opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Bonprix

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 1282 ocen
Opinie(3555)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(3555)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza firma
  • .
  • Praca w bonprix
  • .
  • Social Media
  • .
  • Klub bonprix
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza firma

Praca w bonprix

Social Media

Klub bonprix

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Łódź - Bonprix
Wołczkowo - Bonprix

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Bonprix Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Bonprix Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 16
    • 17
    • 18
    • …
    • 29

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Bonprix Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Filip

    18.05.2018 11:18

    Inne

    Jak ktoś nie lubi pracować to zawsze będzie biadolił na forum!
    ReviewUserIcon
    Adrianna

    11.06.2018 12:19

    Inne

    Z informacji posiadanych przez bon prix wynika, że wskazane przykłady nie znajdują pokrycia w rzeczywistości. Do pracodawcy nie wpłynęły, jak dotąd, żadne skargi na nierówne traktowanie w zatrudnieniu. W razie jakichkolwiek przejawów mobbingu czy poczucia nierównego traktowania należy zgłosić się do Dyrekcji lub Działu Kadr ze stosownym zawiadomieniem, które z całą pewnością nie pozostanie zlekceważone. Zarówno pracodawca, jak i pracownicy są przez prawo pracy zobligowani do reagowania na wszelkie przejawy dyskryminacji w zatrudnieniu.
    ReviewUserIcon
    biadolicie a nic nie zrobicie

    20.07.2018 10:27

    Inne

    To czemu tego nie zgłosisz jak Cię mobinguje? idź Do PIPU
    ReviewUserIcon
    k8m5

    17.07.2018 20:53

    Inne

    Blond ładna dziewczyna pakowania
    ReviewUserIcon
    Iwona

    14.07.2018 18:02

    Inne

    Czy Bonprix zapewnia swoim pracownikom rozwój kompetencji? Mam tu na myśli organizowanie szkoleń lub udział w kursach podnoszących kwalifikacje? Jak pod tym względem oceniacie firmę jako pracodawcę? Myślę, że odpowiedzi na te pytania, zaciekawią osoby poszukujące rozwojowej pracy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.07.2018 20:53

    Inne

    Brak szkoleń ,stoisz w miejscu , wybrane osoby mają szansę na jakiś kurs angielskiego lub niemieckiego (Ale musisz mieć szersze plecy) reszta to tylko robolki. Nikt ich nie zauważa
    ReviewUserIcon
    Larysa

    24.06.2018 13:45

    Inne

    Kobeta ykrainka ma karte polaka ma interes do robotu na sklade
    ReviewUserIcon
    Marek

    01.07.2018 00:57

    Inne

    Mamy dość Ukraińców w naszym kraju.
    ReviewUserIcon
    Gloria

    02.07.2018 19:28

    Inne

    Co za rasista!
    ReviewUserIcon
    Milka

    28.06.2018 19:22

    Inne

    Pozdrawiam Bartka (wysoki blondyn) z dzialu pakowni, może jakaś kawa ? ????
    ReviewUserIcon
    Milka

    29.06.2018 12:47

    Inne

    Nie rozumiem tych wszystkich oszczerstw rzucanych pod adresem Bartka.. Bartek nie przejmuj się jesteś prawdziwym mężczyzną z którym nadal chce umówić się na kawę.
    ReviewUserIcon
    Milka

    02.07.2018 18:53

    Inne

    Bartek dziękuję za wspaniałą wyczerpującą noc ????
    ReviewUserIcon
    Zuza

    19.06.2018 10:49

    Inne

    Podpowiedzcie czy są jakieś szanse na pracę w firmie?
    ReviewUserIcon
    Adrianna

    21.06.2018 15:40

    Inne

    Dzień dobry, W chwili obecnej poszukujemy Pań na stanowisko brakarki i Panów na stanowisko magazyniera. Zachęcam do kontaktu i przesłania C.V. na adres [email protected]
    ReviewUserIcon
    doro

    10.06.2018 14:06

    Inne

    Pracuję w bp.nie jest zle ,zawsze uzyskasz pomoc jak czegoś nie wiesz.Kierowniczka ma nikły kontak z ludzmi (to bardzo zle i uwazam,że korpo powinna ja kopnać w (usunięte przez administratora) za taka postawę szczególnie ,że maja takie problemy z pracownikami).Chwilowo sa pracownicy ale za dwa ,trzy miesiące znowu beda wakaty jesli będą nagradzac pracowników to może wygraja z Zalano,jeśli nie to z tych oszczędności skorzysta konkurent .Na 60procent polecam.Doro
    ReviewUserIcon
    Alona

    15.05.2018 15:12

    Inne

    Pracowała w bon prix 6 miesięcy, praca fizyczny ciężka, nad godziny nie płacą, brygadier Roman straszny człowiek. Jak idziesz na chorobowe raz zwalnia, nie polecam.Trzeba pracować przez 6 dni z temperaturą, a jeśli jest rodzina i dzieci to w ogóle takich nie wita, Powieść jest po prostu chory człowiek, to jest Magazyn "A"
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.04.2018 18:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nieiwona

    07.05.2018 22:31

    Inne

    Więc i do tego doszło! Jest tak ciężko, że ludzie już nawet nie wiedzą jak się nazywają? Ale Iwona też ładnie.
    ReviewUserIcon
    Pysiula

    02.05.2018 22:58

    Inne

    Cała firma to jedna wielka porażka. Każdy z każdym, każdego popycha. Jeden wielki bałagan, nie wspominając już o włażeniu w (usunięte przez administratora) co poniektorym osobom. Jeśli masz propozycję tutaj pracy, szczerze odradzam. Zastanów się pięć razy, zanim zaczniesz pracę w bp. Wcześniejsze komentarze wszystko dobrze opisuja, niestety bp to (usunięte przez administratora). Stare baby, a głupie (usunięte przez administratora) by zżarly za marne 200 złoty premii szkoda słów.
    ReviewUserIcon
    Joshua

    19.04.2018 21:02

    Inne

    Dlaczego żaden (usunięte przez administratora) nie powie prosto w oczy osobie o której opisuje.Podejrzewam że się posrał
    ReviewUserIcon
    Nika

    02.05.2018 18:14

    Inne

    Gwiazda z czarnymi zębami, która nic nie potrafi tylko skarży.
    ReviewUserIcon
    Misia

    01.05.2018 22:48

    Inne

    Pracuje w tej firmie ponad 4 miesiące i jedyny plus to, ze jest to praca jednodniowa w normalnych godzinach pracy. Reszta to jedna wielka pomyłka, każda na każdą gada. Dziewczyny z pakowni donosząc Romanowi uważają, że łapią jakieś plusy, niestety sa w błędzie bo caly zakład o tym mówi.. Dziewczyny próbują wprowadzić mobinng na nowych pracownikach, rada ode mnie nie dajcie się dziewczyny. Ja przeżyłam to i inni dadzą radę, a obgadywac będą Was zawsze bo nie mają ciekawszych tematów tylko kogoś (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Trotyl

    01.05.2018 08:40

    Inne

    Nie polecam pracy w tej firmie (usunięte przez administratora) każdy mądry od następnego kierownictwo nie ma żadnego pojęcia o tej pracy chodź i po magazynie i ręce trzymają w kieszeni i patrzą kogo tu (usunięte przez administratora) na marną premię.Pan Roman się tylko śmieje jacy cymbale robią a Dominika jak by chciała to (usunięte przez administratora) z pod stóu by zjadła konfident zakladowy
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.04.2018 20:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bb

    30.04.2018 11:12

    Inne

    Chyba, mówiąc, ogólnie, rzucone :)
    ReviewUserIcon
    anonymous

    26.03.2018 12:37

    Inne

    Nie polecam tej firmy nikomu. Niemozliwyn jest dostać od nich odpowiedz na pytanie. Wszystko pisane formułkami i wręcz pisane złośliwie. A produktu zamówionego nie dostalam. Kontakt z klientem 0/10
    ReviewUserIcon
    Tina

    30.03.2018 20:28

    Inne

    Mam zupełnie inne zdanie, pracownicy bardzo pomocni, nigdy mi się nie zdarzyło żebym nie mogła czegokolwiek wyjaśnić a jestem klientem od 15 lat
    ReviewUserIcon
    lusi

    25.04.2018 14:52

    Inne

    raczysz żartować towar jest cały czas dostępny a piszą w mailu ,że wyprzedany każą znów składać zamówienie jakaś porażka takiej obsługi to nie ma w żadnym sklepie intrernetowym
    ReviewUserIcon
    joanna

    17.04.2018 16:24

    Inne

    Pracowałem na dziale pakowni istna porażka, dziewczyny tam pracujące zasuwają jak małe motorówki pomiędzy tymi regałami. Kto więcej rozrzuci serii ma niby dostać premie, ale jak już ktoś jest nowy lub dopadnie go choroba to nic nie dają. Sobota pracująca jak normalny dzień tygodnia tyle że do odbioru, który ciężko dostać jak się samemu chce, dają jak im pasuje lub za dużo nowych przyjmą. Inspekcja pracy powinna zawitać w to miejsce i popatrzeć jak ludzie ciężko pracują i to w różnym wieku żeby się na premie załapać. Aaa i w umowie oczywiście jak trzeba, to trzeba zostać nawet po 12 godzin najczęściej do 17 w praktyce... co jest niekiedy niesprawiedliwe jak nie ma roboty to kończy się o 12-14 i trzeba nadrabiać godziny.
    ReviewUserIcon
    Kaska

    23.04.2018 09:14

    Inne

    Zgadzam sie w 100 %
    ReviewUserIcon
    Ewa

    16.04.2018 23:18

    Inne

    Jak wygląda praca na dziale zwrotów?
    ReviewUserIcon
    Magda

    03.12.2017 12:59

    Inne

    Mialam nieprzyjemnosc pracować jeden dzien na dziale zwrotow. Z perspektywy czasu uwazam, ze powinnam od razu byla wyjsc. Gdyby weszla tam panstwowa inspekcja pracy, to bon prix moglby sie nie wyplacic. Moj pies zyje w lepszych warunkach niz pracownicy tam!
    ReviewUserIcon
    izikom

    20.03.2018 22:06

    Inne

    Chlopak ze spedycji chyba nie ma za dużo pracy bo kiedy wychodzimy to zawsze "laluś w okularach" stoi i sie na nas gapi jakby nigdy dziewczyny nie widział koitofobik :D
    ReviewUserIcon
    anonymous

    10.04.2018 21:39

    Inne

    Tobiaszku niedorozwój umysłowy to reprezentujesz pisząc takie komentarze których treść jest " płytka jak stawy Jana " człowieku weź ogar bo re[[prezentujesz sobą dziecko z gimnazjum pozdro elo
    ReviewUserIcon
    Iwona

    31.05.2017 12:40

    Inne

    Dużo z Was opisuje jak wygląda praca w Bon Prix na magazynie. A jak pracuje się w innych działach? Kilka dni temu pojawiła się oferta pracy jako Pracownik Call Center. Czego mogą spodziewać się aplikujący do tego działu firmy?
    ReviewUserIcon
    Klapklap

    13.03.2018 12:38

    Inne

    Przedpotopowy system,nie ma normalnego szkolenia,tylko siada z tobą pracownica wybrana przez kierownika i udaje,że cię uczy. Nie pozwalają myśleć samodzielnie,więc nawet odpowiedzi na pytania muszą być sformułowane tak jak osoba która szkoli chce. Wymagają by w 5 dni (po 3 godziny dziennie) nauczyć się wszystkiego.
    ReviewUserIcon
    Nikt_wazny

    24.03.2018 15:39

    Inne

    Nic dodać nic ująć... w zupełności się zgadzam! A do tego ten przedpotopowy program w którym się pracuje :D. Cieszę się, że to doświadczenie mam już za sobą! A w CC polecam zastanowić się nad sensownym szkoleniem bo w takiej formie jak jest teraz to chyba długo nie znajdziecie pracownika, który będzie chciał zostać...czasy się zmieniają...
    ReviewUserIcon
    Mimi

    30.11.2014 00:07

    Inne

    Pani pandoro calkiem pania popieram
    ReviewUserIcon
    izikom

    22.03.2018 00:26

    Inne

    A tak wogóle "Tobiasz" to imie czy pseudonim bo jesli imię to ci wspólczuje mieć takie imie hahahahahaahhaha
    ReviewUserIcon
    Defender

    22.03.2018 09:52

    Inne

    Nawet jeżeli to jego imię to trochę nieładnie nabijać się z wyboru jego rodziców. Z okazji zbliżających się świąt życzę Ci więcej ogłady i wyczucia. Pozdrawiam serdecznie! PS. "w ogóle" piszemy oddzielnie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Bonprix?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Bonprix Sp. z o.o.

    ul. Składowa 35 90-127 Łódź

    NIP:7280132490

    REGON:00647042200000

    KRS:0000114651

    http://www.bonprix.pl
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Iwona

    27.02.2018 09:49

    Inne

    @Kamila myślisz, że pracownicy agencyjni mają lepsze warunki? Pewnie w innych kwestia wychodzi im gorzej współpraca z agencją. Porównywałaś inne kwestie? Czy Bon Prix Sp. z o.o. swoim pracownikom zapewnia jakieś dodatki/benefity?
    ReviewUserIcon
    Kamila

    01.03.2018 10:10

    Inne

    Ciężko określić czy lepsze czy gorsze, bo wiadomo umowy zlecenie i tego typu to minus, ale oni mają płacone za nadgodziny ja jako już były pracownik firmy nie, oni sami decydują do której zostają w pracy ja dostawałam polecenie zostać dłużej/wyjść wcześniej i nikogo nie interesuje co ja na to. Umowa mówiła wyraźnie i czytelnie 40 godzinny tydzień pracy, mimo to pracowałam po 9 godzin pięć dni, plus sobota. Oczywiście socjal jest pełny, dodatkowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, bilety do kina teatru dofinansowane, al'a wczasy pod gruszą, tylko to jest teraz w każdej firmie zatrudniającej bodajże powyżej 30 osób. I tak najbardziej irytujące jest to że kłamią w żywe oczy przedstawiając ofertę pracy, bo gdybym wiedziała że w czynię społecznym przepracuję 20 godzin nie podpisała bym umowy nie zmarnowała trzech sobót, a i oszczędziła bym sobie trochę stresu. Nawet jeśli to nie jest najniższa krajowa to nie jest warto pakować się w taki system i takie warunki. Jak człowiek chce pracować i szanuje swój czas i siebie znajdzie coś lepszego. Wiadomo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ale takiej "złej pracy" jeszcze nigdy nie miałam.
    ReviewUserIcon
    Iwona

    20.02.2018 15:50

    Inne

    @Kamila wpis napisałaś po tym dniu na żądanie i uważasz, że ten dzień powinnaś sobie odebrać? Czyli nie ma cie ścisłego grafiku, w którym ustalacie sobie dni dostępności do pracy? A czemu mało osób dostaje umowę o pracę? Ciężej zostać zatrudnionym bezpośrednio przez firmę Bon Prix? Czy są jakieś różnice w traktowaniu pracowników firmy a agencyjnych?
    ReviewUserIcon
    Kamila

    21.02.2018 16:30

    Inne

    Uważam że skoro nie mam możliwości decydowania kiedy pracuję (kiedy godzę się na nadgodziny/soboty) ładnie byłoby gdyby ktoś uszanował kiedy odbiorę, bo przecież o odrobinę szacunku dla drugiego człowieka i jego życia. Nie wiem jak traktuje się ludzi z agencji, ale wygląda na to że mają lepiej, podobno mają płacone za godzinę pracy +50%za soboty. Zatrudnieni przez Bonprix takich rarytasów nie mają. Umowa na stałe to już zobowiązanie wobec pracownika. Łatwiej manipulować ludźmi z krótkim stażem.
    ReviewUserIcon
    Kamila

    15.02.2018 20:40

    Inne

    Podjęłam pracę na stanowisku sortowacz na początku stycznia. Po rozmowie rekrutacyjnej z Panią brygadzistką, byłam zachwycona. Szkoda tylko że nic z tego co mówiła nie jest prawdą. Nie płacą za nadgodziny, są do odbioru, tylko i wyłącznie wtedy kiedy im pasuje. Nie płacą za soboty, również raz na jakiś czas (nie biorąc pod uwagę moich potrzeb) oddają- dla przykładu w nadchodzącym tygodniu mam wolny czwartek, do pracy idę w piątek i mam wolną sobotę, chociaż bardzo prosiłam o 14 lutego (nie walentynki - wizyta u lekarza). Zmusiło mnie to do "dnia na żądanie". Praca faktycznie na jedną zmianę od 6, ale o której wyjdziesz dowiesz się przed wyjściem, może o 12 a może o 16. Nadgodziny wbrew temu co mówią podczas rozmowy nie są sporadyczne, a soboty nie trafiają się raz na jakiś czas, tylko pierwszy pełny grafik ma wliczone dwie/trzy. Osoby z umową na stałe można policzyć na palcach. Reszta agencja, trzy miesiące, rok, pięć... kiedy złożyłam wypowiedzenie dostałam informację od liderki że zmieni mi się po inwentaryzacji grafik, jak mniemam teraz oddadzą mi soboty i nadgodziny żeby przypadkiem nie zapłacić. O tym, że szacunek do człowieka jest bardzo nadwyrężany nie wspomnę. Najlepsi pracownicy to Ci którzy siedzą cicho, nie mają planów, innych obowiązków, rodziny, ani godności ich się zwalnia i zatrudnia za jakiś czas. Premię ogląda mało kto, bo norma to jedno, a możliwości to drugie, jeśli masz długie sesje zrobisz jeśli krótkie już nie, a codziennie są różne. Jedyne co mogę polecić to omijać szerokim łukiem. Powodzenia życzę wszystkim którym brak odwagi by się odezwać, zrezygnować, tylko cichaczem na przerwie narzekają na swój marny los.
    ReviewUserIcon
    Marta

    13.02.2018 21:53

    Inne

    Prace dają chyba pierwszym lepszym z ulicy, bo pracownicy tej firmy są kompletnie niekompetentni.
    ReviewUserIcon
    Iwona

    23.01.2018 11:43

    Inne

    Bon Prix poszukuje do swojego oddziału w Łodzi Młodszego księgowego z językiem niemieckim, Pracownika Call Center oraz Asystenta biura. Do każdej z ofert zapewniony przez pracodawcę jest pakiet socjalny i benefity. Czy ktoś z Was będzie aplikował na to stanowisko?
    ReviewUserIcon
    kobieta

    24.01.2018 21:05

    Inne

    Jakie wymagania są na asystenta biura i jaka płaca???
    ReviewUserIcon
    agnieszka

    15.01.2018 10:03

    Inne

    Witam chcę się zatrudnić w bon prix pod koniec stycznia mam ofertę pracy jak wygląda praca na dziale konfekcjonwanie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonymous

    17.11.2017 17:20

    Inne

    Ja pracuje w dziale reklamacji i jest ok nie rozumiem co za głupoty pisza co niektorzy nie ma żadnego niewolnictwa a pracować trzeba a nie sie obijac i premie zbierac za nic
    ReviewUserIcon
    Nick2017

    04.01.2018 16:56

    Inne

    Akurat na tym dziale praca jest łatwa. Co godZinę papierosik. Niektorzy zaczęli palić to i przerwe mają. Ponadto kawa herbatka przy biureczku. Lodzik ????
    ReviewUserIcon
    smutna

    24.12.2017 10:57

    Inne

    Cześć nie jestem zwolennikiem wypisywania bzdur w sieci ,ale ponieważ nie mieszkam w stanach i nie skorzystam z kozetki u psychologa ,to napiszę może mi ulży .Jestem pracownikiem z długoletnim stażem i czekałam na podwyżkę jak każdy z nas i co się stało dostałam tyle samo co osoby nowo zatrudniane oczywiście nie twierdze ,że nowym osobom się nie należy oczywiście że tak bo praca jest bardo ciężka . Po otrzymaniu aneksów rozejrzałam się po innych pracownikach i nie widziałam u nikogo zadowolenia myślę, że nie tylko ja czuję się upokorzona i zawiedziona ,bo w innych firmach stary pracownik zarabia zawsze sporo więcej od nowego dlatego cza zwijać żagle i zaczynam szukać nowej pracy może po latach mnie ktoś doceni.Bardzo dziwię się szefostwu że podjęło taką decyzję tak bardzo krzywdzącą starych pracowników z wieloletnim stażem bo dołożenie 50 zł brutto do stażowego to jest bardzo upokarzające a może ja tutaj czegoś nie rozumie i firmie chodzi o wymianę stary na młodych . TO się udało ...Pozdrawiam starych pracowników i życzę cierpliwości i wytrwałości oraz WESOŁYCH ŚWIĄT.
    ReviewUserIcon
    Reniferki

    01.12.2017 21:06

    Inne

    Chyba powstal nowy etat w firmie,ubieranie choinki,czas pracy min 6 godzin
    ReviewUserIcon
    Niezadowolony pracownik

    30.11.2017 19:56

    Inne

    Wszystko w tej firmie to jest jakiś żart, pracujące 4 soboty w grudniu tuż przed Wigilia jak i sylwestrem. Praca w grafik wpisana po 9h + soboty ( co daje 53 h o 13 za dużo !!!!!!!) a wypłata jest 1600 bo przecież premii nie dają wszystkim i zawsze. :-) Robią imprezę dla pracowników w piątek a sobota pracująca tylko dla niektórych !! Nie polecam - pracuje na dziale Pakowni. Lepsza już produkcja, tutaj taśmy nie ma a się gorzej zapie.... Żeby dorównać innym. Chory wyścig szczurów :-D
    ReviewUserIcon
    zx

    17.11.2017 17:37

    Inne

    Nie pracuje w Bon Prix przypadkowo trafilam na wasze wpisy i to co czytam oceniam z mojego punktu widzenia.Widze,ze pracownicy sa tak dalece niezadowoleni,niedowartosciowani,nikt ich nie docenia,nie nagradza,brak podwyzek- to nie jest motywujace.Ludzie musza byc traktowani po ludzku,z checia i humorem przychodzic do pracy.Winie tutaj kierownictwo,ktore żeruje na ludziach , nie potrafi pogonic donosicieli,ktorzy sieja zamet, chca sklocic wszystkich.Tak byc nie powinno a ludzie pisza,bo czuja sie skrzywdzenip
    ReviewUserIcon
    Rydz

    10.11.2017 20:00

    Inne

    Nie polecam,niewolnictwo,masz robić 6dni w tyg bo sobota to normalny dzień pracujący..,mało ludzi na dzialach,jak nie zostajesz nadgodzin patrzą się krzywo i z premi zabierają,nikogo nie obchodzi że masz rodzinę dzieci masz być do dyspozycji 6dni w tyg najlepiej jeszcze z nadgodzinami za psie pieniądze 1900zl a przez biuro jeszcze mniej,ludzie uciekają i to starzy pracownicy
    ReviewUserIcon
    Kati

    10.11.2017 14:59

    Inne

    Nikomu nie polecam tego sklepu. Bonprix jest tylko pośrednikiem i nie odpowiada za towar w paczce. Ja dostałam z zamówionej firanki połowę a za drugą połowę Pani zwróciła mi pieniądze. Więc w oknie mogę powiesić pół firanki. A jak mi sie nie podoba to własny koszt mogę odesłać tą połowę firanki. Skandal.
    ReviewUserIcon
    Klientka z Rzeszowa

    27.09.2017 19:33

    Inne

    Jestem klientka bp. Kupuje sporo i na duze kwoty. Nigdy nie zdarzylo sie ze dostalam pomylony rozmiar. Czytajac to forum i wypowiedzi musze przyznac, ze dawno nie mialam takiego ubawu!#naprawde smialam sie na glos , teksty typu rekrutacja na stanowisko sprzataczki jak wyglada albo rozmazane g...wno a potem klotnie pan bylo the best!!!!! Ubaw po pachy. Wesolo tam macie naprawde.
    ReviewUserIcon
    Ania

    09.08.2017 12:58

    Inne

    mam pytanie do Kierownictwa sklepu - kupuje w Państwa sklepie ale tylko biustonosze, ponieważ przy moim rozmiarze 48-50 nie wiem jak będzie wyglądać zakupiona sukienka - a z odsyłaniem to niestety nie mam na to czasu. Czy nie można zrobić zdjęć modelk o większych rozmiarach, przecież nie każdy jest s lub sx. - wiem że wtedy towar wygląda najładniej, ale my duże kobiety też chcemy zobaczyć na modelce jak to wygląda. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Iwona

    12.06.2017 11:03

    Inne

    @CC dziękuję za odpowiedź. A mogłabyś powiedzieć jeszcze coś o tym jakie możliwości rozwoju oferuje firma? Czy można liczyć na dodatkowe kursy, czy szkolenia podnoszące kwalifikacje? @karolina jeśli chodzi o pracę na magazynie, to mam wrażenie że większość wcześniejszych komentarzy właśnie ją opisuje. Jednak jak najbardziej zachęcam również osoby, które dotąd się nie wypowiadały, bądź te które chcą jeszcze coś dopowiedzieć na odpowiedź na pytania @karolina.
    ReviewUserIcon
    uhqhvsqstq

    17.06.2017 00:18

    Inne

    a jak wyglada praca sprzataczki. czy maja umowy o prace przez bonprix. jak wyglada ich praca .
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.06.2017 22:16

    Inne

    a jak jest na magazynie??? i innych dzialach??
    ReviewUserIcon
    malina

    31.05.2017 16:09

    Inne

    w biurze jest super, praca normalna, fajni ludzie :)
    ReviewUserIcon
    pntl

    26.05.2017 09:47

    Inne

    jak jest z tymi sobotami> ile jest w miesiacu pracujacych obowiazkowych?
    ReviewUserIcon
    PRACOWNIK

    13.05.2017 18:03

    Inne

    Jeśli chcesz zatrudnić się w firmie BON PRIX powinieneś się nad tym poważnie zastanowić... Praca w tej firmie, to obecnie niemalże niewolnictwo XXI wieku... Nie masz nic do powiedzenia-masz tylko robić, robić, jeszcze raz robić... Zwykle 6 dni w tygodniu (no bo wg FIRMY sobota to zwykły dzień pracy) Jak nie możesz przyjść w sobotę to na żądanie i utną ci z premii... Zwykle większość działów pracuje po 9h, a zdarzało się i po 10h....I nikogo nie interesuje, że masz małe dziecko i np. nie ma kto go odebrać z przedszkola, że masz wizytę zaplanowaną u lekarza specjalisty, do którego zapisywałeś się kilka tygodni wcześniej itp. itd... Najważniejsza jest firma....I plan do wykonania... A że dowiadujesz się o godzinie nadliczbowej zwykle dzień wcześniej, to nikogo to nie obchodzi... Owszem-jest teraz grafik.... Ale co z tego, jak z dnia na dzień okazuje się że to nie ma znaczenia, bo są zaległości, a pracowników mało... I póki będzie taka płaca, takie olewanie "starych pracowników" i brak zrozumienia ze strony Dyrekcji i Kierownictwa, to będzie w tej firmie coraz gorzej... Ludzie albo odejdą, a Ci co zostaną to będą na zwolnieniach lekarskich bo nie wytrzymają nie tylko fizycznie, ale i psychicznie... Bo praca na Magazynie to praca stojąca, w ruchu...ale to nie jest normalne tempo to jest zapierda......Chociaż przecież kierownik mówi nam-"pracujcie własnym tempem"-tylko tak się nie da...bo inaczej zostajesz w tyle...potem na dywanik bo robisz mało, zero premii, straszenie zwolnieniem.... Tylko nowi chętni do pracy w Bon Prix nie pchają się...Każdy kto tu przychodzi do pracy widzi co się tu wyrabia i ucieka... I chyba w tej firmie (co jest absurdalne) lepiej być pracownikiem agencyjnym, bo zarabiasz niewiele mniej i bardziej cię szanują... Czy ktoś w końcu skontroluje co się tu wyrabia...Czy musi to tak wyglądać....

    Zostaw merytoryczną opinię o Bonprix Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.