    16.06.2016 23:11

    Inne

    A ty zakładam tak nadgorliwie zapieprzasz? To my musimy wasze smrody sprzątać, kible kałem walą??? To czemu są nim czasami sciany wymazane? o to juz nikt nie pyta?. No moje drogi jakim trzeba byc brudasem aby kałem kibel wymazac.Lub te wspomniane podpaski, tak trudno do kosza umiescic? Nie lepiej pierdzielnąć jeszcze ociekającą krwia koło muszli.A jesli chodzi o stołówkę, kazdy kulturalny człowiek po spozyciu posiłku posprząta po sobie. My mozemy oczywiscie ewentualnie poprawic po was. A nie, upierdzielone wszystko od masła, pasztetów, kawy herbaty, na kobiety to tylko swiadczy o was, my nie jestesmy waszymi osobistymi służącymi. A to ze posprzątamy i na kawe pójdziemy to cos złego???Zawsze mozesz pierdzielnąc stanowisko pakowacza itp.. i zastac sprzątaczką Zobaczysz jak miło wasze syfy się sprząta
    ReviewUserIcon
    Prac.ag.pracy

    15.06.2016 23:44

    Inne

    Co racja to racja z tymi umowami ja tez szukam innej pracy. A pozatym kurz syf kila i mogila i te panie sprzatajace chyba spiace po kiblach.
    ReviewUserIcon
    MMMMM

    16.06.2016 19:26

    Inne

    Spiące po kiblach?? No w sumie masz racje ,bo smród jaki po sobie zostawiacie jest nie miłosierny. Nawet podpasek do kosza nie potraficie włożyć. Jak dbacie tak o czystosc w domu, to ja wam gratuluje.Bardzo chętnie bysmy się z wami zamieniły, tylko ze my mamy codziennie prace a wy to juz zależy...................................... Gorsze od facetów jestescie, bo po nich to w sumie nie ma co robić. Takze nie pisz ze my spimy........, no chyba ze od waszego osobistego smrodu.
    ReviewUserIcon
    Objfdtcxvhi

    15.06.2016 02:29

    Inne

    Wyslalem cv do innego pracodawcy i wyobraz sobie ze dostalem um. o prace po przepracowanym okresie probnym. Co w tym zakladzie jest nimozliwe i godne zarobki. W tym calym bp stracilem dobre pare miesiecy na oczekiwanie na umowe o prace. Znam osoby z komisjonowania ktore pracowaly tak dwa lata i nie dostaly um. DLACZEGO ? ? ? Ludzie ktorzy uczciwie pracuja w tym syf....i sie staraja ale nie liza tylka komu trzeba nic tu nie osiagna. Latwo takiemu komus jak ty pieprz....... bzdety pt. Nie jecz wez sie do pracy ciekawe co bys zrobil jak bys stracil prace i musial bys zapieprzac lata na smieciowie. Pamietaj niema ludzi niezastapionych przyjdzie ktos mlodszy lepszy od ciebie ......... nie pozdrawiam...,
    ReviewUserIcon
    Stary pracownik

    12.06.2016 21:54

    Inne

    Miała być dobra atmosfera ale z niektórymi ludzmi nie da się walczyć, nie chcę mi się zniżać do ich poziomu wypowiedzi czyli leżeć. ..szkoda, że firma zatrudnia tak prostych i prymitywnych ludzi którzy piszą takie rzeczy. Jest ci źle, czujesz się niedoceniona, skrzywdzona wyślij CV do do innych pracodawców a tam może znajdziesz to czego oczekujesz.Dobranoc.
    ReviewUserIcon
    lila

    12.06.2016 19:35

    Inne

    Ta Ty czarną robotę może wszystko robisz nie bądź śmieszna dziewczyno.
    ReviewUserIcon
    Oleśka

    12.06.2016 20:38

    Inne

    Wcale nie jestem smieszna, myslicie ze jak ktos jest zatrudniony przez agencje to co, gorszy gatunek. Jezdzicie na nas jak po łysym koniu Jesli nie przestacie bzdur tu wypisywac ublizac jedna drugiej to zgłosze to do centrali. Ponagrywam was plotuchy jedne, co gadacie. Stare a głupie baby
    ReviewUserIcon
    ale

    12.06.2016 20:43

    Inne

    Najgorsza to Marta i Dominika. Przy nich nic nie mozna mówic.Kazdego obgadują i wysmiewają się. Ta za gruba, to za chuda. Ta to jakiego faceta ma. Ta to stere pruchno. No zal, zal
    ReviewUserIcon
    Oleśka

    12.06.2016 15:21

    Inne

    Jakie Wy głupie jestescie. Jedna gorsza od drugiej. Same kably i cichodajki. Zal wam (usunięte przez administratora) ciska na każdym kroku. Jak dla mnie nasz szefunia jest najlepszy. W zadnej pracy wczesniej z nikim tak sie nie dogadywałam. Udajecie ze zapiepszacie jak głupie, a tak na prawde (usunięte przez administratora) br /> robicie. To ja i jeszcze pare dziewczyn wykonujemy czarną robotę.
    ReviewUserIcon
    Maja

    11.06.2016 17:22

    Inne

    Ale tu syf.
    ReviewUserIcon
    Sp

    11.06.2016 00:53

    Inne

    Pracowalam w bp jakis czas praca ogolnie jak praca . Niema szansy na umowe o prace. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Stary pracownik

    10.06.2016 22:23

    Inne

    Święte słowa Margaret i niech nastanie spokój na forum.Amen :-) Każdy ma to, na co się odważy!
    ReviewUserIcon
    była

    10.06.2016 09:01

    Inne

    Atmosferę w pracy tworzą pracownicy a jaka jest atmosfera, każdy widzi, słyszy i czyta na forum.Przykro jest czytać te wszystkie wynurzenia i obelgi, bo tak naprawdę problem tkwi w niezaspokojeniu potrzeb finansowych a to z kolei, objawia się frustracją,agresją słowną i niemocą. Ja odeszłam z BP po wielu latach pracy. Mam satysfakcję, że w wielkim stylu. Czy to była słuszna decyzja? Z każdym przeczytanym wpisem na forum umacniam się w przekonaniu, że tak.Dlatego radzę wszystkim " uciśnionym" podjąć to ryzyko. Na nic się zda szeptanie po kątach i wylewanie pomyj. W tej firmie nie zmieni się nic, dopóki ludzie nie zrozumieją, że rada pracownicza to nie związki zawodowe. Rada służy, rada radzi, rada nigdy was nie zdradzi, ale też nic nie wskóra.Zadbajcie więc o miłą atmosferę, bo na nic innego liczyć nie możecie. Pozdrawiam i życzę miłej pracy.
    ReviewUserIcon
    Chodzi o Pieniądze !!!

    10.06.2016 01:55

    Inne

    Znam odp w zakładzie atmosfera jest nieciekawa ze względu na to że za tą pracę którą wykonujemy zarabiamy za mało, nie które działy pracują nawet na dwie zmiany za te same pieniądze o tej porze gdy jest mniej pracy były zwolnienia teraz nie ma takiej potrzeby bo pracownicy sami odchodzą na dziale dostaw czy spedycji gdzie było multum ludzi została garstka pracowników pracownicy firm zewnętrznych nie chcą pracować na dwie zmiany za te pieniądze i odchodzą pracownik z firmy zewnętrznej który nic nie potrafi zarabia nie wiele mniej co stary pracownik z Bon prixu. Myślę że bez starych pracowników zaufanych pracowitych ten okręt zatonie a obecna sytułacja w zakładzie jest tragiczna nerwy spowodowane niskimi zarobkami i brakiem pieniedzy powodują że tu na forum wylewamy smutki na brygadzistów którzy zarabiają uczciwe pieniądze których my nie zarabiamy, zazdrość ludzka Morał jest taki że należy docenić finansowo starych pracowników którzy wyciągnom ten okręt na szerokie wody bo inaczej utonie!!
    ReviewUserIcon
    MaŁgOrZaTa

    09.06.2016 23:32

    Inne

    Uprzejmie donoszę, że Malina i Dominika uprzejmie donosi na każdego i o każdym ma zawsze coś do powiedzenia. Szkoda tylko, że dupowtyki nie widzą siebie. A panie Najlepsze Zoltki Na Świecie (bo pakowania to za mało) starają się zająć drugie miejsce na podium. Marto! Twoje kłamstwa są żałosne.
    ReviewUserIcon
    .......

    09.06.2016 23:19

    Inne

    A Roman za "umowę" dalej posuwa wszystkie młode, naiwne Laski czy też dopadła go impotencja?
    ReviewUserIcon
    jajo

    10.06.2016 07:07

    Inne

    Taaa, a ciebie w morde posunal i masz umowe.
    ReviewUserIcon
    blondyna

    09.06.2016 21:04

    Inne

    Do niewidocznej. Tak sobie myślę, że lepiej kręcić własnym tyłkiem niż obrabiać cudzy. I zdrowsze to i mniej męczące. Swoje oskarżenia natomiast możesz sobie wsadzić bo Twoje typy nie są trafne jeśli chodzi o moją osobę mój Sherlocku.A skoro jesteś tak przekonana, że to te starsze pakowaczki tak tu brużdżą na brygadzistę Dominikę czy Maline to czemu w pracy milczysz słonko? To jest miejsce do wylewania gorzkich żali? Kozak w necie p.zda w świecie? Oj szkoda. Wielka szkoda. Ja serdecznie zapraszam na pogawędkę. I niech Moc będzie z Tobą skoro mózg i odwaga odeszły. P.s co do tego strasznego zarzutu jakobym kręciła tyłkiem śpieszę z wyjaśnieniem, że robię to hobbystycznie także w godzinach pracy. Wstrząsające!
    ReviewUserIcon
    paula1004

    09.06.2016 17:05

    Inne

    Zgadzam sie z kolezanka wczesniej. Slyszalam w pracy duzo o tym forum ale czytajac to to rece opadaja. I co fajnie wam tak czytac jak kazdy na siebie jedzie?? Spedzacie w pracy wiecej czasu niz w domu bo od 8-16 i fajnie wam sie pracuje jak czytacie tu to wszystko?? I to jeszcze nie ktorzy nawet na przerwie w pracy sie tu udziela. To jest forum dla ludzi ktorzy zastanawiaja sie nad praca w bon prixie, to nie jest forum skarg i zazalen. Przychodzac tu do firmy pol roku temu bylam w szoku ze ludzie sa dla siebie tak fajni pomocni i usmiechnieci bo pracowalam w wielu firmach i atmosfera straszna a tu jednak pozory bo odwazni jestescie w necie i teraz sie okazalo ze takich ludzi jeszcze nigdy nie poznalam. A co do brygadzisty Romana tez bede go bronic, bo tak jak pisalam wyzej ze w kilku firmach pracowalam i szefowie,kierownicy byli straszni i gorsi ale jak wy siedzicie w tej firmie po kilkanascie lat to nie wiecie jaki naprawde moze byc brygadzista. A to ze zrobicie blad czy cos zle i Roman zwroci wam uwage itp to juz brygadzista zly i nie dobry?? To wasza wina ze robicie bledy a nie jego. A jak naprawde wan tu zle to co tu jeszcze robicie?? Fakt ta praca jest zla, a czemu?? Bo wy taka atmosfere robicie. Uwazalam was za fajna ekipe i zgrana no ale niestety...... Dlugo tu nie pracuje ale duzo widze . Milego wieczoru :-)
    ReviewUserIcon
    Huggo

    09.06.2016 10:33

    Inne

    Do kolezanki ktora tak zawziecie broni p romana. Gdzie ten podpis?...... ty jestes z firmy zewnetrznej wiec gow...... wiesz. Za bledy i inne wszystkie dostaja opieprz pakowaczki i zoltki. Wiec zamkni dziub i sie nie odzywaj.
    ReviewUserIcon
    paula1004

    09.06.2016 17:30

    Inne

    A to co za bledy swoje chcecie byc chwalone?? Jak robicie bledy to wasz problem do kogo macie pretensje??
    ReviewUserIcon
    Oleśka

    12.06.2016 20:50

    Inne

    Jaka ty prymitywna jestes stara babo, myslisz ze nikt sie nie domysla kto to pisze, ogarnij (usunięte przez administratora) i nie szczekaj tyle. A od Romana z daleka.To jest bardzo spoko gosciu, czego o tobie tego absolutnie nie mozna powiedziec.
    ReviewUserIcon
    prac pak

    09.06.2016 08:41

    Inne

    Na spedycji tez nie brakuje leserow najwiekszym jest przylizany lalus co chodzi jak pedalek . Popracowal troche na pakowni i sie przepracowal . Na magazynie B nie zrobil kariery a na spedycji tyle czasu go trzymaja !!

    Zostaw merytoryczną opinię o Bonprix Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.