Opinie o Richgate Krzysztof Pietrucha w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Richgate Krzysztof Pietrucha. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Richgate Krzysztof Pietrucha o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Richgate Krzysztof Pietrucha w Bytom

Pomarańcza

Firma z możliwością ciągłego rozwoju. Miła atmosfera, elastyczne podejście do pracowników oraz wygodna lokalizacja biura. Brak owocowych czwartkow, ale to tylko drobny szczegół, bo całą reszta na plus. Wspaniale się pracowało, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy!

Ewelina Dział HR
@Mała

Dziękujemy za zapytanie dotyczące zmian w naszej firmie. Chociaż z przyjemnością dzielimy się informacjami na temat naszych postępów, niestety nie jesteśmy w stanie ujawnić szczegółów dotyczących ewentualnych planowanych zmian przed ich oficjalnym ogłoszeniem. W bieżącym roku wprowadziliśmy pewne istotne zmiany, które przyniosły korzyści naszym liderom. Niemniej jednak, ze względu na klauzule poufności, nie możemy jeszcze ujawnić szczegółów tych zmian publicznie. Jeśli chodzi o Twoje pytanie dotyczące "owocowych czwartków", chociaż na chwilę obecną nie mamy oficjalnej polityki dotyczącej tego typu świadczeń, ciągle analizujemy różne możliwości ulepszeń w zakresie korzyści dla pracowników. W przypadku jakichkolwiek dalszych pytań lub potrzeby dodatkowych informacji, proszę śmiało się kontaktować. Dziękujemy za zrozumienie i ciekawość co do aktualnych i przyszłych kierunków rozwoju naszej firmy :)

m

Potwierdzam opinię, że to firma krzak. Podczas pierwszej rozmowy tel. p. nawet nie powiedziała, z jakiej firmy dzwoni, musiałam sama tę informację wyciągać. Rozmowa nie indywidualna, ale z 2 kandydatami, pracują zespołowo, stąd taki zwyczaj. Rekruterka przedstawiła się, że jest "diamentem" (!) i miała nawet wytatuowany diament na ręce (piramida finansowa: szukają niby ownerów, dyrektorów, którzy na prowadzenie biura otrzymują min 100 tys. zł mies.). Zostałam zaproszona na "dzień próbny", przyjechałam kwadrans wcześniej, żeby się nie spóźnić, zostałam poproszona przez wytatuowanego koksa o poczekanie na zewnątrz, ponieważ "jest spotkanie" ((usunięte przez administratora) prawda). Potem tłumaczył się dziwnie, iż myślał, że jestem umówiona na rozmowę kwalifikacyjną. Richgate partner biznesowy Fortum, który łapie ludzi chętnych do przejścia na innego dostawcę energii, jednakże aby zarobić na umowie o dzieło 5600 zł, należy tyg. podpisać 2 umowy. Pierwszy dzień tygodnia to dzwonienie po klientach i umawianie na wizyty, które odbywają się przez kolejne dni. Praca na własnym tel., laptopie i aucie. Miałam przyjemność uczestniczyć w networku prowadzonym przez 2 "dyrektorów", żadnych merytorycznych informacji, jedynie same przekleństwa. Na moją uwagę, iż warto by dbać o kulturę języka i że to są rynsztokowe wypowiedzi usłyszałam, iż tu pracują młodzi ludzie i takim językiem trzeba do nich mówić i "być sobą", bo nie odnajdę się w tym miejscu... Nadmienię, iż wszyscy pracują przy jednym stole, jest hałas, dzwonią, nikt siebie nie słyszy, jak połączy się z szefem firmy, to odchodzi od stolika, aby dokończyć rozmowę. Każdy z pracowników mówił niechlujnie, poziom zero, brak jakichkolwiek standardów, pracownicy nie segregują (usunięte przez administratora) brak pokoju socjalnego, wszyscy jedzą i dzwonią, ogólnie dziwię się, że tam ktoś w ogóle pracuje...

M
@Ewelina Dział HR

W takim razie dlaczego w budynku nie ma informacji, że taka firma się tam mieści, jak również na drzwiach brakuje takiej informacji? Zostałam wyproszona za drzwi, za którymi nawet nie było gdzie usiąść ! Jak pan się zorientował, że przyszłam na dzień próbny, to powiedział, że myślał, iż przyszłam na rozmowę rekrutacyjną! Owszem, jest kilka pomieszczeń, ale pracownicy pracują przy jednym stole, tzn. 6-7 osób razem w pomieszczeniu ! Ciężko tu mówić o kulturze pracy, skoro przedłużeni posługują się językiem rynsztokowym!!

Tadek Nowy wpis

Byłem pracownikiem tej firmy wiele lat i zawsze czułem się tu jak w rodzinie. Zarówno współpraca z kolegami, jak i wsparcie ze strony przełożonych sprawiają, że chętnie przychodziłem do pracy każdego dnia. Dodatkowo, firma regularnie organizuje eventy integracyjne, które budują naszą wspólnotę.

... Nowy wpis

To firma, która naprawdę dba o swoich pracowników. Widzę, że moje pomysły i inicjatywy są doceniane, co motywuje mnie do jeszcze większego zaangażowania w wykonywanie moich obowiązków. Bardzo się cieszę, że mam okazję być częścią tego zespołu.

Darek Nowy wpis

Jako kompletny laik i osoba nie pracująca na podobnym wcześniej stanowisku jestem ogromnie wdzięczny za poprowadzenie od początku do końca tak jak to powinno wyglądać. Na każdym etapie mogłem liczyć na wsparcie osób bardziej doświadczonych przez co nigdy nie musiałem radzić sobie sam z problemami za co dziękuję. Bardzo polecam to miejsce pracy!

Anonim Nowy wpis

Witajcie! Chciałbym podzielić się swoimi refleksjami na temat pracy w tej firmie. Jestem tutaj już od pewnego czasu i mogę śmiało powiedzieć, że doświadczam tutaj czegoś więcej niż tylko codziennej rutyny. Atmosfera w biurze jest naprawdę niezwykła - pełna entuzjazmu, zaangażowania i wzajemnego wsparcia. Co więcej, firma nie tylko oferuje nam możliwość pracy, ale także inwestuje w nasz rozwój jako profesjonalistów. Różnorodne szkolenia, warsztaty i programy rozwojowe pozwalają nam ciągle się doskonalić i poszerzać swoje umiejętności. Dodatkowo, doceniamy nasze wysiłki i zaangażowanie poprzez różnorodne programy motywacyjne i nagrody, co dodatkowo buduje atmosferę wspólnej radości z osiągnięć. Praca tutaj to nie tylko obowiązek, to prawdziwa przyjemność i satysfakcja z tego, że jestem częścią tej wspaniałej społeczności. Polecam tę firmę każdemu, kto szuka nie tylko pracy, ale także miejsca, gdzie może się rozwijać i spełniać zawodowo. To naprawdę wyjątkowe miejsce!

Firma Richgate Krzysztof Pietrucha poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Stasiu

Pracując jako przedstawiciel handlowy w tej firmie, czuję się jakbyśmy tworzyli nie tylko zespół, ale także prawdziwą społeczność związaną wspólnymi celami i wartościami. Firma ta nie tylko daje nam możliwość pracy, ale także inspiruje do działania i osiągania coraz to nowych sukcesów. Atmosfera w zespole jest niezwykle dynamiczna i pełna pozytywnej energii, co sprawia, że nawet najtrudniejsze wyzwania stają się łatwiejsze do pokonania. Dodatkowo, firma dba o nasz rozwój poprzez regularne szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych mentorów, co sprawia, że nieustannie się uczymy i rozwijamy jako profesjonaliści. Dlatego też, mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że jestem dumny z tego, że jestem częścią tej wspaniałej firmy, gdzie praca to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim przyjemność i źródło niekończącej się motywacji.

Konrad

Jako pracownik w tej firmie, codziennie doświadczam nie tylko profesjonalizmu, ale także pasji i zaangażowania, które są wyróżnikiem naszego zespołu. Tutaj nie ma miejsca na rutynę - każdy dzień to nowe wyzwanie, które motywuje nas do działania i osiągania coraz lepszych wyników. Co szczególnie doceniam, to atmosfera otwartości i współpracy, która panuje w naszym zespole. Nie ma miejsca na rywalizację, wszyscy wspieramy się nawzajem i dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, co sprawia, że każdy z nas może się rozwijać i osiągać coraz większe sukcesy. Dodatkowo, firma stawia na innowacyjne podejście do sprzedaży i stale poszukuje nowych rozwiązań i technologii, które pomagają nam w skuteczniejszym dotarciu do klientów i budowaniu trwałych relacji biznesowych. Dzięki temu, praca tutaj staje się nie tylko źródłem dochodu, ale także inspiracją do ciągłego doskonalenia się i realizacji swoich zawodowych ambicji.

Wojtek

Bycie pracownikiem w tej firmie to nie tylko praca, to prawdziwa przygoda pełna możliwości i wyzwań. Tutaj każdy dzień to nowa szansa na zdobycie nowych klientów, rozwinięcie relacji biznesowych i przekształcenie marzeń klientów w rzeczywistość. Co wyróżnia tę firmę spośród innych to nie tylko wysokiej jakości produkty czy usługi, ale przede wszystkim ludzie - nasz zespół. Każdy z nas to nie tylko profesjonalista w swojej dziedzinie, ale także osoba o bogatym doświadczeniu życiowym i świetnym podejściu do klienta. Dzięki temu, nasze relacje z klientami nie są tylko transakcjami, ale prawdziwymi interakcjami opartymi na zaufaniu i zrozumieniu ich potrzeb. W tej firmie czuję, że moja praca ma sens i przynosi konkretne rezultaty, co daje mi ogromną satysfakcję i motywację do dalszego rozwoju. To miejsce, gdzie praca staje się pasją, a sukcesy stają się wspólnymi osiągnięciami całego zespołu.

Polecam pracę w tej firmie, wszystko jak należy, szkolenia, zarobki i ATMOSFERA!

Niki

Praca na tym stanowisku jest nie tylko okazją do zarabiania pieniędzy, ale także do zdobywania cennego doświadczenia zawodowego i budowania swojej marki osobistej. Firma stawia na rozwój talentów swoich pracowników i daje im możliwość eksponowania swoich osiągnięć i sukcesów.

Szymon

Swoją przygodę w tej firmie zacząłem jakiś czas temu, na dziej dzisiejszy wszystko jest w jak najlepszym porządku. Wypłaty się zgadzają i są na czas. Cykl szkolenia nie zatrzymał się tylko jest cały czas kontynuowany przez co nie zatrzymałem się w miejscu jak w poprzedniej pracy. Wielki plus za to że taka firma istnieje!

Bardzo fajne miejsce pracy, przyjazne dla nowych osób, można szybko nauczyć się wielu przydatnych umiejętności nie tylko w tej pracy ale i w życiu codziennym! Wypłaty solidne i na czas! Szefostwo bardzo kompetentne!

Kamil

Doceniam otwarte i transparentne podejście zarządu do komunikacji z pracownikami. Regularne spotkania oraz możliwość dzielenia się swoimi pomysłami i sugestiami sprawiają, że czuję się ważnym członkiem zespołu i mam poczucie, że moje zdanie jest słyszane i brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji.

Atmosfera panująca w firmie jest niezwykle przyjazna i wspierająca. Współpraca z kolegami z zespołu oraz przełożonymi opiera się na wzajemnym szacunku i zaufaniu, co sprawia, że praca staje się nie tylko obowiązkiem, ale także przyjemnością.

Karina

Pracowałam tutaj nie długo ale intensywnie i efektywnie a to wszystko dzięki szeregowi doskonale dobranych szkoleń oraz osobą, które mnie poprowadziły. Od początku do końca ktoś pomagał nawet bezinteresownie tylko po to aby mi też się udało. I udało się. Jestem w super miejscu, z super ludźmi. W Richgate naprawdę można osiągnąć wiele!

Jagna

Młodsza Specjalistka ds. obsługi klienta biznesowego w ofercie ma sporą różnice zarobków między umową o pracę a B2B, pytanie czy to faktycznie tak wygląda, że na tej drugiej więcej? no bo tam chyba trzeba jakieś składki sobie odprowadzać? Może ktoś kto ma doświadczenie wyjaśni, będę wdzięczna.

Konrad

Miejsce pracy godne polecenia! Atmosfera 10/10 Szkolenie 10/10 Zarobki 10/10

Jan

Jestem przekonany, że wybór pracy w tej firmie był jednym z najlepszych decyzji w mojej karierze zawodowej. Tutaj mogę rozwijać swoje umiejętności, realizować ambitne cele sprzedażowe i być częścią dynamicznego zespołu, który dąży do osiągania wspólnych sukcesów.

Artur

Jestem już kilka lat w tej firmie i mogę śmiało powiedzieć, że to jedno z najlepszych miejsc pracy, jakie miałem okazję poznać. Atmosfera współpracy, wsparcie ze strony przełożonych i możliwość rozwoju zawodowego sprawiają, że każdy dzień pracy jest pełen energii i pozytywnych emocji.

Grzegorz

Praca w tej firmie to prawdziwa przygoda biznesowa! Codziennie mam okazję nawiązywać kontakty z klientami, prezentować nasze produkty i budować trwałe relacje. To nie tylko praca, to pasja, która daje mi niezwykłą satysfakcję i motywację do działania.

DolnoŚlązak

Firma godna polecenia dobrze zbudowany model biznesowy, przyjemna łatwa dobrze dochodowa, szkolenia ciągły rozwój proste ścieżki awansu, polecam każdemu kto oczekuje dochodu powyżej średniej krajowej a zarazem pozytywnej atmosfery

Wera
@DolnoŚlązak

Hej a opisujesz jakieś konkretne stanowisko ? Chciałabym pójść na obsługę klienta biznesowego ale widzę ze stawki roznia się od rodzaju umowy. Jaka umowę bardziej polecasz żeby się dorobić ? Bo widziałam ze jest b2b albo o dzieło i nie wiem

Zostaw merytoryczną opinię o Richgate Krzysztof Pietrucha - Bytom

• Jak się pracuje w Richgate Krzysztof Pietrucha?

Zobacz opinie na temat firmy Richgate Krzysztof Pietrucha tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Richgate Krzysztof Pietrucha?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 26 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Richgate Krzysztof Pietrucha
  • Jana Matejki 10 lok. 9